Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: TheFace στις 16/03/2013 8:43 μμ.

Καλησπερα σε ολους!

Θα ηθελα να μου προτινετε αναδιπλουμενη βαση πινακιδας για τον Τιγρη μου. Βασικα με ενδιαφερει να αναιβοκατεβαινει ευκολα χωρις να χρειαζεται να κουβαλαω κλειδια αν ειναι δυνατον και φυσικα να ειναι ποιοτικη και να μη χαλαει.

money cant buy me love

Re: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: bonnie στις 17/03/2013 9:38 μμ.

τς τς τς
ολο απαιτησεις εισαι τελευταια...

παιζουν κ εμποριου (δεν θυμαμαι μαρκα) κ μπορεις να τις βρεις σε οποιοδηποτε μαγαζι με αξεσουαρ κ διαφορες τετοιες χαζομαριτσες , αρκει να τσεκαρεις οτι μπαινει στον τιγρη.

παιζει κ μοντα να φτιαξεις μονος σου, με λαμακια κ μηχανισμο, το ειχαμε ξανασυζητησει το θεμα, αμα κατσω να ψαξω θα το βρω -μαλλον.. ειναι πολυ ευκολο κ πολυ οικονομικο.


ριξε μια ματια εδω...
http://www.ridersmarket.gr/begin.asp??i ... id=52&pg=3

κ ειχε κ η ριζομα μια καλη απ οτι θυμαμαι.. κ η motoraid.

τεσπα, δεν εχω δοκιμασει καποια προσωπικα, απλα εχω βγαλει την πινακιδα κ την εχω βαλει στο μαρσπιε.
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: TheFace στις 18/03/2013 4 μμ.

bonnie"τς τς τς
ολο απαιτησεις εισαι τελευταια...

παιζουν κ εμποριου (δεν θυμαμαι μαρκα) κ μπορεις να τις βρεις σε οποιοδηποτε μαγαζι με αξεσουαρ κ διαφορες τετοιες χαζομαριτσες , αρκει να τσεκαρεις οτι μπαινει στον τιγρη.

παιζει κ μοντα να φτιαξεις μονος σου, με λαμακια κ μηχανισμο, το ειχαμε ξανασυζητησει το θεμα, αμα κατσω να ψαξω θα το βρω -μαλλον.. ειναι πολυ ευκολο κ πολυ οικονομικο.


ριξε μια ματια εδω...
http://www.ridersmarket.gr/begin.asp??i ... id=52&pg=3

κ ειχε κ η ριζομα μια καλη απ οτι θυμαμαι.. κ η motoraid.

τεσπα, δεν εχω δοκιμασει καποια προσωπικα, απλα εχω βγαλει την πινακιδα κ την εχω βαλει στο μαρσπιε."


μμμμμμμμμμμμμμμμ
Αντι να με ευχαριστησεις που σου δινω την ευκαιρια να εντυπωσιασεις τα πληθη με τις φοβερες γνωσεις και διασυνδεσεις σου, μας λες και απαιτητικους απο πανω ... αχαριστες γυναικες

Μονος μου δε φτιαχνω ουτε ομελεττα να ξερεις... οι χειρονακτικες εργασιες δεν ειναι του στυλ μου... εγω ειμαι επιστημονας!

Στο θεμα μας... κι εγω τη rizoma εχω σταμπαρει, ειναι αλλωστε γνωστη η αδυναμια μου στη συγκεκριμενη εταιρια, εκτος εαν μου προτινει καποιος συναδελφος κατι καλυτερο, φθινοτερο και πρακτικοτερο. Αυτο που ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να ανοιγοκλεινει ευκολα χωρις τη χρηση κλειδιων και να ειναι ανθεκτικη.

Καλες ειναι αυτες τις baracuda που μου εστειλες και ειναι και πιο φτηνες απο τη rizoma, αλλα απο οτι βλεπω εχουν φλασακια τα οποια εγω δεν θελω μιας και τα δικα μου τα εχω ενσωματοσει στο κολοφαναρο. Ασε που το μαγαζι αυτο ειναι στη θεσσαλονικη και μου πεφτει λιγο μακρια να παω και να τους ριξω μια ματια. Αν ξερεις καποιο μαγαζι που να τις εχει στην αθηνα, let me know.

