SW-Motech ή Hepco & Becker?

SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: Genesis στις 03/11/2012 12:22 μμ.

Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 κάγκελα για τον κινητήρα και δεν ξέρω πιο να διαλέξω! Από την αναζήτηση δεν έβγαλα άκρη! Εσείς ποια λέτε καλύτερα? Άκουσα ότι τα SW-Motech ότι αλλάζει η συμπεριφορά της μηχανής αλλά μου φαίνεται ότι καλύπτουν καλύτερα τον κινητήρα και λίγο πλαστικά. Από την άλλη τα Hepco & Becker είναι ποιοτικά αλλά είναι πιο εκτεθειμένος ο κινητήρας! Ποια να διαλέξω???

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: NikosV στις 04/11/2012 3:23 μμ.

απο το chat ..

από Μητσακος » καλημερα αν σε ενδιαφερει εχω καγκελα HEPCO&BECKER
από Μητσακος » αν θελεις παρεμε τηλεφωνο να σου πω ποια ειναι 6971538953

ουτε mod να ημουνα .. !!
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: patapios στις 04/11/2012 6:32 μμ.

Tα Givi ....

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: Glober στις 06/11/2012 2:23 μμ.

Εγώ έχω τα Hepco & Becker και σε μία σαβούρα με πολύ λίγα χλμ (το μηχανάκι έπεσε και σύρθηκε για κανά μέτρο) χτύπησε το κάτω μέρος του καπακιού...

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: Genesis στις 06/11/2012 3:16 μμ.

Sw motech που ηθελα δεν βρισκω! θα δω τα hepco του παιδιου παραπανω!

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: Tigris3 στις 06/11/2012 6:04 μμ.

Πάντως έχε υπόψη σου ότι όποια και να βάλεις, δεν πρόκειται να έχεις 100% προστασία. Δεν υπάρχει κάτι που να προστατεύει και χαμηλά το μοτέρ και ψηλά τα πλαστικά ταυτόχρονα. Βέβαι έχει να κάνει και πώς θα πέσει το μηχανάκι (μακριά από εμάς). Προσωπικά πάντως (που δεν τις πάω τις καγκελαρίες στη μηχανή) πιο ανεκτά σε εμφάνιση είναι τα Givi που προστατεύουν το μοτέρ περισσότερο.

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: galileos στις 07/11/2012 9:35 πμ.

Η ιδανική λύση θα ήταν να τοποθετήσεις και τα δύο για να έχεις παράλληλη προστασία τόσο από πλευράς κινητήρα, δηλαδή στα χαμηλά σημεία, αλλά και από πλευράς πλαστικών, τεπόζιτο (υψηλά).

Η επιλογή του ενός ή του άλλου έχει να κάνει με προσωπικές επιλογές του καθενός και φυσικά με το αισθητικό κομμάτι.

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: gempgr στις 16/11/2012 1:15 μμ.

Αν υπάρχουν ακόμα τα κάγκελα πείτε μου μία τιμή!!! Ευχαριστώ!!!

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: Genesis στις 16/11/2012 1:21 μμ.

Τα κάγκελα τα καπάροσα εγώ!

Re: SW-Motech ή Hepco & Becker?  

  Από: daC4po στις 26/11/2012 2:13 μμ.

γεια χαρά - μια που πιάσαμε τα κάγκελα από άλλες εταιρίες, έχει κάποιος άποψη για τα μαμίσια σε ότι αφορά προστασία/αλλαγή συμπεριφοράς κλπ ; ευχαριστώ -- για tiger800 εννοώ