Καλησπερα !!

Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 10/01/2016 7:42 μμ.

Καληπσερα ομαδα και καλη χρονια..Συγνωμη αν ποσταρω σε λαθος μερος
Μια απλη ερωτηση θα ηθελα να κανω..Ειμαι αναμεσα σε ενα tiger1050 ασπρο και ενα μπλε..
Η ερωτηση μου ειναι , πως σας φαινεται το μπλε σαν χρωμα?

Re: Καλησπερα !!  

  Από: Jo grit στις 11/01/2016 3:06 μμ.

Εγώ στο άσπρο θα πήγαινα αλλά γούστα είναι αυτά αδερφέ...

Re: Καλησπερα !!  

  Από: jou στις 11/01/2016 6:19 μμ.

G.Ned21"Καληπσερα ομαδα και καλη χρονια..Συγνωμη αν ποσταρω σε λαθος μερος
Μια απλη ερωτηση θα ηθελα να κανω..Ειμαι αναμεσα σε ενα tiger1050 ασπρο και ενα μπλε..
Η ερωτηση μου ειναι , πως σας φαινεται το μπλε σαν χρωμα? "

είναι καθαρά θέμα γούστου και γω για άσπρο πήγαινα αλλά βρήκα ένα μπλέ σε καλύτερη τιμή και το πήρα
ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΆΝΙΩΣΑ ΠΟΤΕ

Re: Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 12/01/2016 8:03 μμ.

Σίγουρα θεμα γούστου αλλα η μηχανή που εχω τωρα ειναι άσπρη ..απλα και τα 2 ειναι στην ιδια τιμή και το μπλε ειναι απο την περιοχή μου και το άσπρο εκτός πόλης :/

Re: Καλησπερα !!  

  Από: jou στις 12/01/2016 8:44 μμ.

G.Ned21"Σίγουρα θεμα γούστου αλλα η μηχανή που εχω τωρα ειναι άσπρη ..απλα και τα 2 ειναι στην ιδια τιμή και το μπλε ειναι απο την περιοχή μου και το άσπρο εκτός πόλης :/"

ε τότε φίλε μου ψαξου λίγο και με τα δύο με μηχανικούς και τα σχετικά πεσίματα ή μη τελικές τιμές και σε όποιο κλείνει η ζυγαριά το παίρνεις

Re: Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 27/01/2016 5:18 μμ.

Ευχαριστω πολυ για την συμβουλή φιλε μου και κατι τελευταίο , ισχυει οτι στο 1050 δεν μπορούν να κατέβουν τα χλμ στο καντράν ;

Re: Καλησπερα !!  

  Από: Tigris3 στις 27/01/2016 11:19 μμ.

G.Ned21"Ευχαριστω πολυ για την συμβουλή φιλε μου και κατι τελευταίο , ισχυει οτι στο 1050 δεν μπορούν να κατέβουν τα χλμ στο καντράν ;"


Από ότι έχω ακούσει, σε ΟΛΑ πειράζονται τα κοντέρ. Είτε αναλογικά, είτε ψηφιακά. Οπότε το 1050 που δεν έχει και τίποτα περίεργα ηλεκτρονικά, δεν νομίζω να αποτελεί εξαίρεση.

Re: Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 01/02/2016 10:38 μμ.

Κρίμα και η αληθεια ειναι οτι χάρηκα λιγο οταν το άκουσα αν και ήμουν επιφυλακτικός ! Ειχα βρει και μια αγγελία που νόμιζα οτι ηταν ευκαιρία αλλα τωρα υποθέτω πως κατι δεν παει καλα ..

Re: Καλησπερα !!  

  Από: Tigris3 στις 01/02/2016 11:11 μμ.

Εκτός από τι λέει το κοντέρ, πολλές φορές μπορούμε να υποψιαστούμε περίπου κατά πόσο αληθεύει το νούμερο του κοντέρ από την κατάσταση σε περιφερειακά εξαρτήματα, π.χ. δισκόπλακες (αν είναι στο όριό τους, ε δεν υπάρχει περίπτωση το μηχανάκι να έχει μόνο 20 ή 30Κ χλμ).