Βελτιωση tiger 885

Βελτιωση tiger 885  

  Από: leuteristiger στις 17/02/2015 10:49 πμ.

Παιδια καλημερα...θα ηθελα τον τιγρακο μου να τον βελτιωσω...!εκτος φιλτρου εξατμισης...κατι αλλο;εχει κανει κανεις κατι παραπανω;ευχαριστω πολυ!!!

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: johnygalan στις 17/02/2015 5:11 μμ.

Στις αγγελίες λες ότι πουλάς το μηχανάκι για λόγους οικονομικούς, τώρα θέλεις να δώσεις χρήματα για να το
βελτιώσεις;
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: leuteristiger στις 17/02/2015 7:33 μμ.

Τελικα δεν θα το πουλησω φιλε.μου...απλα δεν ξερω πως σβηνει το ποστ γιατι ειμαι απο την εφαρμογη κινητου!!!

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: johnygalan στις 17/02/2015 10:28 μμ.

Μπορείς απλά να γράψεις από κάτω παρακαλώ να διαγραφεί το ποστ και θα το κάνουν οι διαχειριστές.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: leuteristiger στις 17/02/2015 11:13 μμ.

Ενταξει...το κανω..δεν το ηξερα

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: DimSTriple στις 18/02/2015 5:43 μμ.

tiger 885 & τα μοντέλα τις εποχής μοιράζονται τον ίδιο κινητήρα με μικρές διαφορές. Είχα βγάλει τότε στο speed triple μου 107 άλογα απο 92 που έβγαζε. Σήμερα με ένα άλλο 900 θέλω να ξεπεράσω τα 120 χωρίς βέβαια να σπάσω το ταμείο. Εσύ που θες να φτάσεις είναι το ερώτημα και τι ποσό θες να δαπανήσεις.
Παράλληλα πόσα χιλιόμετρα έχει η μοτοσυκλέτα σου; Η βελτίωση μπορεί εύκολα να γίνει εφιάλτης σε ένα κουρασμένο μοτέρ... όσο άθραυστο και αν είναι απο το εργοστάσιο.

Re: Βελτιωση tiger 885  

  Από: vpafi στις 21/02/2015 10:43 μμ.

johnygalan"Μπορείς απλά να γράψεις από κάτω παρακαλώ να διαγραφεί το ποστ και θα το κάνουν οι διαχειριστές."

Αγαπητέ φίλε ΑΝ βρεις διαχειριστές να με πάρεις τηλέφωνο. Είχα καιρό να μπω και βλέπω δυστυχώς οτι έχει γίνει το forum επιεικώς ξέφραγο αμπέλι για να μην πω την λέξη που αρχίζει απο μπ..... . Ο άνθρωπος έχει ζητήσει να διαγραφεί απο 17/2. Υπάρχουν αγγελίες ενός τουλάχιστο χρόνου που θα έπρεπε να διαγραφούν γιατί έχουν πουληθεί, και αυτές ακόμα παραμένουν.
Προς τους διαχειριστές:, Ή ΣΟΥΛΟΥΠΟΣΤΕ ΤΟ Ή ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ.