Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ST ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Συζητάμε τα πάντα για όλα τα μοντέλα των εταιριών.

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ST ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Δημοσίευσηαπό DION ST » 24 Ιουν 2013, 06:30

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΚΑΛΗ!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑΤΙ 2 ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΙΣ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΝ ΟΙ ΓΕΙΤΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΞΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΑΝ ΤΟ ΤΣΟΥΛΙΣΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΚΥΡΙΟΙ!ΜΟΥ ΧΤΗΠΗΣΑΝ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΟ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ 2 ΚΟΥΛΟΥΡΕΣ ΚΑΙ 1 ABUS ΣΤΟ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΕΨΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΛΕΙΝΟΥΝ ΗΔΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΝΑ ΛΕΥΚΟ ST ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ARROW 3 SE 1 ΜΕ ΠΟΔΟΣΤΗΡΙΑ ARROW ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ ΟΒΖ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΟΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΟ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΑΙΟ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ!ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΨΗΝΕΙ Η ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ!
DION ST
Newbie
Progress to next rank:
20%

Μοτοσυκλέτα: Triumph st 675

Re: ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ST ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Δημοσίευσηαπό Max Manos » 24 Ιουν 2013, 09:31

Nα τους ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ και μακαρι να το ξαναβρεις φιλε μου...
"No Guts,No Glory"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Max Manos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TRIUMPH STREET TRIPLE 675 F
Όνομα: Μανος

Δημοσίευσηαπό galileos » 24 Ιουν 2013, 09:44

Φίλε μου σου εύχομαι να το βρεις σύντομα!

Πάντως μην χάνεις τις ελπίδες σου. Πολλά από αυτά τα μ@λ@κισμένα απλά κάνουν μερικές βόλτες και μετά την παρατάνε.

Πάρε το αυτοκίνητό σου και κάνε βόλτες κάθε μέρα!
Αξία δεν δίνω στη μηχανή ... μόνο στον οδηγό !!!
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger SE

Δημοσίευσηαπό mitsaloupis » 24 Ιουν 2013, 10:11

κριμα πολυ κριμα ελπιζω στο καλυτερο
mitsaloupis
Newbie
Progress to next rank:
16%

Μοτοσυκλέτα: street triple r
Όνομα: dimitris

Δημοσίευσηαπό Glober » 24 Ιουν 2013, 10:50

Μακαρι να το βρεις φιλε...
Άβαταρ μέλους
Glober
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050 SE
Όνομα: Vagos

Δημοσίευσηαπό Tigris3 » 24 Ιουν 2013, 13:05

Σου εύχομαι να το βρεις φίλε γρήγορα, όσο για τα κλεφτρόνια όλα εδώ πληρώνονται!!
Είναι μαλακία και άδικο να σου παίρνουν κάτι με τέτοιο τρόπο. Εσύ να σαι καλά, και όπως είπαν τα παιδιά έχε τα μάτια σου ανοιχτά όταν κυκλοφορείς γιατί δεν ξέρεις ποτέ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Tigris3
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050
Όνομα: Νίκος

Δημοσίευσηαπό billy the kid » 25 Ιουν 2013, 00:11

Τι να σου πώ φίλε, λυπάμαι κι εύχομαι να τη βρείς γρήγορα.. >:( Ασφάλεια κλοπής δεν είχες ε?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
billy the kid
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph sprint st 1050
Όνομα: ΒΑΣΙΛΗΣ

Δημοσίευσηαπό Aris. » 25 Ιουν 2013, 03:28

"Μαλακισμενα" που κοβουν κουλουρες και αbus απο δισκοπλακες και γεφυρωνουν κεντρικους διακοπτες για να κανουν βολτες και να τα παρατησουν .... λιγο δυσκολο να ειναι...Εκτος αμα εκει κατω στην Αθηνα εχει ξεφυγει τελειως η κατασταση....
Τι να πω...
Μακαρι να το βρεις.
================================================================================================
Εικόνα
I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.
Άβαταρ μέλους
Aris.
Εγγεγραμένος χρήστης

Highscores: 3
Μοτοσυκλέτα: Street triple 675 '08

Δημοσίευσηαπό DION ST » 25 Ιουν 2013, 10:00

Δεν ειχα ασφαλεια κλοπης και συναγερμο θα εβαζα τον Σεπτεμβρη αλλα δεν προλαβα.Οσο και να θελω να ελπιζω οτι μπορει να βρεθει το εχω βγαλει πλεον απο το μυαλο μου αφου το μηχανακι φοραγε πολλα extra για να το αφησουν ατοφιο.Επισης να σας ενημερωσω οτι την abus στο δισκοφρενο δεν την εκοψαν γιατι μαλλον ηταν δυσκολο!Εβγαλαν την ροδα αφερεσαν την δισκοπλακα που ειχε την κλειδαρια και ξαναμονταραν τη ροδα χωρις την μια δισκοπλακα πραγμα που με κανει να πιστευω οτι δεν θα το εκαναν απλα για μια βολτα.Αυτο που με στεναχωρει περισοτερο ειναι οτι πρωτη φορα αγορασα μηχανη που να την γουσταρα πολυ και να μην σκεφτηκα την ευκολια την οικονομια την μεταπωληση αλλα μονο το συναισθημα!Προλαβα να κανω μαζι της 1100 μαγικα χιλιομετρα στους 2 μηνες που την ειχα στα χερια μου αλλα δεν προλαβα σε καμια περιπτωση να την ευχαριστηθω,ελπιζω οταν ξεχρεωσω αυτη που μου εκλεψαν να μπορεσω να παρω μια ιδια και να κανω τις βολτες που μου στερησαν!μεχρι τοτε σας ευχαριστω ολους για την συμπαρασταση σας αν και δεν ημουν πολυ καιρο στην παρεα σας και καλες βολτες ! :bye:
DION ST
Newbie
Progress to next rank:
20%

