ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: AlexKC στις 20/05/2012 3:47 μμ.

Σαν καινουριος κατοχος ενος τιγρη μετα απ ολα αυτα που βλεπω εδω γραμμενα λεω να κανω κι εγω μια βολτα απ το παλικαρι να δω κι εγω με τα ματια μου οσα αναφερετε! Ειχα δικο μου μηχανικο για ολα μου τα μηχανακια, μην με κανετε να αλλαξω σας παρακαλω!χαχα!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: georgevts στις 20/05/2012 9:07 μμ.

AlexKC"Σαν καινουριος κατοχος ενος τιγρη μετα απ ολα αυτα που βλεπω εδω γραμμενα λεω να κανω κι εγω μια βολτα απ το παλικαρι να δω κι εγω με τα ματια μου οσα αναφερετε! Ειχα δικο μου μηχανικο για ολα μου τα μηχανακια, μην με κανετε να αλλαξω σας παρακαλω!χαχα!"

Πήγαινε, δεν θα το μετανοιώσεις.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Παντελής στις 12/06/2012 4:37 μμ.

georgevts"
AlexKC"Σαν καινουριος κατοχος ενος τιγρη μετα απ ολα αυτα που βλεπω εδω γραμμενα λεω να κανω κι εγω μια βολτα απ το παλικαρι να δω κι εγω με τα ματια μου οσα αναφερετε! Ειχα δικο μου μηχανικο για ολα μου τα μηχανακια, μην με κανετε να αλλαξω σας παρακαλω!χαχα!"

Πήγαινε, δεν θα το μετανοιώσεις."


Εγώ πήγα και δεν το μετάνιωσα.... Μπορώ να πω πως το μοναδικό μειονέκτημα που είδα είναι τα χτυπήματα του τηλεφώνου... Απανωτά, το ένα πίσω απο το άλλο...
Αυτά συμβαίνουν όταν είσαι απο τους πρώτους...
Όσες φορές χρειάστηκε να επισκευτώ το συνεργείο, τα παιδιά μου φέρθηκαν καλύτερα απο καλά ! Πάντα με χαμόγελο και πάντα με διάθεση να ακούσουν ότι είχα να επισημάνω, όσο παλαβό κι αν ήταν...


(Εντάξει Σάκη? Καλά τα έγραψα? Θα περάσω για το μπαξίσι μου...)

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: triplelover στις 20/06/2012 6:46 μμ.

να δουλευε και Σαββατο καλα θα ηταν...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: ΠΑΡΑΦΡΩΝ* στις 28/06/2012 2:27 μμ.

ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΣΑΚΗΣ!!!!
Επειδη μενω πειραια. Ειχα παει απ το intermoto κ ειχα απογοητευτει.
Χθες πηγα απ τον Σακη κ επιτελους βρηκα εναν ανθρωπο να συνεννοηθουμε!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: galileos στις 19/07/2012 10:53 πμ.

Για άλλη μια φορά Respect για τον Σάκη και τον Φίλιππο!

Καλή συνέχεια παιδιά.

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: crazyumpire στις 19/07/2012 8:34 μμ.

Εγω να πω??.......η δεν μετραει??.......

απλα,... συνεργεια υπαρχουν πολλα..................μαστορες μπολικοι.....................λιγοι ομως ειναι σε ενα αλλο επιπεδο!!!
αυτο του ''φιλου''...ή ..''συναδελφου μοτοσυκλετιστη''.............''μηχανοβιου''..
ο Σακης ειναι σε αυτα τα επιπεδα!!!
συν ο Φιλιππος !!
συν ο Νασος !!

το συνεργειο..τεινει να γινει κατι ''παραπανω''...κατι σαν ''λεσχη'' φιλων-μοτοσυκλετιστων
κατι σαν το ...''Joe Bar team''.....
εξαλλου................εχει και την ''κοιλιτσα''..........εχει Και την ''κοτσιδα''!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 20/07/2012 12:41 πμ.

