ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Montechristo στις 16/09/2013 11:20 μμ.

Thnx Doctor Sakis & Nasos!!!

See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: acratosa στις 22/09/2013 7:57 μμ.

Μετά από συμβουλή του Σάκη, έβαλα το εναλλακτικό σετ δισκων.. Η καλύτερη κίνηση που εχω κάνει μεχρι στιγμής.
Αλλαγές-βούτυρο, κολλήματα στην 1η/2η μηδέν, σιγουριά στο δρόμο.. xilia thanx!
το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: pisokounasrx8 στις 22/09/2013 8:55 μμ.

να σε ρωτησω κατι φιλε μου

ποσο σου κοστισε συνολικα η αλλαγη?

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: acratosa στις 23/09/2013 4:37 μμ.

pisokounasrx8"να σε ρωτησω κατι φιλε μου

ποσο σου κοστισε συνολικα η αλλαγη?"


80 ευρω το κοστος συν εργατικά (εκανα και σερβις μαζί των 35οοο χλμ)

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: pisokounasrx8 στις 23/09/2013 8:29 μμ.

οκ ευχαριστω!
εγω σε λιγο καιρο θα ειμαι ο επομενος...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: PAGANIAS στις 27/09/2013 9:20 μμ.

πηγε ανθρωπος με κλασσικο που πυρωσε απο την ζεστη σε 2 προσφατα.
καλα ο 1 πορτο λεονε ξερουμε οτι ειναι επιστημονας.ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΒΑΛΕ 14 ΜΠΑΤΑΡΙΑ.???????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
0 2 ΠΟΥ ΟΚ κατεχει κατι του καθαρισε τα μπεκ..............................
τελικα νερωμενη βενζινη και προβλημα με τ φιλτρο ειχε ο κακομοιρης.............................
ρε γιΑ ΤΑΚΑΚΙΑ και λαδια ειστε στα συνεργεια. αντε και καμοια πρεφα..

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: woosi στις 01/10/2013 7:34 μμ.

Εχει κανει κινητό για τον Σάκη που επείγει να ρωτήσω κάτι συγκεκριμένο?

Ευχαριστώ προκαταβολικα!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Montechristo στις 12/10/2013 8:56 πμ.

Πρόβλημα στο ρελαντί, το οποίο με ταλαιπωρούσε 1 χρόνο τώρα , λύθηκε πάραυτα....
Thnx!!!!

See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΤ στις 20/09/2014 6:33 μμ.

σε προσφατο σερβις στα 60000 στον τιγρη μου,ειπα να επισκεφτω τον γνωστο σε ολους Σακη,υστερα απο τα διθυραμβικα σχολια σας εδω!!Εγινε κατι που τρελανε...καθως τον Μαιο που μας περασε ειχα επισκεφθει τον Κολια στο περιστερι για να φτιαξω λιγο το εργαλειο να δουλευει πιο καλα!!!εδωσα 250 ευρω για χαρτογραφηση κ εμεινα με το Κολια 4 ωρες στο δυναμομετρο μεχρι να τελειοποιησει το προγραμμα!!!Η μηχανη πεταει!!114 τροχο,η μερα με την νυχτα με το δηθεν επαναπρογραμματισμο της Τ λογω εξατμισης!!!!πηγα λοιπον τον τιγρη μου στο Σακη για σερβις..την αφησα και με πηρε τηλεφωνο το απογευμα να μου πει τι ειδε κ τι θελει αλλαγη!ολα καλα!!!μου ειπε το φιλτροκουτι το εχει γεμισει τρυπες θα το αλλαξουμε!του λεω το ξερω,οκ αλλαξε το!!!Πηγα λοιπον να παραλλαβω την μηχανη μου ,μου λεει κανε μια βολτα,ρυθμισα τις χαμηλες κτλ κτλ!!!ανεβαινω την δοκιμαζω....και μενω αναυδος!!!η μηχανη σερνοτανε!!!του λεω λοιπον,εκανες κατι στο προγραμμα??μου λεει εσβησα το παλιο κ εβαλα καινουργιο!!!!!Χωρις να με ρωτησει λοιπον πεταξε 250 ευρω που ειχα δωσει!!!τα σχολια δικα σας!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: epistimon στις 20/09/2014 8:31 μμ.

φιλε μου οτι και να πεις δικιο εχεις αλλα και εσυ επρεπε να τον ενημερωσεις οτι εχεις βαλει προγραμα και να μην το πειραξει.αυτος σαν μηχανικος εκανε ελεγχο σε ολη τη μηχανη και στον εγκεφαλο και αλλαξε τη χαρτογραφηση με την καινουργια που εχει γινει αναβαθμηση.στην προκημενη περιπτοση τι σου ειπε?

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: nfeel στις 20/09/2014 10:17 μμ.

Μισό μισό το λάθος.Ξέχασες και εσύ να του το αναφέρεις κ αυτός να σε ρωτήσει..
Κακιά στιγμή,άτυχος..

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Menkara στις 21/09/2014 1:40 πμ.

Από κάποια εμπειρία που έχω στο χώρο των προγραμμάτων, όχι στα μηχανάκια αλλά στα αυτοκίνητα, νομίζω είναι αρκετά απλό να πας ξανά στον κύριο Κόλια και να σου ξαναπεράσει το τελευταίο πρόγραμμα που σου έφτιαξε. Δεν υπάρχει περίπτωση να το έχει σβήσει. Ο κάθε σωστός επαγγελματίας θα κράταγε ένα αρχείο με τα προγράμματα που φτιάχνει και το όνομα του πελάτη ... 250 ευρώ πήρε.

Όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω το λάθος πάντως μοιράζεται και στους 2. Εύχομαι όλα να πάνε καλά στο τέλος.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Genesis στις 22/09/2014 6:42 μμ.

Ο σακης τι σου απαντησε?

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: billis 1050 στις 31/12/2014 3:25 μμ.

Αρχικά να πώ οτι είμαι απο θεσσαλονίκη και ουδεμία σχέση ειχα με τον Κ.Σάκη πριν τις 29 του μηνός...Κανόνισα ενα ταξίδι αστραπής με εναν φίλο που ήθελε ενα tiger sport και λόγω forum κατεληξα στο να γινει ελεγχος στο εν λογω συνεργειο...Μετα απο πολλες αναποδιες και πολλα απροοπτα βρεθηκε μοτοσυκλετα και φυσικα την αγορασαμε...Θελω να ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Κ.Σακη και στα παιδια που πραγματικα βοηθησαν χωρις κανενα σκοπο και πραγματικα αξιζουν πολλα ΜΠΡΑΒΟ...Γραφω αυτο το κειμενο γιατι προσπαθειες και συμπεριφορες τετοιων ανθρωπων πρεπει να δημοσιευονται και να επιβραβευονται....Σε ευχαριστουμε πολυ Σακη και ευχομαι το 2015 να φερει ευτυχια σε ολους...!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: panosem στις 23/07/2015 2:29 μμ.

Απορία: ο Σάκης είναι εξουσιοδοτημένο συνεργείο της Τ ?