Διαφορές σε street triple

Διαφορές σε street triple  

  Από: ras στις 04/08/2016 4:19 μμ.

Καλησπερα σας ειμαι καινουργιος στο forum.
θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας για το θεμα μου.
Θελω μα αγορασω την street triple αλλα εχω τον εξης προβληματισμο.. Εχω βρει ενα μοντελο του '10 με περιπου 20.000 χλμ αλλα δεν ξερω την χρηση που μπορει να εχει γινει στην συγκεκριμενη μηχανη και εχω και ενος φιλου μου του '07 μοντελου με περιπου 50.000 αλλα σε αριστη κατασταση.
Θα ηθελα να σας ρωτησω ποιες οι διαφορες των μοντελων '07 και '10 εμφανισιακα και τεχνικα διοτι δεν μπορω να καταλαβω εγω συγκεκριμενα καποια διαφορα και αν ειναι καλυτερα να προτιμησω του φιλου μου που γνωριζω την χρηση της παρα την χρονολογια της που ειναι του 2007 αλλα και των χιλιομετρων της..(Μην σχολιασετε το οικονομικο, δεν υπαρχει θεμα)
Πειτε μου την γνωμη σας και δωστε μου την βοηθεια σας γιατι την εχω ερωτευτει!!!!

Re: Διαφορές σε street triple  

  Από: friedrichWild στις 04/08/2016 5:22 μμ.

οι διαφορες ειναι μονο εμφανισιακες και αυτες ελαχιστες! το μοντελο αυτο πασχει απο ανορθωτη (και μερικα απο μίζα και πηνια). Κατα τα αλλα ειναι σκυλι μαυρο. Αν ο φιλος σου του εχει φερθει σωστα δεν εχεις να φοβασαι τπτ. Γενικα μεσα στην πολη ανεβαζει θερμοκρσιες και αυτο το επιβαρύνει καπως.

Re: Διαφορές σε street triple  

  Από: DMathioudakis στις 04/08/2016 5:38 μμ.

Καλησπέρα!!
Σχετικά με την ερώτηση σου τα παρακάτω.

Η διάφορες μεταξύ 2007 και 2010 είναι μηδαμινές και είναι
Το 2007 έχει 3 ίππους πάρα πάνω είναι μακρύτερο κατά 3 πόντους και έχει άλλο κοντέρ!
Αυτά..
Κατά την γνώμη μου πάρε το καινούριο πάρτο σε μια αντιπροσωπία να το τσεκάρουν και τέλος
Όσο φίλος σου και να είναι 30000χλμ είναι καλύτερο να τα κάνεις εσύ!!

Re: Διαφορές σε street triple  

  Από: friedrichWild στις 04/08/2016 5:49 μμ.

Κοιτα τι εχει κανει ο καθενας στο μηχανακι του (σερβις, λαστιχα,τακακια κτλ), και ΠΟΥ τα εχει κάνει, αν εχουν καποια εξτρα που σκοπευεις να βαλεις κτλ θα γλιτωσεις και χρηματα (πχ μανιταρια). αν εχει πτωση η μηχανη. ολα μετρανε για την τελικη αποφαση.