Μοτοσυκλέτα: Triumph st 675

Δημοσίευσηαπό PTiger800 » 25 Ιουν 2013, 10:43

Αδερφέ, ολόψυχα σου εύχομαι, με κάποια εύνοια της τύχης να την ξαναβρείς.
Βέβαια, ό,τι και να λέμε σε είχαν βάλει σημάδι και δεν ήταν τυχαίοι. Για να έρθουν και να κάνουν όλη αυτή τη διαδικασία κάτω από το σπίτι σου μάλλον για επαγγελματίες τους κόβω...
Καλή τύχη φίλε. Μόνο αυτό χρειαζεται και μπορεί να βοηθήσει. Καλη τύχη.
...metal under tension, begging you to touch and go...
Άβαταρ μέλους
PTiger800
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 800
Όνομα: Πάνος

Δημοσίευσηαπό sprint900 » 25 Ιουν 2013, 12:17

Φίλε λυπάμαι πάρα πολύ , εύχομαι να σπάσει ο διάολος το πόδι του και να ξαναβρείς το μηχανάκι σου .
Ήθελα να σε ρωτήσω αν έκοψαν όχι το λουκέτο αλλα το κουκουνάρι το abus δεν χρειάζεται το διευκρίνισες , ντρεπόμουν για να σου πω την αλήθεια να κάνω μια τέτοια ερώτηση τέτοια ώρα .
Ήσουν πάρα πολύ άτυχος τους καθυστέρησε αλλα όχι αρκετά , ώστε να τους ακούσει κάποιος και να αποτραπεί το δυστυχές συμβάν.
Το μεγάλο δυστύχημα είναι ότι δεν της κλέβουν για τα εξτρά , κάποιος ‘’συνάνθρωπος’’ που χρειάστηκε ακριβά ανταλλακτικά σε ζημιά στο δικό του τα παρήγγειλε στο κατάλληλο κύκλωμα κατά 90%.
Αν δεν έχουν σίγουρη την παραγγελία δεν ρισκάρουν στα τυφλά και ξέρουν ότι το πρώτο πράγμα που θα παρακολουθεί ο άμοιρος ιδιοκτήτης είναι οι αγγελίες για τα σπάνια αξεσουάρ του .
Ξανά εύχομαι να σου χαμογελάσει η τύχη φίλε και να βρεις μια άκρη .
Μάταιόν εστι παρά θεών αιτείσθαι ά τις εαυτώ χορηγήσαι ικανός εστι.
Άβαταρ μέλους
sprint900
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph 900 sprint
Όνομα: Γιωργος

Δημοσίευσηαπό Glober » 25 Ιουν 2013, 15:20

sprint900 έγραψε:Φίλε λυπάμαι πάρα πολύ , εύχομαι να σπάσει ο διάολος το πόδι του και να ξαναβρείς το μηχανάκι σου .
Ήθελα να σε ρωτήσω αν έκοψαν όχι το λουκέτο αλλα το κουκουνάρι το abus δεν χρειάζεται το διευκρίνισες , ντρεπόμουν για να σου πω την αλήθεια να κάνω μια τέτοια ερώτηση τέτοια ώρα .
Ήσουν πάρα πολύ άτυχος τους καθυστέρησε αλλα όχι αρκετά , ώστε να τους ακούσει κάποιος και να αποτραπεί το δυστυχές συμβάν.
Το μεγάλο δυστύχημα είναι ότι δεν της κλέβουν για τα εξτρά , κάποιος ‘’συνάνθρωπος’’ που χρειάστηκε ακριβά ανταλλακτικά σε ζημιά στο δικό του τα παρήγγειλε στο κατάλληλο κύκλωμα κατά 90%.
Αν δεν έχουν σίγουρη την παραγγελία δεν ρισκάρουν στα τυφλά και ξέρουν ότι το πρώτο πράγμα που θα παρακολουθεί ο άμοιρος ιδιοκτήτης είναι οι αγγελίες για τα σπάνια αξεσουάρ του .
Ξανά εύχομαι να σου χαμογελάσει η τύχη φίλε και να βρεις μια άκρη .

Με λίγα λόγια μόνοι μας το συντηρούμε το κύκλωμα... Αν για παράδειγμα όταν είχα τρακάρει είχα παραγγείλει το ψυγειάκι απο την πιάτσα τώρα κάποιος θα έκλαιγε το μηχανάκι του εξαιτίας μου... :evil:
Άβαταρ μέλους
Glober
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050 SE
Όνομα: Vagos

Advertisement
Επόμενο

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Σχόλια - Παρατηρήσεις - Πληροφορίες (Όλα τα μοντέλα)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης