spa ????

spa ????  

  Από: strani στις 27/09/2010 4:29 μμ.

Επειδη ολοι λιγο πολυ εχουμε το βλαψιμο μας με τα μοτορια θα ηθελα να ακουσω σε αυτο το post για δοκιμασμενες λυσεις καλωπισμου....Εχουν παει καποιοι απο εμας σε πλυντηρια που πραγματικα βγηκαν απο εκει με καινουργιο μηχανακι?Επεισης παραθεστε οτι καινουργιο σε καλυντικο -διορθωτικο {Δ Ο Κ Ι Μ Α Σ Μ Ε Ν Ο} υπαρχει για λαιμους εξατμισεων για ανοδιωμενο αλουμινιο για γυαλισμα πλαστικων και τεποζιτου για βγαλσιμο αυτοκολητων {και απο βαλιτσες} και για βγαλσιμο γρατζουνιων απο ζελατινες.Γιατι οι ωραιες γκομενες θελουν και ακριβα καλυντικα το"χω χασει????????

Re: spa ????  

  Από: alexandros.s στις 27/09/2010 4:38 μμ.

και εμενα με ενδιαφερει αυτο με τους λαιμους!αλλα ποιο ειναι αυτο το μαγικο φαρμακο!

Re: spa ????  

  Από: gran tiger στις 27/09/2010 4:52 μμ.

alexandros.s"και εμενα με ενδιαφερει αυτο με τους λαιμους!αλλα ποιο ειναι αυτο το μαγικο φαρμακο!"



Υδροχλωρικο οξυ?

Re: spa ????  

  Από: johntar στις 27/09/2010 4:55 μμ.

kalispera kai apo mena.loipon san protinw na pate mia volta apo nikaia odos xr.smyrnis 4.exw paei ti mixani ekei kai mou tin ekane kainouria!o an8rwpos kanei apisteyti douleia kai einai mono gia moto(vasiko)!xwris na kanw diafimisi panta.den tin pigena pote tin mixani gia plysimo se kanenan otan tin piga ekei omws epa8a plaka!ama den varieste pigenetai mia volta kai 8a me 8imi8ite!
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: spa ????  

  Από: strani στις 27/09/2010 6:10 μμ.

johntar"kalispera kai apo mena.loipon san protinw na pate mia volta apo nikaia odos xr.smyrnis 4.exw paei ti mixani ekei kai mou tin ekane kainouria!o an8rwpos kanei apisteyti douleia kai einai mono gia moto(vasiko)!xwris na kanw diafimisi panta.den tin pigena pote tin mixani gia plysimo se kanenan otan tin piga ekei omws epa8a plaka!ama den varieste pigenetai mia volta kai 8a me 8imi8ite!"

1.ευχαριστουμε για το post.2.κανενα τηλ. θα ηταν χρησιμο.και3.Αν εχεις την καλοσυνη γραφε ελληνικα ειναι πολυ κουραστικο να διαβαζεις greeklish

Re: spa ????  

  Από: denthnpalevw στις 27/09/2010 6:54 μμ.

Ενα ειναι τοπ πλυντηριο... Στην Μιχαλακοπουλου ο Σμπρινης...... Οποιος θελει στοιχεια ας ψαξει στο google.

PS:οι λαιμοι ακομα γυαλίζουν 2 χρονια μετα
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: spa ????  

  Από: alexandros.s στις 27/09/2010 7:58 μμ.

denthnpalevw"Ενα ειναι τοπ πλυντηριο... Στην Μιχαλακοπουλου ο Σμπρινης...... Οποιος θελει στοιχεια ας ψαξει στο google.

PS:οι λαιμοι ακομα γυαλίζουν 2 χρονια μετα"

2χρονια μετα απο την ωρα που το πηρες η' απο την τελευταια φορα που σου το καθαρισε ο τυπος?!

Re: spa ????  

  Από: chrisB στις 27/09/2010 9:27 μμ.

το bumper care,της autoglym ειναι πιστευω οτι καλυτερο για τα πλαστικα,για προστασια και καθαρη οψη!!

Re: spa ????  

  Από: denthnpalevw στις 28/09/2010 1:58 πμ.

alexandros.s"
denthnpalevw"Ενα ειναι τοπ πλυντηριο... Στην Μιχαλακοπουλου ο Σμπρινης...... Οποιος θελει στοιχεια ας ψαξει στο google.

PS:οι λαιμοι ακομα γυαλίζουν 2 χρονια μετα"

2χρονια μετα απο την ωρα που το πηρες η' απο την τελευταια φορα που σου το καθαρισε ο τυπος?!"


2 χρονια μετα τον καθαρισμο.... ειχα κατι κιτρινιλες στην εξατμιση και τους γνωστα χαλια λαιμους. οι κιτρινιλες εφυγαν και οι λαιμοι καθαρίστηκαν και παραμενουν ακομα σε σχετικα καλη κατασταση
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: spa ????  

  Από: alexandros.s στις 28/09/2010 11:59 πμ.

[quote="denthnpalevw":dkvc7odl]
alexandros.s"
denthnpalevw"Ενα ειναι τοπ πλυντηριο... Στην Μιχαλακοπουλου ο Σμπρινης...... Οποιος θελει στοιχεια ας ψαξει στο google.

PS:οι λαιμοι ακομα γυαλίζουν 2 χρονια μετα"

2χρονια μετα απο την ωρα που το πηρες η' απο την τελευταια φορα που σου το καθαρισε ο τυπος?!"


2 χρονια μετα τον καθαρισμο.... ειχα κατι κιτρινιλες στην εξατμιση και τους γνωστα χαλια λαιμους. οι κιτρινιλες εφυγαν και οι λαιμοι καθαρίστηκαν και παραμενουν ακομα σε σχετικα καλη κατασταση[/quote:dkvc7odl]

θα το εχω σοβαρα στα υποψιν μου για το αμεσο μελλον! τιμη δεν ρωταω γιατι μαλλον δεν θα ισχυει εφοσον πηγες πριν 2 χρονια!

Re: spa ????  

  Από: georgevts στις 28/09/2010 12:35 μμ.

Υπάρχει μια αλοιφή σε σωληνάριο που λέγεται Wenol.Οτιδήποτε στην εξάτμιση,είτε χρωμιωμένη(σιλανσιέ)ή όχι(λαιμοί) γίνεται σαν καινούργιο.