CSS RIDE DAY 01/06/2012

CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 12:31 μμ.

Καλημερα,

Σκεφτεται καποιος/καποια να ερθει στο CSS RIDE DAY που θα γινει στα Μεγαρα 1 Ιουνιου? Μεχρι τωρα ξερω οτι θα ειμαστε οι

Montechristo
Starsailor
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: sinister στις 02/05/2012 2:03 μμ.

αν δεν εχει βαρεσει κοκκινα ο υδράργυρος εγω με την krysta θα ειμαστε εκει κατα τις 4.15
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 2:06 μμ.

sinister"αν δεν εχει βαρεσει κοκκινα ο υδράργυρος εγω με την krysta θα ειμαστε εκει κατα τις 4.15 "


Ωραια θα χαρω να τα πουμε απο κοντα
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: PTiger800 στις 02/05/2012 2:17 μμ.

Ανάβεις φωτιές...
Θα το παλέψω.

Βέβαια υπ' όψιν ότι μπορεί να παλέψω και το 2 Ιουνίου. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 2:34 μμ.

PTiger800"Ανάβεις φωτιές...
Θα το παλέψω.

Βέβαια υπ' όψιν ότι μπορεί να παλέψω και το 2 Ιουνίου. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει..."


Πανο ετσι οπως το εχω σκεφτει τωρα θα κανω το ride day πρωτη Ιουνιου μιας και ακομα δεν νοιωθω ανετα για track day..μετα κανενα track day και αρχες Σεπτεμβριου το level II ..Εκτος αν τελειωνοντας το ride day εχει μεινει καμια κενη θεση και εχω φτιαχτει τοσο πολυ και γραφτω για το level II στις 2 Ιουνιου
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: HelenKoR στις 02/05/2012 2:35 μμ.

Για μένα δύσκολο, μιας και είναι καθημερινή.

Τελικά τι σκέφτεσαι; Θα μπεις για lvl 2 τον Ιούνιο;
Αν ναι, τότε ίσως θα ήταν καλύτερα -σε περίπτωση που υπάρχει δυνατότητα- να πας και σε κάποιο άλλο trackday μέσα στον Μάιο.
Εχθές ήμουν για trackday και στο δευτερο session κουράστικα. Πραγματικά δούλεψα αρκετά - καμία σχέση με το lvl 1. Και είδα οτι θέλει πολύ εξάσκηση το άθλημα.

Μετά το χθεσινό, για μένα το lvl 2 θα αργήσει. Να πέσει και η θερμοκρασία.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: HelenKoR στις 02/05/2012 2:36 μμ.

starsailor"
PTiger800"Ανάβεις φωτιές...
Θα το παλέψω.

Βέβαια υπ' όψιν ότι μπορεί να παλέψω και το 2 Ιουνίου. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει..."


Πανο ετσι οπως το εχω σκεφτει τωρα θα κανω το ride day πρωτη Ιουνιου μιας και ακομα δεν νοιωθω ανετα για track day..μετα κανενα track day και αρχες Σεπτεμβριου το level II ..Εκτος αν τελειωνοντας το ride day εχει μεινει καμια κενη θεση και εχω φτιαχτει τοσο πολυ και γραφτω για το level II στις 2 Ιουνιου "


ΟΚ!
Τώρα είδα το μνμ σου! Οπότε μου λύθηκε η απορία!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 2:39 μμ.

HelenKoR"Για μένα δύσκολο, μιας και είναι καθημερινή.

Τελικά τι σκέφτεσαι; Θα μπεις για lvl 2 τον Ιούνιο;
Αν ναι, τότε ίσως θα ήταν καλύτερα -σε περίπτωση που υπάρχει δυνατότητα- να πας και σε κάποιο άλλο trackday μέσα στον Μάιο.
Εχθές ήμουν για trackday και στο δευτερο session κουράστικα. Πραγματικά δούλεψα αρκετά - καμία σχέση με το lvl 1. Και είδα οτι θέλει πολύ εξάσκηση το άθλημα.

Μετά το χθεσινό, για μένα το lvl 2 θα αργήσει. Να πέσει και η θερμοκρασία."


Μπραβο Ελενη πηγεs κιολαs σε track day .Level II μαλλον αρχες Σεπτεμβριου.Ride day 1 Ιουνιου και μετα κανενα track day...
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: HelenKoR στις 02/05/2012 2:40 μμ.

starsailor"
PTiger800"Ανάβεις φωτιές...
Θα το παλέψω.

Βέβαια υπ' όψιν ότι μπορεί να παλέψω και το 2 Ιουνίου. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει..."


[...] ακομα δεν νοιωθω ανετα για track day.. [...]"


... Τα ride days τι είναι;
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 2:43 μμ.

[quote="HelenKoR":25ix6j1w]
starsailor"
PTiger800"Ανάβεις φωτιές...
Θα το παλέψω.

