Street triple 2008 + Leo vince gp evo 2

Street triple 2008 + Leo vince gp evo 2  

  Από: stefanos deli στις 26/08/2014 5:12 μμ.

Καλησπέρα σας,

Ήθελα να ρωτήσω τι πρόγραμμα προτείνετε για street triple (2008) φορώντας εξάτμιση leo vince gp evo 2 (3-1)μιας και δεν είμαι απόλυτα ευχαριστήμενος με το υπάρχον (aftermarket 3-1)το οποίο μου το πέρασε ο μηχανικός στην αντιπροσωπεία.Επίσης δεν έχω αλλάξει ακόμα φίλτρο αέρος...
Φορούσα μια racetech (3-1) και νομίζω δούλευε καλύτερα η μηχανή...

Δεν είμαι και πολύ σχετικός...Έχω αρχίσει και ψάχνομαι τώρα τελευταία.
Απλά ζητάω κάποια γνώμη για να βελτιώσω τη λειτουργία του κινητήρα.

Ευχαριστώ

Re: Street triple 2008 + Leo vince gp evo 2  

  Από: tasoylis στις 19/10/2015 12:18 πμ.

παιδια καλησπερα θελω να αγορασω ενα street triple 675 και εχω ακουσει οτι το χειμωνα δισκολευετε να παρει μπροστα οχι μπαταρια ισχυει τι αλλα προβληματα εχει και αν εχει βεβαια ο συνεπιβατης ζεστενετε απο τις εξατμισεις που βγαζει πισω ευχαριστω εκ των προτερων

Re: Street triple 2008 + Leo vince gp evo 2  

  Από: comando στις 21/10/2015 9:59 μμ.

asoylis"παιδια καλησπερα θελω να αγορασω ενα street triple 675 και εχω ακουσει οτι το χειμωνα δισκολευετε να παρει μπροστα οχι μπαταρια ισχυει τι αλλα προβληματα εχει και αν εχει βεβαια ο συνεπιβατης ζεστενετε απο τις εξατμισεις που βγαζει πισω ευχαριστω εκ των προτερων"



αυτο με το δυσκολευεται να παρει μπροστα παει και ερχεται ισχυει...με μια καλη μπαταρια διορθωνεται και δεν ειναι προβλημα...τωρα για το αν ζεστενεται ο πισω ειναι λιγο ακυρο..περισοοοτερη ζεστη τραβας εσυ απο το μοτερ παρα ο πισω!

αμα ειναι τα προβληματα σ αυτα για να το παρεις..αγορασε το αφοβα!!!

Re: Street triple 2008 + Leo vince gp evo 2  

  Από: Σταύρος στις 20/02/2016 11:50 μμ.

stefanos deli"Καλησπέρα σας,

Ήθελα να ρωτήσω τι πρόγραμμα προτείνετε για street triple (2008) φορώντας εξάτμιση leo vince gp evo 2 (3-1)μιας και δεν είμαι απόλυτα ευχαριστήμενος με το υπάρχον (aftermarket 3-1)το οποίο μου το πέρασε ο μηχανικός στην αντιπροσωπεία.Επίσης δεν έχω αλλάξει ακόμα φίλτρο αέρος...
Φορούσα μια racetech (3-1) και νομίζω δούλευε καλύτερα η μηχανή...

Δεν είμαι και πολύ σχετικός...Έχω αρχίσει και ψάχνομαι τώρα τελευταία.
Απλά ζητάω κάποια γνώμη για να βελτιώσω τη λειτουργία του κινητήρα.

Ευχαριστώ"

Γειά χαρά Στέφανε, ξεθάβω το θέμα σου για να σε ρωτήσω τι έκανες τελικά με την εξάτμιση..; Ενδιαφέρομαι και εγώ για το Leo Vince gp Evo 2, 3-1 και ψάχνοντας έπεσα στο ποστ σου. Έχω ένα triple του '07 και άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες...
Live Love Ride