On line Αγορά Τελικού SC Project

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: doohan στις 04/05/2011 2:51 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: redfoot στις 04/05/2011 3:12 μμ.

Σαχλαμαρολογία κεφαλαιο Γ
έπεται και συνεχεια δε σας το πα ;
keep talking χουβαρντόπαιδο το γέλιο είναι υγεία είπαμε
όσο για τα Ευρό σου που τα άλλαξες σε Ευρώ ή Euro ή οτι άλλο κατεβαζει ο παράλυτος εγκέφαλος σου , ασε δε μιλάς σε Αμερικανάκια. Αραγε με ποση ώθηση τελείωσες (αν τελειωσες..) το Γυμνάσιο ..
Υγ: στειλε καλυτερα ενα τραπεζομαντηλο κι ασε τα τραπεζογραμμάτια , θα μπερδευτείς
the road is made clear when viewed from above..

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: doohan στις 04/05/2011 3:37 μμ.

....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: Billy στις 04/05/2011 3:59 μμ.


Αλλά εγώ γιατί γελάω Και ΄γω γιατρός είμαι

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: patapios στις 04/05/2011 4:24 μμ.

Παταω pm κ δεν δουλευει... εχει χαλασει???


Βρε παιδες...

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: redfoot στις 04/05/2011 4:42 μμ.

Σαχλαμαρολογία Κεφαλαιο Δ

"Οριστε αμεσως αμεσως εχεις 20+20=40ευρο κερδισμένος"

σωστό , τίποτα δεν άλλαξες

υγ: κρατησε το και παρε κανενα σχολικό βοήθημα (ξερεις εσυ,μεχρι Β το πολυ Γ δημοτικού γιατι απο Δ και πανω κινδυνευεις απο υπερφόρτωση εγκεφαλου
the road is made clear when viewed from above..

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: doohan στις 04/05/2011 5:15 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: redfoot στις 04/05/2011 6:04 μμ.

ωπα μεγάλε το ξανάπες αυτο σε αλλο thread και δεν κρατησες το λογο σου , για να δουμε κ αυτη τη φορά
και τι συγνωμες αφησε τες κατα μερος καλυτερα γιατι εσυ το ξεκίνησες και παλι το αφιέρωμα ηλιθιότητας κ ειρωνίας
Ουτως ή αλλως η διάγνωση εχει τεθεί εξ αρχης και ειναι ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΗ . Πάσχεις κακομοίρη απο κρετινισμό (ψαξτο στο google θα το βρεις, κι αν δεν το καταλαβεις εδω είμαστε ,το ιατρικό team είναι ετοιμο ).

υγ:την πρωτη φορα στο αλλο thread σου τη χαρισα και το σταματησα αφηνοντας σε να αερολογείς , απο δω και περα ομως καθε φορα που θα χαλας ενα σοβαρό θεμα οπως αυτο ,στο οποίο συμμετέχω ,και καθε φορα που θα απευθυνεσαι αμεσα ή έμμεσα σε μένα για να πεις την ανοησία σου ή να ειρωνευτείς η απαλλαγή λόγω ιδιωτείας (ψαξτο κι αυτο) δε θα ισχύει ,γιατί εδω είναι φόρουμ όχι στρατός να πάρεις Ι5.
the road is made clear when viewed from above..

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: doohan στις 04/05/2011 6:08 μμ.

.....
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:49, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: redfoot στις 04/05/2011 6:31 μμ.

the road is made clear when viewed from above..

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: Tasos1050 στις 10/05/2011 12:13 πμ.

Να κανω μια ασχετη ερωτηση.Ξερει κανενας τι μαρκα ειναι η ζελατινα που φοραει το SP που εχει φωτο στο site της SC;

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: black_power στις 02/06/2011 1:43 πμ.

τελικά που είσαστε ρε παιδιά; το ψήνετε για παραγγελία , έχει γίνει ήδη; επίσης στη περιπτωση ομαδικης παραγγελιας τα μεταφορικα παραμένουν 30 γιουρος για τον καθενα; ευχαριστώ εκ των προτέρων

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: Glober στις 04/06/2011 11:09 μμ.

Φίλε μου μετά απο την τρομερή προσφορά της εταιρίας "κρύωσε" το θέμα... εγώ πάντως σε κανά μήνα που ελπίζω να μου έρθουν καποια λεφτά μπορεί να την παραγγείλω... θα ενημερώσω καμιά εβδομάδα πιο πρίν μπας και θέλει κάποιος να βάλουμε μαζί την παραγγελία...

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: black_power στις 07/06/2011 2:29 πμ.

ok

Re: On line Αγορά Τελικού SC Project  

  Από: LAZOS στις 24/08/2011 9:40 μμ.

Ερωτηση......αρχικα εχω ενα speed triple του 08....μπηκα στο site της SC και ειδα τις εξατμισεις της.......σκεφτομαι να την κανω την αγορα...δεν ξερω αν κανω καλα......καλη επιλογη??????και δευτερη ερωτηση.....αν μπορει καποιος να μου πει αν το under tray που φοραει το speed triple της φωτο ειναι καποιας γνωστης εταιριας????γιατι ψαχνω να το βρω και δεν το βρισκω σε κανενα καταστημα.....
http://www.sc-project.com/triumph_speed ... l_line.htm
http://www.sc-project.com/prodotti/triu ... riumph.jpg