ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ

ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 12:21 μμ.

HELLO παιδια αποφασησα να αγορασω νεο κρανος...εκανα μια ερευνα αγορας εδω ελλαδα αλλα ειναι πολυ ακριβα...οποτε θα το παρω απ εξω...http://www.racevisors.co.uk/....εχω βρει το shoei xr1100 μαυρο με δωρο μια ζελατινα επιλογης μου...στα 380 μαζι με εξοδα αποστολης...θα κανω την αγορα κατα της 10-11 απριλιου..οπου και θα πληρωθω...αν θελει καποιος κατι ,,κρανος ,ζελατινα ,και θελει να τα παρουμε μαζι μπορω να κανω τη παραγγελια εγω μεσω paypal...kai λογικα θα γλυτωσει τα εξοδα αποστολης..το τηλ μου 6949893624 νικος....ακου 465 μονοχρωμο και δωρο τιποτα...αλητες...

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: redfoot στις 29/03/2011 12:45 μμ.

Nikola μη!
κι εγω ακριβως το ιδιο ειμαι ετοιμος να παρω ομως για δες εδω
http://www.helmetcity.co.uk/Shoei-XR1100_B233FF.aspx
282 ευρω
θελεις να τα παρουμε μαζι? στειλε pm
the road is made clear when viewed from above..

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 1:51 μμ.

το εχω δει και γω στο helmetcity ...αλλα δεν το εχει σε μαυρο που το θελω ...και ειναι χωρεις ζελατινα ...η ζελατινα κανει καπου στα 75 ευρω αν δεν κανω λαθος...οποτε ελεγα 282+75=357...ναι ειναι πιο φτηνα απο τα 380 αλλα το περνω στο χρωμα που θελω....αλλα οκ το πολυ πολυ το βαφω....ετσι και αλιως το εχω σκοπο για αερογραφο ...οποτε ναι αμε ασ τα παρουμε μαζι...

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: Cpt. Haddock στις 29/03/2011 1:55 μμ.

Οσοι εχετε σκοπο να το πατε για βαψιμο, να ξερετε οτι το μονοχρωμο (και οχι ματ) κρανος, θα σας έρθει φθηνότερα στο βαψιμο.

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: redfoot στις 29/03/2011 2:23 μμ.

Αυτο το προσεξες?
"FREE Shoei Race Visor and
Helmet City Visor Care Kit with every FULL PRICE XR1100 Sold!!
"
the road is made clear when viewed from above..

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: petros paloukidis στις 29/03/2011 2:28 μμ.

doctor και εγω θελω μια φιμε ζελατινα για το κρανος...να με εχεις υποψιν και περνα για καφεδακι οποτε εχεις χρονο να μου πεις και εντυπωσεις απο μετεωρα
ο τολμων νικα!

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 2:36 μμ.

το προσεχα στο helmetcity για το free visor αλλα παω για την προσφορα που εχουν στα 245 λιρες..τα αλλα χωρεις προσφορα ειναι 395 χωρεις μεταφορικα...με παει 430 λιρες....487 ευρω...συνολο...

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: tharis στις 29/03/2011 2:53 μμ.

Σορρυ κι ολας αλλα 380 ευρω για μονοχρωμο μονο ευκαιρια δεν ειναι .. Τοσο εκανε εδω περα πριν ενα χρονο ..

Επισης το οτι λεει free visor δε σημαινει οτι θα ειναι και genuine Shoei. Οι aftermarket κανουν 20-30 ευρω (και δεν παιρνουν pinlock).
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: lleonidas στις 29/03/2011 3:18 μμ.

Πάρε ένα τηλ να ρωτήσεις κ στην αποθήκη στην Ηλιούπολη πριν το παραγγείλεις.
Γνώμη μου να ξανασκεφτείς το helmetcity κ να μην ασχοληθείς τόσο με το χρώμα.

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: patapios στις 29/03/2011 3:35 μμ.

lleonidas"Πάρε ένα τηλ να ρωτήσεις κ στην αποθήκη στην Ηλιούπολη πριν το παραγγείλεις.
Γνώμη μου να ξανασκεφτείς το helmetcity κ να μην ασχοληθείς τόσο με το χρώμα."



Μονοχρωμο μαυρο φιλος το ειχε παρει 350 απο εκει πριν περιπου 6 μηνες

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 4:22 μμ.

http://www.racevisors.co.uk/categories. ... =248&#ptop

http://www.racevisors.co.uk/category/sh ... visors-cw1

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 4:35 μμ.

φιλε tharis 380 ειναι μαζι με τη ζελατινα ...που μονο η ζελατινα εχει 75 ευρω..προσωπικα πιστευω ειναι καλα τα 380 κρανος+ δωρο ζελατινα...και μεταφορικα..ειναι καλα ελλαδα δεν παιζει να βρεις xr1000 kai shoei ζελατινα στα 380...με τιποτα....

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: tharis στις 29/03/2011 7:37 μμ.

Αφου ειναι γνησια η ζελατινα κ τη χρειαζεσαι κι ολας τοτε πασο..

Στη θεση σου παντως θα κοιτουσα για καμια προσφορα με σχεδιο..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: devil... στις 29/03/2011 9:27 μμ.

exeis δικιο αλλα ο λογος που θα το παρω μαυρο ειναι οτι θελω να κανω και αερογραφο το union jack...uk..αλιως θα κοιταγα για σχεδιο..οταν το τελιωσω το ολο project θα ανεβασω φοτο....

Re: ΑΓΟΡΑ ΚΡΑΝΟΥΣ  

  Από: redfoot στις 29/03/2011 10:39 μμ.

petros paloukidis"doctor και εγω θελω μια φιμε ζελατινα για το κρανος...να με εχεις υποψιν και περνα για καφεδακι οποτε εχεις χρονο να μου πεις και εντυπωσεις απο μετεωρα"


Οκ Peter ;-)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ λέω να το Παραγγειλω οπότε μιλάμε πιο πριν ή εδώ ή στο καφέ ;-)
the road is made clear when viewed from above..