Οσο για το motoraid ειχα τσεκαρει πριν ποσταρω εδω... αυτη που εχει ειναι της rizoma, δε βρηκα καποια αλλη.

ΥΓ. Μεχρι σημερα νομιζα οτι τα παρσπιε ειναι για να βαζουμε τα ποδια μας...
money cant buy me love

Re: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: TheFace στις 18/03/2013 4 μμ.

bonnie"τς τς τς
ολο απαιτησεις εισαι τελευταια...

παιζουν κ εμποριου (δεν θυμαμαι μαρκα) κ μπορεις να τις βρεις σε οποιοδηποτε μαγαζι με αξεσουαρ κ διαφορες τετοιες χαζομαριτσες , αρκει να τσεκαρεις οτι μπαινει στον τιγρη.

παιζει κ μοντα να φτιαξεις μονος σου, με λαμακια κ μηχανισμο, το ειχαμε ξανασυζητησει το θεμα, αμα κατσω να ψαξω θα το βρω -μαλλον.. ειναι πολυ ευκολο κ πολυ οικονομικο.


ριξε μια ματια εδω...
http://www.ridersmarket.gr/begin.asp??i ... id=52&pg=3

κ ειχε κ η ριζομα μια καλη απ οτι θυμαμαι.. κ η motoraid.

τεσπα, δεν εχω δοκιμασει καποια προσωπικα, απλα εχω βγαλει την πινακιδα κ την εχω βαλει στο μαρσπιε."


μμμμμμμμμμμμμμμμ
Αντι να με ευχαριστησεις που σου δινω την ευκαιρια να εντυπωσιασεις τα πληθη με τις φοβερες γνωσεις και διασυνδεσεις σου, μας λες και απαιτητικους απο πανω ... αχαριστες γυναικες

Μονος μου δε φτιαχνω ουτε ομελεττα να ξερεις... οι χειρονακτικες εργασιες δεν ειναι του στυλ μου... εγω ειμαι επιστημονας!

Στο θεμα μας... κι εγω τη rizoma εχω σταμπαρει, ειναι αλλωστε γνωστη η αδυναμια μου στη συγκεκριμενη εταιρια, εκτος εαν μου προτινει καποιος συναδελφος κατι καλυτερο, φθινοτερο και πρακτικοτερο. Αυτο που ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να ανοιγοκλεινει ευκολα χωρις τη χρηση κλειδιων και να ειναι ανθεκτικη.

Καλες ειναι αυτες τις baracuda που μου εστειλες και ειναι και πιο φτηνες απο τη rizoma, αλλα απο οτι βλεπω εχουν φλασακια τα οποια εγω δεν θελω μιας και τα δικα μου τα εχω ενσωματοσει στο κολοφαναρο. Ασε που το μαγαζι αυτο ειναι στη θεσσαλονικη και μου πεφτει λιγο μακρια να παω και να τους ριξω μια ματια. Αν ξερεις καποιο μαγαζι που να τις εχει στην αθηνα, let me know.

Οσο για το motoraid ειχα τσεκαρει πριν ποσταρω εδω... αυτη που εχει ειναι της rizoma, δε βρηκα καποια αλλη.

ΥΓ. Μεχρι σημερα νομιζα οτι τα παρσπιε ειναι για να βαζουμε τα ποδια μας...
money cant buy me love

Re: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: jimdom στις 18/03/2013 9:02 μμ.

μακρια απο τις baracuda!
Αν θες στειλε μου πμ να σου πω λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας  

  Από: TheFace στις 18/03/2013 9:40 μμ.

jimdom"μακρια απο τις baracuda!
Αν θες στειλε μου πμ να σου πω λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη"


Κι εγω δεν εχω την καλυτερη αποψη για τα baracuda, οσο αναφορα τιμονια, μανετες, καθρεφτες κτλ.
Εχω ακουσει παρα πολλα παραπονα για το ξεθωριασμα στα χρωματα καθως και για την χαμηλη ποιοτητα τους γενικοτερα.
Πιστευα ομως οτι η βαση της πινακιδας ειναι κατι πολυ απλο, αλλα απο οτι φαινεται και συμφωνα με το μυνημα σου δεν ειναι ετσι...

Σου στελνω πμ γιατι θελω λεπτομεριες...
money cant buy me love