apelpismenos

apelpismenos  

  Από: chris στις 22/12/2011 2:20 πμ.

xairetai paideia me lene xrhsto apo kalamata kai tha ithela thn boithia sas se ena xodro provlimataki pou me apasxolei apo ton septemvri loipon h istoria xekinaei kapws etsi ithela na parw thn prwth mou mhxanh kai vrika mia tiger 885 me 1,5 xiliariko.wraio kalo ergaleio alla panw sto 2mhno mou vraze ta nera kai eprepe na katevasw moter.epi tis eukairias eipa na tou kanw kai ena service giati tsimpage ladakia.en oligeis h lista me ta adalaktika einai flages genikhs 3 poiroi kolla gia ta xeitwnia 3 elathria kadena glustres timh 578euro!!!!@#!#@%%? yparxei kamia kalyterh idea?

Re: apelpismenos  

  Από: fif955 στις 22/12/2011 10:18 πμ.

γεια σου φιλε μου, μην απελπιζεσαι, αυτες ειναι φυσιολογικες φθορες για μια μηχανη 10+ ετων. θεωρω οτι το κοστος επισκευης δεν ειναι μεγαλο, για να εχεις μετα το κεφαλι σου υσηχο μετα. για συνεργειο σου προτεινω τον Σακη τον Κοντη στο πολυγωνο, ειναι τιμιος μαστορας, γνωστης και οι τιμες του ειναι πολυ λογικες.

Re: apelpismenos  

  Από: PAGANIAS στις 22/12/2011 12:11 μμ.

φιλε φτιαχτο και θα το εχεισ αλλα τοσα..φανταζομαι ο κουντουρησ σου ζητησε το ποσο..δεν ειναι πολλα..
τωρα αν βρεθεισ αθηνα πηγαινε απο κοντη να δεισ τι θα σου πει και αυτοσ..
τι να πουνε και αυτοι που τουσ εχει βαρεσει πιστονια 1 2 και 3 φορεσ.....................................................................................................ΕΧΩ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ 1050
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΩ ΚΑΤΩ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ..ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΙΛΕ..

Re: apelpismenos  

  Από: Panos69 στις 22/12/2011 12:19 μμ.

Σκέψου ότι το αγόρασες για 2100 ή 2200 αντί για 1500.

Ανεβαίνει το κόστος αλλά φαντάζομαι ότι θα ξενοιάσεις από προβλήματα μοτέρ για πολύ καιρό.

Re: apelpismenos  

  Από: chris στις 22/12/2011 6:17 μμ.

euxaristw pollh paides ektimw thn voithia sas.Exw erthei se epafi me ena agglo mesw e bay an den kanoume tipota oute apo kei tote tha pesei nisteia afou den ginetai alliws.eyxaristw kai palli

Re: apelpismenos  

  Από: Art-I-Sun στις 22/12/2011 7:39 μμ.

Φίλε μου, δεν γνωρίζω την οικονομική σου κατάσταση και αν μπορείς να αντέξεις ένα τέτοιο ποσό, αλλά πιστεύω ότι δεν είναι πολλά για την δουλειά που θα γίνει στο μοτέρ. Πιστεύω ότι θα προσθέσει και χρόνια και απόδοση στο μηχανάκι. Ότι νομίζεις... Ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένος με όποια απόφαση και αν πάρεις. Πίς...
Μια πατατιά τηγάνες...