μεταχειρισμένο Daytona 675 06'

μεταχειρισμένο Daytona 675 06'  

  Από: lafayiet στις 17/02/2016 4:52 μμ.

Καλησπέρα.. Ήρθε η ώρα να αλλάξω το fazer μου το 600cc ...Είμαι από αγρίνιο .. και μιας και έψαχνα καιρό τώρα να bo και εγώ σίτοι κατηγορια τον supersport έπεσε στο μάτι μου μια αγγελία στην αντιπροσωπεία τις Triumph ΤΟ Daytona 675cc ..η τιμή τις στα 3700 Δεν έχω μεγάλη γνώση στο ποσο παίζουν αυτά πάνω κάτι ... Το μονο που έχει έινια μια τσιμούχα στην αριστερή μεριά του πιρουνιού η οποια θα αλλαχτεί ..πάμε τώρα στις ερώτησης μου...Εάν γίνει η Αγορά η μηχανή θα πρέπει να είναι από την αντιπροσωπεία έτοιμη με το service τις ...?Έχω δικαίωμα να παο δικών μου μάστορα να την ελένξει ..?Και τελευταίον τι θα πρέπει να προσέχω σε αυτό το μοντέλο ... Εσείς οι κατέχοντες σίγουρα θα ξέρετε κάτι περισσότερο..!

Re: μεταχειρισμένο Daytona 675 06'  

  Από: damgr στις 02/04/2016 10:16 πμ.

Φυσικα και μπορεις να πας δικο σ μαστορα να κοιταξει τα βασικα (για τρακαρισματα,να ακουσει το μοτερ,να τσεκαρει εξαρτηματα οπως αλυσιδογραναζα,τακακια) για να εχεις και υποψην τις ελλειψεις,...αλλα αφου είναι απο αντιπροσωπεια triumph,δεν θα χρειαζεται κιολας.Εγω που ειχα αγορασει μεταχειρισμενο απο αντιπροσωπεία, μ κανανε service (αλλαγη λαδιων,φιλτρων) εντελως δωρεαν και μ δωσανε και 1 χρονο εγγυηση.Μπορεις να ζητησεις,το τι θα προσφερουν ειναι στην κριση τους.Συνηθως και απο φιλους που αγορασανε,δινουν ενα δωρεαν σερβις και δωρα τυπου disc lock η εκπτωση σε ειδη ενδυμασιας.Τωρα για τα μηχανικα μερη της συγκεκριμενης μηχανης,δεν γνωριζω να σ πω