gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????

gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: strani στις 27/07/2010 4:39 μμ.

προχθες ανακαλυψα γρατζουνιες????αγνωστου προελευσεως στο αριστερο φαναρι .λογω που ειναι πλαστικο μηπως ξερει κανεις πως βγαινουν?? thanks

Re: gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 27/07/2010 4:48 μμ.

Αν ειναι αρκετα ελαφριες θα φυγουν σε καποιο μαγαζι τυπου chips away,paint bull κτλ. τις επιδιορθωνουν και συντομα κιολας.Μακαρι να επισκευαζονται γιατι ειναι πολλα τα ευρα για καινουργιο φαναρι.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: freud στις 27/07/2010 4:50 μμ.

strani"προχθες ανακαλυψα γρατζουνιες????αγνωστου προελευσεως στο αριστερο φαναρι .λογω που ειναι πλαστικο μηπως ξερει κανεις πως βγαινουν?? thanks "

Kαι εγω εχω φιλε μου,οπως κ καθενας πιστευω..γινονται απο τα μυγακια που αν δεν μουλιασουν αρκετα με νερο κ σαπουναδα,κ πας να τα τριψεις για να τα βγαλεις,αφηνουν γρατσουνια.. φαινονται μονο με σκοταδι κ αναμμενα φωτα φυσικα..αν βρεις τροπο σφυρα μου.. κ γω θελω να φυγουν..

Re: gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: strani στις 27/07/2010 6:20 μμ.

freud"
strani"προχθες ανακαλυψα γρατζουνιες????αγνωστου προελευσεως στο αριστερο φαναρι .λογω που ειναι πλαστικο μηπως ξερει κανεις πως βγαινουν?? thanks "

Kαι εγω εχω φιλε μου,οπως κ καθενας πιστευω..γινονται απο τα μυγακια που αν δεν μουλιασουν αρκετα με νερο κ σαπουναδα,κ πας να τα τριψεις για να τα βγαλεις,αφηνουν γρατσουνια.. φαινονται μονο με σκοταδι κ αναμμενα φωτα φυσικα..αν βρεις τροπο σφυρα μου.. κ γω θελω να φυγουν.."

oxi φιλε μου δεν εχει σχεση με μυγακια ειναι σαν να βρηκε καπου .....απλα ψαχνω να βρω καποιο προιον η μηπως σε καποιον εχει τυχει . Παντως ευχαριστω

Re: gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: strani στις 27/07/2010 6:20 μμ.

TRIUMPHAKIAS"Αν ειναι αρκετα ελαφριες θα φυγουν σε καποιο μαγαζι τυπου chips away,paint bull κτλ. τις επιδιορθωνουν και συντομα κιολας.Μακαρι να επισκευαζονται γιατι ειναι πολλα τα ευρα για καινουργιο φαναρι. "

Re: gratzoynies ....αγνωστου προελευσεως????  

  Από: takis1964 στις 30/07/2010 9:15 μμ.

moto market καλλιροης
8-10 ευρω εχει αλοιφη
μια ζελατινα σκουτερ που αγορασα απο αυτους ,ειχε κατι γρατζουνιες απο την μεταφορα και την εκανε καινουργια