Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)

Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Billie στις 04/03/2012 9:54 μμ.

Ζητώ τα φώτα σας! Έχει κανείς υπ'όψιν του κανένα καλό (και έμπιστο) μάστορα στην ευρύτερη περιοχή Χαϊδαρίου-Αιγάλεω-Αγ.Βαρβάρας-Κορυδαλλού; Και αν είναι Honda ακόμα καλύτερα
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: denthnpalevw στις 04/03/2012 10:37 μμ.

μονο απο yamaha εχω να σου προτεινω. λιγο πιο πανω απο το παλατακι στο ρευμα εισοδου Γκουζιβελακης
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Petros Tax στις 05/03/2012 12:07 μμ.

Στο περιστέρι χρυσοστόμου σμύρνης και γεωργίου καραισκάκη ή χρυσοστόμου σμύρνης και στρατηγού μακρυγιάννη συνεργείο aprilia πολύ καλό συνεργείο...!!!

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: johnygalan στις 05/03/2012 12:33 μμ.

Αν θέλεις πάντως υπάρχει πρώην εξουσιοδοτιμένος Τ ο οποίος τώρα ασχολείτε με όλες τις εταιρίες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: HelenKoR στις 05/03/2012 4:05 μμ.

Και δεν θα πας σε εξουσιοδοτημένο όπως λέει ο Costas;

Σου έχω βρει ενα συνεργείο που καλύπτει τις απαιτήσεις του:
[url=http://www.motocikleta.gr/distribution/viewtopic.php?f=17&p=79813:2tlzr1sc]Απατη σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο Honda

Γενικά θα δεις οτι ρωτώντας πας στην πόλη αλλά και δοκιμάζοντας.
Καλώς όρισες στο κλαμπ!

Μια λίστα με εξουσ. της Honda



που βρήκα στο [url=http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=10235:2tlzr1sc]moto.gr

Αν όμως κάποιος σου προτείνει κάποιο συνεργείο που σε βολευει περισσότερο, κι ας μην είναι εξουσ., δοκίμασέ το. Good luck!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Billie στις 05/03/2012 9:09 μμ.

Βασικά, το θέμα της μηχανής είναι γνωστό μέσες-άκρες, και θα μπορούσα να πω ότι ανοίκει στην ευρύτερη κατηγορία "αναλώσιμα". Απλά θα ήθελα είναι να είναι κάποιος έμπιστος πιο πολύ, γι'αυτό ρωτάω αν κάποιος έχει υπ'οψιν του κάτι. Πχ αυτός που πρότεινε ο denthnpalevw (ευχαριστώ πολύ btw) είναι μεν yamaha, αλλά ήδη 2 άτομα μου έχουν πει ότι κάνει πολύ καλή δουλειά και είναι εντάξει τύπος. Απλά δεν ξέρω αν πάω και του πω να φτίαξει το honda, αν θα το αναλάβει
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: crazyumpire στις 05/03/2012 11:16 μμ.

μηπως σιγα..σιγα...λεω τωρα εγω........να εδινες το Honda...και να επερνες κανενα..Triumph??
ή κρατα Και το Honda!..(θα σου χρειαστει..για τις μερες που το Τ..θα μενει.. )
ετσι θα σου πουμε και κανενα καλο μαστορα!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Billie στις 05/03/2012 11:20 μμ.

crazyumpire"μηπως σιγα..σιγα...λεω τωρα εγω........να εδινες το Honda...και να επερνες κανενα..Triumph??
ή κρατα Και το Honda!..(θα σου χρειαστει..για τις μερες που το Τ..θα μενει.. )
ετσι θα σου πουμε και κανενα καλο μαστορα!! "


Για να κρατήσω το Χόνδα, πρεπει να το φτιάσω κιόλαΣ
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: krysta στις 05/03/2012 11:57 μμ.

Ο Δημητρης της απριλια οπως εγραψε ο Petros Tax..
Σου στελνω π.μ.




Υ.Γ @helenkor αυτο το λινκ με την ιστορια με το παπι κολλαει καπου η εχω χασει καμια συνεχεια;;σορρυ για το σπαμ ε.
"diobo'...!"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:53, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: sinister στις 06/03/2012 12:12 πμ.

