Ομαδική για armorall

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: Montechristo στις 05/02/2012 1:07 μμ.

See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: triplelover στις 05/02/2012 3:04 μμ.

Παιδια εγω τα πηρα χθες απ τον Κωστα. Σημερα το χρησιμοποιησα και περιμενω απο εβδομαδα να δω τα αποτελεσματα.
Κριμα που δεν θα μπορεσω να ερθω να τα πουμε και απο κοντα σημερα.
Κωστα για αλλη μια φορα ευχαριστουμε πολυ.

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: stoupi στις 09/02/2012 10:15 πμ.

Περίσσεψε τίποτα και για μας;
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: dimchrist στις 09/02/2012 10:32 πμ.

stoupi"Περίσσεψε τίποτα και για μας;"

Αν δεν είχες παραγγείλει λίγο δύσκολο...

Θα ενημερωθείς πάντως στα σίγουρα από τον pap43-d2.

Παρέλαβα και εγώ με τη σειρά μου. Το έβαλα το πρωί με λαδωμένη αλυσίδα και είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει στην πρώτη δοκιμή-βολτα. Συνήθως φρεσκολαδωμένη αλυσίδα την κάνει πουτ@ν@ τη ζάντα. Για να δούμε...


Θα ήθελα να ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον Κώστα (pap43-d2) για την παραγγελία μιας και το ανέλαβε όλο μονος του. Μέχρι και στο delivery ήταν άψογος!


Triple Way

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: stoupi στις 13/02/2012 11:05 μμ.

dimchris"
stoupi"Περίσσεψε τίποτα και για μας;"

Αν δεν είχες παραγγείλει λίγο δύσκολο..."

- Είχα παραγγείλει δύο τεμάχια.

- Κώστα αν ατύχησα πες μου γιατί πρέπει να το ψάξω.
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: dimchrist στις 14/02/2012 12:32 πμ.

Πήγα στα προηγούμενα ποστ και είδα ότι είσαι μέσα στη λίστα άρα λογικά θα στα έχει κρατήσει.
Στείλτου ένα π.μ.

Triple Way

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: pap43-d2 στις 14/02/2012 1:26 πμ.

[quote="stoupi":11ms1cgy]
dimchris"
stoupi"Περίσσεψε τίποτα και για μας;"

Αν δεν είχες παραγγείλει λίγο δύσκολο..."

- Είχα παραγγείλει δύο τεμάχια.

- Κώστα αν ατύχησα πες μου γιατί πρέπει να το ψάξω.[/quote:11ms1cgy]

Σου τα έχω κρατημένα, απλά πρέπει να κανονίσουμε κάποια στιγμή να βρεθούμε
Ο καλός ταξιδευτής δεν έχει σταθερά σχέδια και δεν έχει καμιά πρόθεση να φτάσει κάπου.

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: petros1479 στις 14/02/2012 9:49 πμ.

να ευχαριστησω κι εγω το Κωστα για την εξυπηρετηση και το delivery!!!!
Αν το εχει δοκιμασει καποιος να μας πει εντυπωσεις.
HIGHWAY TO HELL.

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: vassat στις 14/02/2012 10:55 μμ.

Την Κυριακή έπλυνα την "κυρία" την ψέκασα, ζάντες και κάνα-δυο άλλα σημεία και σήμερα έκανα 50χλμ υπό βροχή.
Μπορώ να πω ότι εν μέρει πραγματοποιεί όσα υπόσχεται. Η "κυρία"φαίνεται σε καλή κατάσταση ο εμπρός τροχός γυαλίζει σαν να κυκλοφορούσε σε στεγνό, όπως και τα άλλα σήμεια που ψεκάστηκαν. Ο πίσω όμως είναι χάλια, το λιπαντικό της αλυσίδας(Denicol) είναι σαν να απόκτησε έξτρα πρόσφυση στην ζάντα. Ενδεχομένως όταν την λίπανα να έβαλα παραπάνω και το περίσεμα να πήγε στην ζάντα "ζούμπιτο" αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι με λιγότερο θα έχει σημαντική διαφορά.
/ ΒΣ

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: NikosV στις 15/02/2012 8:49 πμ.