Είναι πολύ καλοί τεχνίτες αλλά πάνω από όλα είναι πολύ καλά παιδιά.Εγώ που έχω και δύο triumph βρήκα την ψυχική μου ηρεμία.Ότι κι αν έχει συμβεί,το έχουν λύσει άμεσα,με σωστό κόστος και με χαμόγελο.Αυτό μετράει σε ένα συνεργείο,μαστοριά και ανθρωπιά

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Παντελής στις 20/07/2012 7:58 πμ.

crazyumpire"

το συνεργειο..τεινει να γινει κατι ''παραπανω''...κατι σαν ''λεσχη'' φιλων-μοτοσυκλετιστων
κατι σαν το ...''Joe Bar team''.....

"


χα χα χα !!!! Δεν έχεις καθόλου άδικο ! Καιρός είναι να αλλάζει η ταμπέλα !

The Sakis Bar Team ..... δεν κακό !!!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: giannis andreou στις 24/07/2012 3:13 μμ.

Εγώ είχα αμέριστη συμπαράσταση,υποστήριξη κ βοήθεια μέσω Skype,για όσο βρισκόμουν Κύπρο..
Γεια σου Σάκη ,γεια σου Φίλιππα ,σε λίγο θα τα πούμε από κοντά..
Το καλύτερο ταξίδι είναι η ίδια η ζωή!Απολαμβάνεις τη διαδρομή χωρίς να σ΄ενδιαφέρει ο προορισμός...!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Lio στις 27/07/2012 5:52 μμ.

Αφού σας άρεσε τόσο πολύ λεω να τον επισκεφτω μιας κ πλησιαζουν τα 10.000 km..παντως μεχρι στιγμης πηγαινα στο Μαντή αλλα δν εμεινα κ ιδιαίτερα ευχαριστημενος!!ευτυχώς που υπάρχει κ η παρεα της λέσχης μπας κ ξεστραβωθω...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: saligkaros στις 25/10/2012 12:48 μμ.

Συν ένα πόντο κι από 'μένα στο συνεργείο του Σάκη.
Πήγα το μωρό μου για το service των 30.000 και μου το περιποιήθηκε όπως του έπρεπε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: georgevts στις 06/11/2012 9:36 πμ.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από μένα στο Σάκη, τον Φίλιππα και τον Νάσο που μου περιποιήθηκαν την τραυματισμένη μου μηχανή. Ευχαριστώ επίσης το Σάκη για την όλη εξήγηση.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stam στις 03/12/2012 12:16 πμ.

παρ' όλο που τελικά ακόμα δεν έτυχε να πάρω το τιγράκι που είχα βάλει στο μάτι , μου έκανε φοβερή εντύπωση ο επαγγελματισμός του ανθρώπου (Κόντης) αφού του ζήτησα να ελέγξει το μηχανάκι (καθότι μεταχειρισμένο) και προσφέρθηκε αφιλοκερδώς. και όχι μόνο προσφέρθηκε, αλλά ενδιαφέρθηκε να δει τι θα κάνω και με πήρε και τηλέφωνο... μπράβο του και ας μην τον γνώρισα από κοντά, νομίζω ότι ξέρω σίγουρα όταν θα χρειαστώ μηχανικό που θα απευθυνθώ...
και χαίρομαι επίσης που μέσα από τα φόρουμ μπορούν επιτέλους και κάποιοι σοβαροί επαγγελματίες, να προβάλλονται και να ανταμείβονται μέσα από αυθόρμητα σχόλια...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stamatisx στις 19/08/2013 11:45 πμ.

Μιας κ η αντιπροσωπεία είναι κλειστή για δεύτερη βδομάδα τώρα και μέσα Αυγούστου έμεινα χωρίς μηχανή, λέω δε μπορώ να περιμένω άλλο να ανοίξουν, το πάω στο Σάκη. Πρώτο σέρβις των 1000χμ και έμεινα πολύ ευχαριστημένος, πολύ σχολαστικός έλεγχος, πολύ καλή εξυπηρέτηση, πάρα πολύ καλή τιμή... (μόνο λάδια και φίλτρο πλήρωσα, καλύτερη τιμή από αυτή βασικά δε γίνεται).