Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST

Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Sprinter στις 11/04/2008 5:19 μμ.

Μόλις αφίχθησαν. Θα τα βάλω την άλλη βδομάδα και βλέπουμε. Τα σιχαίνομαι αλλά το συνεχιζόμενο πρόβλημα στον ώμο μου με αναγκάζει να τα δοκιμάσω. Ού γαρ έρχεται μόνον Ελπίζω μόνο να μην έδωσα τσάμπα 220 Ευρά

Οι άλλοι εδω μέσα με ST με ψηλά clip-ons τι εντυπώσεις έχουν?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 11/04/2008 5:54 μμ.

ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΥΣΙΚΑ!

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Sprinter στις 11/04/2008 6:58 μμ.

Εμ βέβαια δε το σκέφτηκα αυτό. Αμα δεν έχεις γρήγορο χρώμα πώς να τρέξεις, οπότε τα ψηλά τέλεια σου φαίνονται
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Case στις 11/04/2008 8:03 μμ.

Ολα καλά Νίκο, ελπίζω να λυθεί το πρόβλημά σου. Σου έδωσαν και καινούριες ντίζες ή είναι οκ οι μαμήσιες ;
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ARHS στις 17/04/2008 1:11 μμ.

Sprinter"Μόλις αφίχθησαν. Θα τα βάλω την άλλη βδομάδα και βλέπουμε. Τα σιχαίνομαι αλλά το συνεχιζόμενο πρόβλημα στον ώμο μου με αναγκάζει να τα δοκιμάσω. Ού γαρ έρχεται μόνον Ελπίζω μόνο να μην έδωσα τσάμπα 220 Ευρά

Οι άλλοι εδω μέσα με ST με ψηλά clip-ons τι εντυπώσεις έχουν?"


Μια πολύ καλή λύση στο πρόβλημα είναι να κρατιέσαι στην μοτο με τα πόδια και όχι με τα χέρια απο το τιμόνι.
Το 2004 είχα σοβαρό τροχαίο και ενα απο αυτά που έπαθα ήταν οτι εσπασε ο αριστερός ωμος μου.
Στο riding school είδα και πρακτικά οτι ειναι τελείως λάθος να στηριζόμαστε στο τιμόνι και απο τότε κρατιέμαι με τα πόδια στη μηχανή.
Μέ βοήθησε πάρα πολύ, δεν πονάω και οδηγάω καλύτερα, δοκιμασέ το
Ολα είναι δρόμος..... http://www.tdmhellas.gr

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Sprinter στις 17/04/2008 1:14 μμ.

Φίλε μου ευχαριστώ, τα γνωρίζω αυτά και τα εφαρμόζω όσο με παίρνει στην ηλικία μου. Το πρόβλημά μου ξεκινάει από την ωμοπλάτη (ενοχλημένο νεύρο) και εντείνεται από το τέντωμα κυρίως και το κύρτωμα του ώμου και όχι από το βάρος τόσο πολύ.

Το καλό με τα ψηλά είνα ότι έρχονται και λίγο πιο πίσω (κοντά σου) και εκεί ποντάρω...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Sprinter στις 22/04/2008 4:37 μμ.

Κάποιος με 08 μπορεί να μου πεί τα εξής για τις ντίζες του γκαζιού?

α. Βγαίνουν από το κάτω μέρος της γκαζιέρας?
β. Οδηγούνται πίσω (πρός το μέρος του αναβάτη) απ' το κλιπόν και πάνω απ' την τιμονόπλακα?

Φωτογράφε τι θα έλεγες για μια πρόχειρη φωτό του δεξιού σου κλιπόν?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 22/04/2008 6:30 μμ.

TO τραβηξα θα το ποσταρω το βραδυ λογω δουλειας

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 22/04/2008 6:35 μμ.

παρτα!

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 22/04/2008 6:35 μμ.

οκ?

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: Sprinter στις 23/04/2008 10:35 πμ.

Μια φωτογραφιούλα ζήτησα βρε Γιώργο, εσύ έκανες ολόκληρο ρεπορτάζ

Ευχαριστώ. Σωστά τα βάλαμε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Μόλις παρέλαβα τα ψηλότερα clip-ons για το ST  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 23/04/2008 1:10 μμ.

ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΒΡΕ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