ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+

ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: Alex_S3PLE_R στις 22/12/2015 5:04 μμ.

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ.

ΕΊΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΦΌΡΟΥΜ ΚΑΙ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΏΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΗΝ ΣΩΣΤΉ ΤΙΜΉ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΠΆΝΩ ΜΗΧΑΝΆΚΙ. Η ΑΛΉΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΓΥΆΛΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΟ ΒΓΆΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΆΛΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΓΡΉΓΟΡΗ ΜΑΤΙΆ ΣΤΟ CAR.GR ΜΕ ΑΠΟΘΆΡΡΥΝΕ ΕΝΤΕΛΏΣ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΤΙΜΈΣ ΕΊΝΑΙ ΑΡΚΕΤΆ ΨΗΛΈΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΊΒΕΙΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΔΏΣΩ ΜΈΧΡΙ 4500 ΕΥΡΏ ΑΛΛΆ ΌΛΑ ΤΑ STRIPLE R ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΎΡΩΣ ΤΙΜΏΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΆΤΩ ΈΧΟΥΝ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ 50.000 ΧΛΜ +.
ΠΟΙΆ ΘΕΩΡΕΊΤΕ ΟΤΙ ΕΊΝΑΙ Η ΝΟΡΜΆΛ ΤΙΜΉ ΓΙΑ ΕΝΑ S TRIPLE R ΤΟΥ 2009+ ΜΕ 30.000 ΧΛΜ ΠΕΡΊΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΉ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΣΑΣ.

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: nivaio στις 22/12/2015 9:58 μμ.

Φιλε μ ενα απο αυτα ειναι και το δικο μου...μη σε πλανανε τα χλμ.. αυτα θα σε προδωσουν αργοτερα..μιλαμε για 09..7 ετιας σιγα σιγα.. εκαστως 5 το χρονο μας κανουν 35.000 πποτε σκεψου καποια με λγτρα τι μπορει να παιζει... κ να κοιτας τ σερβις τους καθως κ την αποψη τ μαστορα σου!!! Φιλικα παντα... καληη αγοραα να χεις κ καλες γιορτες!!!

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: nivaio στις 22/12/2015 10:13 μμ.

Κ μεταξυ μας ποιος κανει μονο 5.000 τ χρονο...?? Σκεψου οτι εγω τ μηχανακι μ τ δουλεψα αρκετα κ πατρα γτ ειμαι απο πατρα γ αρκετο διαστημα..να κοιταξεις βιβλιο σερβις οπωσδηποτε...κ να σ αρεσει οπτικα φυσικα!!!

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: Alex_S3PLE_R στις 23/12/2015 4:53 μμ.

nivai"Κ μεταξυ μας ποιος κανει μονο 5.000 τ χρονο...?? Σκεψου οτι εγω τ μηχανακι μ τ δουλεψα αρκετα κ πατρα γτ ειμαι απο πατρα γ αρκετο διαστημα..να κοιταξεις βιβλιο σερβις οπωσδηποτε...κ να σ αρεσει οπτικα φυσικα!!!"


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ, ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΛΜ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΩΣ ΚΥΡΙΟ ΟΧΗΜΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΜΗΛΑ ΧΛΜ, ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΤΕΤΟΙΥΣ .
ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΟΡΜΑΛ ΤΙΜΕΣ.

ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ ΛΙΝΚ?

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: nivaio στις 23/12/2015 5:22 μμ.

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7157890/

Μπορει και να ειναι οπως τα λες..!!

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: nivaio στις 23/12/2015 5:24 μμ.

Αν εχεις ορεξη να ακουσεις γ αυτο το μοτορι ριξε ενα τηλ..!!διχως να προσπαθω να σ πλασαρω το δικο μ..καθαρα γ να ξερεις 2 πραγματα πως να κινηθεις..!!

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: Aris. στις 24/12/2015 11:08 μμ.

4500 για ενα R του 09 με περιπου 30-40κ χλμ ειναι by far the best value for money.

Ολα τα αλλα ειναι σομιεδες...

Χωρις υπερβολες.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΑΓΟΡΑ STREET TRIPLE R 2009+  

  Από: HenryBraxton στις 04/12/2019 4:45 μμ.

Somehow, one of the bolts holding my center stand in place fell out and the stand fell off. I need to buy a M10x1.25x50 bolt to remount it, but I don’t have the right size allen key to open it.

Does anyone know what tool I need to buy to install part # T3332127?
https://tradevenue.se