Στον δημητρη στο περιστερι πηγαινω κ εγω το δικο μου,κ αν εισαι τυχερη μπορει να στο φτιαξει το μηχανακι κ πρωταθλητης supersport 600!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: HelenKoR στις 06/03/2012 2:40 μμ.

Billie"[...] Πχ αυτός που πρότεινε ο denthnpalevw (ευχαριστώ πολύ btw) είναι μεν yamaha, αλλά ήδη 2 άτομα μου έχουν πει ότι κάνει πολύ καλή δουλειά και είναι εντάξει τύπος. Απλά δεν ξέρω αν πάω και του πω να φτίαξει το honda, αν θα το αναλάβει "

Στην θέση σου, θα έπαιρνα τηλ. να μάθω αν μπορεί/θέλει/προλαβαίνει να το φτιάξει.
Δεν έχεις τίποτα να χάσεις! Είναι κοντά σου και έχεις ακούσει καλά σχόλια για αυτόν.

Κι εγώ γνωρίζω κανα δυο καλούς μηχανικούς αλλά κανείς δεν σε βολευει.

@krysta: τίποτα δεν γίνεται/γράφεται χωρίς λόγο.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: krysta στις 06/03/2012 5:07 μμ.

HelenKoR"

@krysta: τίποτα δεν γίνεται/γράφεται χωρίς λόγο."



Ε καμια φορα κανεις ξυπναει στραβα, του φταιει ο αναδρομος ερμης, η ορθη φορα της αφροδιτης, δε ξερω, κατι τελοσπαντων.. ποτε δε ξερεις ..δεν ειναι απολυτο οτι παντα υπαρχει λογος..ειπα μηπως πεις κ σε εμας τους αδαεις τι εννοουσες...μαλλον πρεπει να ανατρεξω σε κανενα σπαμ για να παρω γραμμη τι παιζει.δεκτη η απαντηση, για να μη σπαμαρω κιολας (σορρυ Βασιλικη)
"diobo'...!"

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Billie στις 06/03/2012 8:12 μμ.

HelenKoR"
Στην θέση σου, θα έπαιρνα τηλ. να μάθω αν μπορεί/θέλει/προλαβαίνει να το φτιάξει.
Δεν έχεις τίποτα να χάσεις! Είναι κοντά σου και έχεις ακούσει καλά σχόλια για αυτόν.

Κι εγώ γνωρίζω κανα δυο καλούς μηχανικούς αλλά κανείς δεν σε βολευει.
"


ποιός να μπλέκει με τηλέφωνα τώρα, 5 λεπτά είναι από το σπίτι

Παιδιά που απαντήσατε (denthnpalevw, Petros Tax, johnygalan, krysta και sinister) σας ευχαριστώ πάααααρα πολύ για τις προτάσεις. Από βδομάδα θα επικοινωνήσω με αυτά τα συνεργεία να δω τι θα γίνει και θα επανέλθω

Και για απάντηση στο άλλο θέμα: μιλάμε για μια μηχανή 15ετίας, που πάνω-κάτω έχει γνωστή προς όλους τεχνολογία και το θέμα δεν είναι κάτι εξεζητημένο. Καλώς η κακώς η τεχνολογία έχει προχωρήσει και οι σύγχρονες μηχανές έχουν αρκετά πιο εξεζητημένα πράγματα. Το να πιανόμαστε από κάτι και να γενικεύουμε δεν είναι πάντα καλό
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Συνεργεία στη Δυτική Αθήνα; (όχι T)  

  Από: Billie στις 14/03/2012 5:26 μμ.

Update:
Τελικά πήγα στον κύριο Γκουζιβελάκη, ο οποίος μου φάνηκε πολύ εντάξει τύπος.
Άκουσε τη μηχανή, και μου είπε ότι για την ώρα δεν είναι κάτι ανησυχητικό και δε χρειάζεται ακόμα αλλαγή.
Ευχαριστώ πολύ και πάλι όσους μου απάντησαν. Τουλάχιστον έχω προτάσεις για το μέλλον (αχρείαστα να'ναι)
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley