Ζελατίνα για Tiger 800 XR

Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: takismakris στις 05/01/2018 5:37 μμ.

Καλησπέρα παιδιά,καλη χρονιά.
Θα ηθελα την αποψη σας για ζελατίνα ψηλότερη απο την γνησια την οποια φοραει η μηχανή.
Αποσο γνωριζω διατιθεται και triumph ψηλοτερη αλλά και puig,givi κτλ.
Οποιαδηποτε προταση ευπροσδεκτη,Ευχαριστώ

Re: Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: avastardis στις 06/01/2018 2:52 μμ.

Νομίζω ότι πιο όμορφη είναι της Triumph ... και η πιο ακριβή βέβαια....

Re: Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: takismakris στις 06/01/2018 8:37 μμ.

Εχω ακουσει καλα λογια για μια ζελατινα της Madstad αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι αμερικανικη και λογικα θα την τρελανουν στους δασμους...ξερει καποιος πως μπορει να παραγγειλει κατι απο την Αμερική αποφευγοντας τους φόρους?

Re: Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: Thodoris XCx στις 09/01/2018 8:49 μμ.

Εγω εχω την Puig και ειμαι ευχαριστημενος...Ειδικα στο ελαφρυ φιμε ειναι ομορφη...

Re: Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: takismakris στις 16/01/2018 2:34 μμ.

Thodoris XCx"Εγω εχω την Puig και ειμαι ευχαριστημενος...Ειδικα στο ελαφρυ φιμε ειναι ομορφη..."

Τελικά αυτην παραγγειλα και εγώ αν και ολα τα ξενα φοροθμ λεγανε για την Madstad...η οποια απο την αλλη ηταν ασχημη και πολυ πιο ακριβη. Αν εχεις καμια φωτογραφια και αν μπορεις να περιγραψεις την θεση που την εχεις βαλει στειλε μου PM. Την παραλαμβανω τελος αυτου αρχες του επομενου μηνα.

Re: Ζελατίνα για Tiger 800 XR  

  Από: Thodoris XCx στις 16/01/2018 8:40 μμ.

akismakris"
Thodoris XCx"Εγω εχω την Puig και ειμαι ευχαριστημενος...Ειδικα στο ελαφρυ φιμε ειναι ομορφη..."

Τελικά αυτην παραγγειλα και εγώ αν και ολα τα ξενα φοροθμ λεγανε για την Madstad...η οποια απο την αλλη ηταν ασχημη και πολυ πιο ακριβη. Αν εχεις καμια φωτογραφια και αν μπορεις να περιγραψεις την θεση που την εχεις βαλει στειλε μου PM. Την παραλαμβανω τελος αυτου αρχες του επομενου μηνα."


Φωτο θα βγαλω αυριο και θα σου στειλω...

Θα καταλαβεις οτι ταιριαζει απολυτα με τις γραμμες της μοτο και θα σου αρεσει...

Στην αρχη την ειχα στην μεσαια θέση αλλα τωρα την εχω στην πιο ψηλη και κανει καλυτερη δουλεια στον αερα