Καλησπέρες

Καλησπέρες  

  Από: angelthing στις 07/04/2013 9:40 μμ.

Παιδία χαιρετώ την παρέα,
γράφτηκα μέλος προς εκμετάλευση της συλογικής γνώσης και εμπειρίας σας καθώς το ψιλο-ψήνω για ένα τιγράκι 800 ως πιθανή αγορά μεταχείρω. Οπότε .... σας ευχαριστώ εκ προοιμίου !

Re: Καλησπέρες  

  Από: nfot στις 07/04/2013 10:56 μμ.

Καλως τον, τον γρηγορο
Οι εχοντες το 800αρι θα σε ενημερωσουν πιστευω.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Καλησπέρες  

  Από: johnygalan στις 08/04/2013 8:06 μμ.

Kαλώς ήρθες και με το καλό να το αποκτήσεις
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Καλησπέρες  

  Από: Γιωργος στις 04/06/2013 8:16 μμ.

καλως ήρθες με το καλο να το πάρεις

Re: Καλησπέρες  

  Από: angelthing στις 11/09/2013 7:06 μμ.

Γεια σας και πάλι παίδες,

δεν αξιώθηκα μέχρι στιγμής να κάνω την κίνηση για την αγορά (πέσανε εντωμεταξύ και κάτι οικονομικές φάπες και τώρα συνέρχομαι !).

Είδα σήμερα αυτή την αγγελία: http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4085900/ που μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρουσα ως κατάσταση αλλά και τιμή. Κατά πάσα πιθανότητα θα πάω αύριο από εκεί για να έχω και άμεση άποψη
Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά (και προπαντός οτιδήποτε αρνητικό) για το μηχανάκι? Υπάρχει κάτι που θα ήταν καλό να διευκρινίσω με τον πωλητή ?

Σας ευχαριστώ για την όποια βοήθεια μπορείτε να δώσετε

Φιλικά

Re: Καλησπέρες  

  Από: angelthing στις 17/06/2017 11:52 μμ.

Μετά από αρκετό καιρό επανέρχομαι ενεργά στο φόρουμ.
Τελικά ποτέ δεν πήρα τον τίγρη, πριν τρεις μέρες όμως αγόρασα ένα street triple 09 ....

Απίστευτο παιχνιδάκι ! Παρόλο που δεν έχει βοηθήσει ο καιρός αυτές τις μέρες, όλο και κάτι πρόλαβα να ευχαριστηθώ ....

Re: Καλησπέρες  

  Από: grgasteus στις 18/06/2017 11:47 πμ.

Είσαι ωραίος, το αγαπημένο μου. Καλά χιλιόμετρα να έχεις ΠΑΝΤΑ

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Καλησπέρες  

  Από: mario στις 18/06/2017 12:04 μμ.

Εργαλείο πάντα μου άρεσε άπλα δεν με βόλευε στα ταξίδια για αυτό κούμπωσα στο 1050
Καλορίζικο καλοτάξιδο .....

Re: Καλησπέρες  

  Από: jou στις 31/08/2017 6:12 μμ.