Ακουστε να καραφλιασετε!!!!

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:11 μμ.

πές του πώς είσαι σειρά μου κι αν δε σε προσέξει δε τη βλέπω καλά τη κοτσίδα

Και ο Ευθυμίου στη Βουλιαγμένης καλός λένε πως είναι. Οπου σε βολεύει
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:13 μμ.

τζατζίκι τρώς?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 11:15 μμ.

Sprinter"πές του πώς είσαι σειρά μου κι αν δε σε προσέξει δε τη βλέπω καλά τη κοτσίδα"

οκ ευχαριστω... θα κανω και ταξιδι,,,,, απο πειραια

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:17 μμ.

εγραψα παραπάνω και για τον Ευθυμίου αν σε βολεύει καλύτερα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:18 μμ.

Εξαρτάται κι αν τρώς τζατζίκι
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 11:20 μμ.

Sprinter"Εξαρτάται κι αν τρώς τζατζίκι"


αν με δεις ποτε θα καταλαβεις ........αδυναμια στο κοντοσουβλι γαρδουμπα και στα φριγαδελια

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:23 μμ.

Κοίτα, δε ρωτάω τυχαία.. Αν τρώς τζατζίκι καλύτερη επιλογή ειναι μάλλον ο Σάκης. Εχει βέβαια ενα μηχανικό εκεί που καλός ειναι, δε λέω, αλλά ξεχνάει εύκολα.. μάλλον το παθαίνει απ το πολύ τζατζίκι αλλά άλλοι λένε πώς στην προηγούμενη ζωή του είταν χρυσόψαρο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 11:26 μμ.

Sprinter"Κοίτα, δε ρωτάω τυχαία.. Αν τρώς τζατζίκι καλύτερη επιλογή ειναι μάλλον ο Σάκης. Εχει βέβαια ενα μηχανικό εκεί που καλός ειναι, δε λέω, αλλά ξεχνάει εύκολα.. μάλλον το παθαίνει απ το πολύ τζατζίκι αλλά άλλοι λένε πώς στην προηγούμενη ζωή του είταν χρυσόψαρο."



βρε την μηχανη θελω να εχει σενια οχι να μου φτιαχνει σουβλακια με απ ολα

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:29 μμ.

Δύο σε ενα, σε χαλάει?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 11:31 μμ.

Sprinter"Δύο σε ενα, σε χαλάει?"

οχι αλλα αν ηταν χρυσοψαρο τελικα..???

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 07/07/2010 11:32 μμ.

Κοιτα αν πάς απ' εκεί να επαναλαμβάνεις δυό φορές την παραγγελία γιατι ο ψήστης αντί για απ' όλα ξεχνάει και σου φτιάχνει παιδικό.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: ΔΙΚΑΣΤΗΣ στις 07/07/2010 11:37 μμ.

Sprinter"Κοιτα αν πάς απ' εκεί να επαναλαμβάνεις δυό φορές την παραγγελία γιατι ο ψήστης αντί για απ' όλα ξεχνάει και σου φτιάχνει παιδικό."


καταλαβα.....αρχοντα τα λεμε.....παω για δουλεια....

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Aris. στις 07/07/2010 11:56 μμ.

Αυτα που λετε με τα πιστονια ...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Γιωργος στις 08/07/2010 10:39 πμ.

Δεν νομίζω πως η υπόθεση λύθηκε επειδή φώναζε ή έπερνε τηλέφωνο. Αν σκεφτείς πότε δώθηκε η παραγγελία των ανταλλακτικών από το συνεργείο και πότε παρέλαβε θα δεις ότι συμπείπτει με το χρονοδιάγραμμα που είχα δώσει σε προηγούμενο πόστ. Απλά θεωρώ ότι ο φίλος μας τσάμπα θέμα έκανε ακούγοντας την κάθε παπάρα που του έλεγε ο κάθε αναρμόδιος

Re: Ακουστε να καραφλιασετε!!!!  

  Από: Sprinter στις 08/07/2010 10:48 πμ.

gorgix"Ανοιξτε ενα forum για στρατοκαυλους εδω λεμε για τα πιστονια

Τελικα με φωνες κ απειλες ο φιλος μας xristosxalv ελεισε το προβλημα του.Τωρα μολις βρεθηκε η λυση στο θεμα που μας απασχολει τοσες μερες.

Εγω μια φορα απογοητευτηκα και αν μου μπαινει στο μυαλο να παρω το andventure που θα παραγει η TRIUMPH σε λιγο καιρο το βγαζω κιολας, ας δωσω καλυτερα τα 13000 να παρω 69 παπακια στο ιδιο χρωμα και μαρκα με εναν αριθμο κυκλ κ μια ασφαλεια,οταν χαλασει το ενα να παρω το αλλο.

Μεχρι τοτε θα ειμαι καπως ετσι με το tiger που εχω.
"



Σώπα ρε, περιμέναμε εσένα να μας βάλεις σε τάξη..

Οσο για τα υπόλοιπα, τι να σου πώ, ο καθένας καταλαβαίνει ότι θέλει, αν αυτά κατάλαβες εσύ ποιοί ήμαστε εμείς που θα σου αλλάξουμε μυαλό. Ευτυχώς που τα 'πε με τη τηλεφωνήτρια και λύθηκε το πρόβλημά του. Αν δε του στελνα εγώ τα χάπια ακόμα θα μιρμίριζε.

Προσέθεσε τίποτα στη συζήτηση το ποστ σου δηλαδή? Καλύτερα να μας έλεγες για το που υπηρέτησες.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε