Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger

Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: supergoofy στις 13/07/2009 4:38 μμ.

Μα ποσο γκαντεμης μπορει να ειμαι?

Παρατηρησα υποπτη μπιχλα πανω στο τεποζιτο βγαζοντας τη σελα τις προαλλες, κ με μια συντομη επισκεψη στο μηχανικο μου, μου ειπε οτι ειναι διαρροη απο τις κολλησεις του τεποζιτου κ κατ επεκταση κατασκευαστικη ατελεια.

Ειμαι εκτοσ εγγυησης εδω κ 50 μερες , κ αρχιζς να σκεφτομαι οτι με το που ωγηκε η μηχανη απο την εγγυηση αποφασισε να ανατιναχτει.

Πηγα στην Τ οπου διαπιστοσαν κι εκεινοι ιδιας ομαση το προβλημα κ αναμενω την απαντηση τους, για τον εαν θα με καλυψουν η οχι.

Στη δυσαρεστη κατασταση οπου θα μου αρνηθουν να με καλυψουν ειμαι αποφασισμενος να απευθηνθω στη μαμα Τ.

Εχει καποιος αλλος απο εσας παιδια εδω την ιδια ατυχια με εμενα?

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: Native στις 13/07/2009 4:56 μμ.

Οι κολλήσεις του τεπόζετου του Tiger είναι ! Είχα κι έγω το ίδιο πρόβλημα και ένα άλλο παλικάρι που είχα δει στις Σέρρες. Να Απαιτήσεις να σου το αλλάξουνε. Εγω το πλήρωσα γιατι ήταν λίγο χτυπημένο. Μην Ξύνεις πληγές τώρα...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: Polymhxanos στις 13/07/2009 6:51 μμ.

supergoofy"σκεφτομαι οτι με το που βγηκε η μηχανη απο την εγγυηση αποφασισε να ανατιναχτει."


Μην είσαι αχάριστος, σου έτυχε μοντέλο με εκρηκτικό χαρακτήρα, κι εσύ θες να το ''προσγειώσεις''; Τς τς τς... Σκέψου και αυτούς που έχουν ιταλικά λιγάκι, αυτοί εύχονται να τους τύχει τέτοιο, να καμαρώνουν μετά σαν χαζομπαμπάδες για τον ''χαρακτήρα'' του ''παιδιού''.

Βόηθα το ντε να εκπληρώσει τα ονειρά του το καημένο!!!

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: stoupi στις 14/07/2009 12:47 πμ.

Ωχ!! Παναγία μου! Πάω να το ψάξω τώρα!!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: supergoofy στις 14/07/2009 2:38 μμ.

ναι παιδια εχω καταστεναχωρηθεί μ αυτη την κατασταση.

ειναι καπως να ξερεις οτι ανα πασα στιγμη μπορεις να γινεις ο ανθρωπος οβιδα.

λετε να παρω τα καναλια?

περα απ το χαβαλε ομως νομιζω οτι ειναι απαραδεκτο κ επικινδυνο μαζι

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: maddog στις 20/08/2014 10:15 μμ.

Μιας και ειμαι και γω παθον και εκτος εγγυησης μηπως ξερετε πως το αντιμετωπιζουμε το θεμα?????

Re: Διαρροη καυσιμου απο το τεποζιτο σε Tiger  

  Από: denthnpalevw στις 22/08/2014 4:18 μμ.

πηγαινε αρχικα στην αντιπροσωπεια και δες πως θα αντιδρασουν. αν δεν ειναι χτυπημενο πιστευω οτι ολο και κατι θα κανουν...

καλα ξεμπερδεματα
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/