Καλησπερα !!

Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 15/05/2016 5:34 μμ.

Καλησεπρα σας φιλοι μου! Ελπιζω να κανω στην σωστη ενοτητα το ποστ μου ..
Σχεδιαζω λοιπον να κανω ενα ταξιδακι απο Θεσσαλονικη-Πειραια και να φτασω στο ομορφο νησι της Μηλου !!
Βεβαια μου λοιπουν καποια βασικα αξεσουαρ οπως 3Βαλιτσο ( καμια ιδεα για τις τημες?? )
Και φυσικα θα ηθελα τις γνωσεις σας σε ταξιδια και γενικα οτι πιστευετε πως θα βοηθησει
Το μεγαλυτερο "ταξιδι" - αν θεωρειται ταξιδι - που εχω κανει ειναι να γυρισω ολη την Χαλκιδικη ..
Οπως και να εχει σας ευχαριστω εκ των προτερων και σας ευχομαι παντα ορθιοι και με υγεια !!

Re: Καλησπερα !!  

  Από: Jordan thoi στις 15/05/2016 11:07 μμ.

Καλησπέρα ,εγώ που το έχω ψάξει λίγο υπολόγιζε για καμία 300 πίσω βαλίτσα καμία 550 δύο πλαινες και καμία 200 βάσεις και για της Τρεις . άρα κανένα 1000 στην καλύτερη

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Re: Καλησπερα !!  

  Από: jou στις 16/05/2016 6:04 μμ.

στο car αν ψάξεις θα βρεις μεταχειρισμένες στα μισά λεφτά απο τι σου είπε ο φίλος παραπάνω δηλαδή στο πεντακοσαρικο

Re: Καλησπερα !!  

  Από: Jordan thoi στις 17/05/2016 10:56 μμ.

Αναλόγως πάντως τι θέλεις !!!! Εγώ ψάχνω τις givi trekked outcback γιατί έχω την Κεντρική

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Re: Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 18/05/2016 7:28 μμ.

Μου έχουν πει οτι άλλες βαλίτσες δεν ταιριάζουν .. Βέβαια δεν το έψαξα καθολου οποτε δεν ξερω αν ισχυει η όχι :/

Re: Καλησπερα !!  

  Από: maddog στις 18/05/2016 7:41 μμ.

Αν εχεις τις μαμα βασεις δεν ταιριαζουν αλλες βαλιτσες πλιν της μαμα.αν θα παρεις βασεις αφτερ μαρκετ τοτε μπορεις ασφαλως να βαλεις και αλλες βαλιτσες.

Re: Καλησπερα !!  

  Από: jou στις 19/05/2016 7:58 μμ.

αν έχεις πάντως μαμά βάσεις και θέλεις να ψαχτεις για after market
να ξέρεις πως ψάχνω για τις μαμά πίσω βάσεις για αγορα αν όντως πμ

Re: Καλησπερα !!  

  Από: G.Ned21 στις 22/05/2016 3:54 μμ.

Τελικα αγοαρασα τις μαμα βαλιτσες-βασεις σε τιμη σχετικα καλη νομμιζω..Σαν καινουργειες 500..
Πιστευω οτι θα βολεψουν αρκετα..Παντως ακομα ψαχνω οποιαδηποτε συμβουλη μιας και θα ειναι το πρωτο μου ταξιδι..