ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Genesis στις 23/07/2015 2:55 μμ.

Εξουσιοδοτημένος οχι. Εξειδικευμένος ναι. Αν προτιμάς το πρωτο τοτε μξν απορησεις με τα αποτελεσματα μετα! Οι πολλοι το λενε οχι εγω! Αλλο βέβαια αν εισαι σε εγγυηση εκει εχεις τους λογους!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Harrys στις 23/07/2015 3:10 μμ.

Παιδιά παλιά ήταν σίγουρα τον σταμάτησαν επειδή έπρεπε να πάρει υποχρεωτικα κάποια μηχανάκια κ να τα προπληρωσει. Αλλά νομίζω ότι έχει συνεργασία πάλι από ότι μου είπε λόγω των μεγάλων τζιρων σε ανταλλακτικά που έχει (το μεγαλύτερο στην Αθήνα)

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stamatisx στις 23/07/2015 4:50 μμ.

Είναι ξανά εξουσιοδοτημένος, έκανα εκεί το σέρβις τον 20Κ...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Genesis στις 23/07/2015 4:53 μμ.

Ε τοτε εχω χασει επεισοδια!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: dimchrist στις 23/07/2015 5:17 μμ.

Genesis"Ε τοτε εχω χασει επεισοδια!!"

Και εγώ!
stamatisx"Είναι ξανά εξουσιοδοτημένος, έκανα εκεί το σέρβις τον 20Κ..."

Σταμάτη από πότε ξανάγινε?
Δεν ξέρω να έχει αλλάξει κάτι στην Ελιοφίλ.
Για να είσαι εξουσιοδοτημένος πρέπει να έχεις κάθετη μονάδα (έκθεση, αξεσουάρ κτλ.)

Triple Way

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stamatisx στις 23/07/2015 5:24 μμ.

Εγώ το έμαθα περίπου πριν δυο μήνες και πριν 2 βδομάδες έκανα και το service στο οποίο επειδή το δικό μου έχει κλειδωμένο εγκέφαλο, μόνο εξουσιοδοτημένος μπορεί να συνδεθεί, γι΄αυτό είμαι αρκετά σίγουρος ότι είναι ξανά.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: dimchrist στις 24/07/2015 4:15 μμ.

Δε νομίζω να ισχύει αυτό.

Triple Way

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: panosem στις 24/07/2015 6:23 μμ.

Genesis"Εξουσιοδοτημένος οχι. Εξειδικευμένος ναι. Αν προτιμάς το πρωτο τοτε μξν απορησεις με τα αποτελεσματα μετα! Οι πολλοι το λενε οχι εγω! Αλλο βέβαια αν εισαι σε εγγυηση εκει εχεις τους λογους!!"

Είμαι εντός εγγύησης γι αυτό και μόνο. Αλλιώς ήξερα βάσει σχολίων που να το πάω.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stamatisx στις 25/07/2015 2:40 πμ.

dimchris"Δε νομίζω να ισχύει αυτό."


Μου άλλαξαν μίζα, πηνία και εξάτμιση χωρίς να πληρώσω τίποτα...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Harrys στις 25/07/2015 11:15 πμ.

και εμένα το γνωστό ελατήριο με μίζα αλλαγή στο 800 εκτός εγγύησης χωρίς να πληρώσω τιποτα!

Re: Απ: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: nfeel στις 26/07/2015 12:04 πμ.

Πήγα κ εγώ πριν μια βδομάδα με φίλο κ μου είπε ο ίδιος ότι είναι κ πάλι εξουσιοδοτημένος.
Το σέρβις στον Πειραιά πάντως αυτές τις μέρες με τις τράπεζες κάνει τις καλύτερες τιμές από όλους,αν σας πω τι κ γιατί πλήρωσα θα πάθετε πλάκα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: stelios256 στις 26/07/2015 1:15 μμ.

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τον Πειραια παντως,στον Σακη δεν εχω παει ακομα.

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: voyager1970 στις 26/07/2015 7:48 μμ.

dimchris"
Δεν ξέρω να έχει αλλάξει κάτι στην Ελιοφίλ.
Για να είσαι εξουσιοδοτημένος πρέπει να έχεις κάθετη μονάδα (έκθεση, αξεσουάρ κτλ.)"


Όπως πολύ σωστά αναφέρει ο φίλος ο Παγκόσμιος (dimchrist), για να μην το κουράζουμε ποιοι είναι εξουσιοδοτημένοι και ποιοι είναι στο επίσημο δίκτυο, απλά δείτε τι αναφέρει η επίσημη ιστοσελίδα.

Τώρα το πώς καταφέρνει ο Κόντης και περνάει εγγυήσεις σε καινούρια μοτό… κάποια «καλή άκρη» έχει! Απλά όποιος θέλει να λύσει το «μυστήριο» ας πάρει τηλέφωνο την ΗΛΙΟΦΙΛ (210 2845320) και να ζητήσει εξηγήσεις. Στην σύγχρονη Ελλάδα ζούμε και καταλαβαίνουμε το τι γίνεται…!!!

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: mostradamos στις 26/07/2015 9:12 μμ.

Eπιβεβαιωνω και γω οτι ο Κοντης δηλωνει εξουσιοδοτημενος (εκανα εκει το σερβις πριν κανα μηνα)
Μου το ειπε ο ιδιος.
Εχει και το διαγνωστικογια του εγκεφαλους και σφραγιζει το book service κανονικοτατα

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: dimchrist στις 28/07/2015 11:42 πμ.

Όποιος θέλει να λέγεται τουλάχιστον εξειδικευμένος πρέπει να έχει διαγνωστικά της εταιρίας.
Το να σφραγίσει το book service δε λέει κάτι από τη στιγμή που έχεις πιστοποίηση συνεργείου/μηχανικού.

Μακάρι να υπήρχαν περισσότερα εξουσιοδοτημένα για να υπάρχει ανταγωνισμός και πιο πολλές εναλλακτικές.

Να ξεκαθαρίσω πως δεν έχω κάτι με το Σάκη. Στο Σάκη πήγαινα και στο Σάκη εύκολα ξαναπάω.

Triple Way