vassa"Την Κυριακή έπλυνα την "κυρία" την ψέκασα, ζάντες και κάνα-δυο άλλα σημεία και σήμερα έκανα 50χλμ υπό βροχή.
Μπορώ να πω ότι εν μέρει πραγματοποιεί όσα υπόσχεται. Η "κυρία"φαίνεται σε καλή κατάσταση ο εμπρός τροχός γυαλίζει σαν να κυκλοφορούσε σε στεγνό, όπως και τα άλλα σήμεια που ψεκάστηκαν. Ο πίσω όμως είναι χάλια, το λιπαντικό της αλυσίδας(Denicol) είναι σαν να απόκτησε έξτρα πρόσφυση στην ζάντα. Ενδεχομένως όταν την λίπανα να έβαλα παραπάνω και το περίσεμα να πήγε στην ζάντα "ζούμπιτο" αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι με λιγότερο θα έχει σημαντική διαφορά.
/ ΒΣ"


αν εχεις ψεκασει σε σημεια οπως πλαστικα ή εξατμιση .. να μας πεις αν σου δημιουργησουν φθορα, θαμπαδα, ξεθωριασμα χρωματος κλπ ..
δηλ αν κανει το ιδιο αποτελεσμα και στα αλλα μερη της "κυριας" ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: vassat στις 15/02/2012 10 πμ.

NikosV"
αν εχεις ψεκασει σε σημεια οπως πλαστικα ή εξατμιση .. να μας πεις αν σου δημιουργησουν φθορα, θαμπαδα, ξεθωριασμα χρωματος κλπ ..
δηλ αν κανει το ιδιο αποτελεσμα και στα αλλα μερη της "κυριας" .. "


Δεν παρατήρησα παρενέργειες...
/ ΒΣ

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 15/02/2012 1:23 μμ.

vassa"
NikosV"
αν εχεις ψεκασει σε σημεια οπως πλαστικα ή εξατμιση .. να μας πεις αν σου δημιουργησουν φθορα, θαμπαδα, ξεθωριασμα χρωματος κλπ ..
δηλ αν κανει το ιδιο αποτελεσμα και στα αλλα μερη της "κυριας" .. "


Δεν παρατήρησα παρενέργειες...
/ ΒΣ"

Nομίζω ότι είναι πολύ νωρίς γιά να βγεί τέτοιο συμπέρασμα....με μία φορά δεν μπορείς να ξέρεις αν προκαλέι πρόβλημά.Ας ελπίσουμε πως όχι!

Αν μπορεί κάποιος να γράψει και άλλες εντυπώσεις να ξέρουμε αν όντως κανει ότι υπόσχεται!

Πάντως για την πίσω ζάντα δύσκολο να μένει καθαρή εντελώς από γράσσα.Μπορεί μέν στο βίντεο το μέλι να φεύγει σαν νεράκι αλλά το γράσσο είναι άλλη φάση + ότι με το νερό της βροχής που τρώει πιό πολύ η πίσω ζάντα,ίσως επιδείνωσε πιό γρήγορα το προστατευτικό φίλμ της .Υποθέτω ότι απλά θα φεύγει πιό εύκολα με ένα πέρασμα με πανί η οποιαδήποτε βρωμιά-γράσσο.Δέν νομίζω να χαθεί εντελώς η μαγεία του τριψίματος.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: NikosV στις 15/02/2012 1:25 μμ.

vassa"
NikosV"
αν εχεις ψεκασει σε σημεια οπως πλαστικα ή εξατμιση .. να μας πεις αν σου δημιουργησουν φθορα, θαμπαδα, ξεθωριασμα χρωματος κλπ ..
δηλ αν κανει το ιδιο αποτελεσμα και στα αλλα μερη της "κυριας" .. "


Δεν παρατήρησα παρενέργειες...
/ ΒΣ"

δηλ. εχεις βαλει και σε πλαστικα μερη και σε νικελ (εξατμιση, πατητηρες κλπ) ??

εν αναμονη παρενεργειων ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: johnygalan στις 03/03/2012 12:44 μμ.

Παιδιά για πείτε εντυπώσεις άξιζε τελικά;
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Ομαδική για armorall  

  Από: panos1050 στις 12/03/2012 10:54 μμ.

Οτι λερώνει λερώνει ,
Όχι όπως πριν βέβαια .κυκλοφορισα σε όλα τα τερέν , με τον καιρό που έχει έπεσε πολυ λάσπη επάνω
Αλλα το καλο ειναι οτι με λίγο νερό ή ακόμα και με το νερό της βροχής γίνονται πεντακαθαρες .
Μπορείς να τις κρατήσεις σε πολυ καλο επίπεδο με παρα πολυ λίγο κόπο
..............Πέφτει μόνον αυτός που τρέχει. Όποιος σέρνεται δεν πέφτει ποτέ..................