Βέβαια υπ' όψιν ότι μπορεί να παλέψω και το 2 Ιουνίου. Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει..."


[...] ακομα δεν νοιωθω ανετα για track day.. [...]"


... Τα ride days τι είναι;[/quote:25ix6j1w]

Tο κανει παλι το CSS (οι ιδιοι εκπαιδευτες που ηταν οταν καναμε το level I) ..Μπαινεις μεσα και απλα κανεις εξασκηση σε ολα οσα μαθαμε στο Level I..και μπορεις να συζητησεις μαζι τους οτι αποριες εχεις.Νοιωθω πιο ανετα να κανω αυτο πρωτα και μετα καποιο track day.
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: HelenKoR στις 02/05/2012 2:44 μμ.

Στην ουσία είναι κι αυτά Track Days με τους συντελεστές του css
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 2:47 μμ.

HelenKoR"Στην ουσία είναι κι αυτά Track Days με τους συντελεστές του css "


Σωστα Ελενη απλα λεω οτι θα νοιωθω πιο αντα σε αυτο το σταδιο γιατι τα παιδια του CSS τα γνωρισαμε ηδη και γιατι νομιζω οτι το ride day ειναι πιο ηρεμο απο το track day ...Στο δευτερο το θεωρω πολυ πιο πιθανο να με τρομαξει καποιος.
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: HelenKoR στις 02/05/2012 2:56 μμ.

Η γνώμη σου είναι κάτι παραπάνω απο δεκτή!
Και σε καταλαβαίνω απόλυτα!
Εννοείται οτι θα κάνεις αυτό που θεωρείς καλύτερο για σένα!
Και αφού σκέφτεσαι να κάνεις το lvl 2 τον Σεπτ. έχεις χρόνο.
Απλώς σκέψου και την ζέστη (οπότε δεν θα μπούμε πολλές φορές ακόμα πίστα το καλοκαίρι).

Επειδή πήγα εχθές στο πρώτο μου track day (Extreme TrackDays), να πω οτι υπάρχουν και εκεί γκρουπάκια και εκπαιδευτές. Έμπαινε κάποιος εκπαιδευτής μπροστά μου και μου έδειχνε πράγματα, όπως επίσης όταν βγαίναμε απο την πίστα μας λέγανε θεωρία και τις παρατηρήσεις τους ("Εσύ κάνεις αυτό ενώ θα έπρεπε να κάνεις το άλλο")
Μάλιστα η μια εκπαιδευτρια, η Αλεξάνδρα, ήταν η μεταφράστρια του css τις προηγούμενες χρονιές.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: starsailor στις 02/05/2012 3:04 μμ.

HelenKoR"Η γνώμη σου είναι κάτι παραπάνω απο δεκτή!
Και σε καταλαβαίνω απόλυτα!
Εννοείται οτι θα κάνεις αυτό που θεωρείς καλύτερο για σένα!
Και αφού σκέφτεσαι να κάνεις το lvl 2 τον Σεπτ. έχεις χρόνο.
Απλώς σκέψου και την ζέστη (οπότε δεν θα μπούμε πολλές φορές ακόμα πίστα το καλοκαίρι).

Επειδή πήγα εχθές στο πρώτο μου track day (Extreme TrackDays), να πω οτι υπάρχουν και εκεί γκρουπάκια και εκπαιδευτές. Έμπαινε κάποιος εκπαιδευτής μπροστά μου και μου έδειχνε πράγματα, όπως επίσης όταν βγαίναμε απο την πίστα μας λέγανε θεωρία και τις παρατηρήσεις τους ("Εσύ κάνεις αυτό ενώ θα έπρεπε να κάνεις το άλλο")
Μάλιστα η μια εκπαιδευτρια, η Αλεξάνδρα, ήταν η μεταφράστρια του css τις προηγούμενες χρονιές. "


Πολυ καλο ακουγεται Ελενη Ειμαι σιγουρος οτι αν και κουραστηκες το ευχαριστηθηκες πολυ.Η ζεστη ειναι πορβλημα αλλα αμα θελω να μπω θα μπω και ας εχει και ζεστη
Θα μου αρεσε να βρεθουμε σαν ομαδα στο level II..Γιαννης,Πανος,Ελενη και μπορει να πετυχουμε και τον Πολυκαρπο με τον Σπυρο να κανουν το level III
the steps we take all leave footprints...

Re: CSS RIDE DAY 01/06/2012  

  Από: Montechristo στις 02/05/2012 3:09 μμ.

starsailor"Καλημερα,

Σκεφτεται καποιος/καποια να ερθει στο CSS RIDE DAY που θα γινει στα Μεγαρα 1 Ιουνιου? Μεχρι τωρα ξερω οτι θα ειμαστε οι

Montechristo
Starsailor"

See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline