Λάδια Reloaded

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Costas στις 31/07/2009 4:07 μμ.

Καλά,διορθώνω.Παππού.

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Polymhxanos στις 31/07/2009 5:34 μμ.

Νομίζω εδώ πάει το περίφημο:

RTFM

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Sprinter στις 01/08/2009 9:40 πμ.

Πές τα ρε Μιχάλη γιατι θα με βγάλουν και κακό

Αι σιχτίρ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 3:25 μμ.

Όσοι δεν θέλουν ή δεν τους αρέσει να τους πιάνουν τον κ@ολο με τα 20€ το λίτρο σούπερ ντούπερ λαδάκια της αντιπροσωπίας.
Τα motul 5100 πληρούν τις προδιαγραφές API SH & JASO MA.
Επιδή θα πεταχτούν πολύ ψαγμένοι και θα πούν που το είδες κτλ,κτλ ...απλά να πω ότι τα specs των προϊόντων μπορεί να εμφανίζονται στο net αλλά σίγουρα εμφανίζονται στην συσκευασία. Στο praktiker στην πειραιώς έχει τέτοια τα "παλαιά" όπως τα χαρακτηρίζετε.

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να αγοράσει απ εκεί, χωρίς φυσικά να χάσει την πολυπόθητη σφραγίδα στο service book του. Κι όμως υπάρχει εξουσιοδοτημένος που το δέχεται αυτό το φοβερό και αποτρόπαιο έγκλημα.

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Sprinter στις 28/08/2009 4:29 μμ.

Εχεις μπερδέψει τα ημισυνθετικά 5100 με τα 300V (για τα οποία εχει γίνει ολη η κουβέντα περι προδιαγραφών και παλαιών / νέων), τους αντιπροσώπους με τους εξουσιοδοτημένους, κλπ κλπ.

Με λίγα λόγια εχεις μπερδέψει τις πουτσες με τις βούρτσες. Να πίνεις λιγότερο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 4:42 μμ.

Sprinter"Εχεις μπερδέψει τα ημισυνθετικά 5100 με τα 300V (για τα οποία εχει γίνει ολη η κουβέντα περι προδιαγραφών και παλαιών / νέων), τους αντιπροσώπους με τους εξουσιοδοτημένους, κλπ κλπ.

Με λίγα λόγια εχεις μπερδέψει τις πουτσες με τις βούρτσες. Να πίνεις λιγότερο."


Για τα ημισυνθετικά μιλάω γΛήγορε.
Δίαβασε λίγο καλύτερα από το να σπαμάρεις συνέχεια, κουράζει

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Sprinter στις 28/08/2009 4:50 μμ.

Εγω τό ξέρω πως μιλάς για τα ημισυνθετικά. Εσύ ξέρεις γιατι μιλάμε στα posts που αναφέρεσαι για συσκευασίες κλπ? Ποιός κουράζει εδω μέσα ασε να το πουνε άλλοι.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 4:56 μμ.

Sprinter"Εγω τό ξέρω πως μιλάς για τα ημισυνθετικά. Εσύ ξέρεις γιατι μιλάμε στα posts που αναφέρεσαι για συσκευασίες κλπ? Ποιός κουράζει εδω μέσα ασε να το πουνε άλλοι."



Έχεις συνηθίσει από το πολύ σπαμάρισμα να μπορείς να ξεχωρίσεις τα πάντα εκτός της ουσίας...
...γι αυτό σε γουστΈρνω

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Sprinter στις 28/08/2009 4:57 μμ.

Εγω πάλι, όχι.

Για πές μας την ουσία του πόστ σου να καταλάβουμε? Οτι τα 5100 πληρούν τις προδιαγραφες και κανουν για το μηχανάκι και ειναι και σε καλή τιμή? Μα αυτό αναφέρθηκε μήνες πρίν πέντε ποστς παραπάνω. Πια ειναι η ουσία που μας μεταφέρεις εδώ λοιπον πλήν της μαγκιάς σου?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 5 μμ.

Sprinter"Εγω πάλι, όχι."

δε πειράζει ...
να με βάλεις στους Οχτρούς στο προφίλ σου

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: john_street_triple675 στις 28/08/2009 5 μμ.

Έτσι....έτσι.....

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: Sprinter στις 28/08/2009 5:03 μμ.

bekris"
Sprinter"Εγω πάλι, όχι."

δε πειράζει ...
να με βάλεις στους Οχτρούς στο προφίλ σου "


Στους παπάρες σε έχω βάλει.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 5:05 μμ.

john_street_triple675"Έτσι....έτσι..... "


oxi έτσι

αλλά έτσι

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 5:08 μμ.

[quote="Sprinter":2j8xk0yl]
bekris"
Sprinter"Εγω πάλι, όχι."

δε πειράζει ...
να με βάλεις στους Οχτρούς στο προφίλ σου "


Στους παπάρες σε έχω βάλει.[/quote:2j8xk0yl]

έτσι έτσι τρελό αγόρι!! Είμαι σίγουρος με αφορμή το nick name σου "sprinter" στον τελικό 100μ είσουν με τον GAY.

Re: Λάδια Reloaded  

  Από: bekris στις 28/08/2009 5:20 μμ.

διότι ο gay είμαι μικρόσωμος και φυσικά καμία σχέσει με τον 2 μετρο Bolt.
όπως τα Triumph...