Ρυθμισεις Datatool...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: galileos στις 30/05/2013 10:19 πμ.

konstantinosg"Ρε παιδες γινεται να μου στειλει και μενα καποιος το mail με τις ρυθμισεις για ευαισθησια αντικραδασμικου, και ενεργοποιηση/απενεργοποιηση προειδοποιητικου ηχου οπλισμου συναγερμου??

Ευχαριστω.

Ελπιζω να το δει καποιος.."


Καλημέρα. Εκτός από τις παραπάνω οδηγίες υπάρχουν και οι εξειδικευμένες οι οποίες απευθύνονται ΜΟΝΟ σε αντιπροσώπους κλπ. Είναι λιγάκι δυσνόητες αλλά κάνουν ακριβώς αυτά που ζητάς και φυσικά "παίζεις" μαζί τους με δικό σου ρίσκο!! Αν θες στείλε μου το mail σου με ΠΜ για να στις προωθήσω πάντα με δική σου ευθύνη!

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 23/01/2014 5:57 μμ.

παλικαρια καλησπερα.οποιος εχει παρακαλω ας μου στειλει τις οδηγιες χρησης το συναγερμου στα ελληνικα καθως τα αγγλικα μου ειναι ψιλοχαλια.ευχαριστω !!!!!!!!!!kostas376@hotmail.com

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 23/01/2014 5:57 μμ.

παλικαρια καλησπερα.οποιος εχει παρακαλω ας μου στειλει τις οδηγιες χρησης το συναγερμου στα ελληνικα καθως τα αγγλικα μου ειναι ψιλοχαλια.ευχαριστω !!!!!!!!!!kostas376@hotmail.com

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 23/01/2014 5:57 μμ.

παλικαρια καλησπερα.οποιος εχει παρακαλω ας μου στειλει τις οδηγιες χρησης το συναγερμου στα ελληνικα καθως τα αγγλικα μου ειναι ψιλοχαλια.ευχαριστω !!!!!!!!!!kostas376@hotmail.com

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: seduce στις 23/01/2014 7:37 μμ.

να ρωτήσω κάτι?
αυτά τα pm που στέλνετε ο ένας στον άλλον δεν μπορεί κάποιος να το ποσταρει εδώ να βολευτούμε όλοι?
παίρνετε τις οδηγιες και στα καλαμπαλίκια σας για τους άλλους.
συγνώμη που μιλάω έτσι αν και δεν επιτρέπετε μιας και είμαι πολύ νέος εδώ αλλά έλεος ρε παιδιά!
μόνο την πάρτη σας?

μένουμε Ελλάδα και μιλάμε ελληνικά πάντως.

@Ptiger800
η μόνη φιλότιμη προσπάθεια μέχρι τώρα αλλά είναι αλαμπουρνεζικα.

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 23/01/2014 7:55 μμ.

seduce"να ρωτήσω κάτι?
αυτά τα pm που στέλνετε ο ένας στον άλλον δεν μπορεί κάποιος να το ποσταρει εδώ να βολευτούμε όλοι?
παίρνετε τις οδηγιες και στα καλαμπαλίκια σας για τους άλλους.
συγνώμη που μιλάω έτσι αν και δεν επιτρέπετε μιας και είμαι πολύ νέος εδώ αλλά έλεος ρε παιδιά!
μόνο την πάρτη σας?

μένουμε Ελλάδα και μιλάμε ελληνικά πάντως.

@Ptiger800
η μόνη φιλότιμη προσπάθεια μέχρι τώρα αλλά είναι αλαμπουρνεζικα."

ακου να σου πω!!!οπως διαβασες αν διαβασες πιο πανω καποιοι που εχουν τις οδηγιες χρησης λενε οτι ειναι ολοκληρο κατεβατο και μαλλον δεν εχουν τον χρονο η την ορεξη να κατσουν και να τα γραψουν...οποτε μπορει να τα εχουν σωμενα καπου και να ειναι πιο ευκολο να τα στειλουν σε μορφη email η pm.εκανες ποτε καμια ερωτηση μεσα εδω και δεν πηρες απαντηση και μιλας με αυτον το τροπο???????

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: seduce στις 23/01/2014 9:19 μμ.

δεν καταλαβαίνω γιατί επιτίθεσαι,από την στιγμή που μπορεί να σταλεί με pm γιατί δεν μπορεί να ποσταριστει?
copy-paste είναι.
αν έθιξα κάποιον ζητώ συγνώμη.

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: galileos στις 23/01/2014 9:26 μμ.

Εγώ προσωπικά αποφεύγω και αποτρέπω κάποιον να "παίξει" με τις πολύ ειδικές οδηγίες καθώς τα λάθη μπορεί να είναι πολύ άσχημα!! Το αρχείο το έχω σε μορφή pdf και πραγματικά δεν είναι για πολλούς! Όπως είπα απευθύνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε εξουσιοδοτημένους εμπόρους και γνώστες του αντικειμένου!!

Αν κάποιος πραγματικά θέλει να παίξει με τον συναγερμό και ευαίσθητες ρυθμίσεις τότε τον ενημερώνω προσωπικά για το ρίσκο και αν επιμείνει το στέλνω.

Τώρα τα όσα αναφέρει ο φίλος παραπάνω δεν τα λαμβάνω υπ'όψιν γιατί απευθύνονται σε άλλες ηλικίες.

Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 23/01/2014 9:49 μμ.

galileos"Εγώ προσωπικά αποφεύγω και αποτρέπω κάποιον να "παίξει" με τις πολύ ειδικές οδηγίες καθώς τα λάθη μπορεί να είναι πολύ άσχημα!! Το αρχείο το έχω σε μορφή pdf και πραγματικά δεν είναι για πολλούς! Όπως είπα απευθύνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε εξουσιοδοτημένους εμπόρους και γνώστες του αντικειμένου!!

Αν κάποιος πραγματικά θέλει να παίξει με τον συναγερμό και ευαίσθητες ρυθμίσεις τότε τον ενημερώνω προσωπικά για το ρίσκο και αν επιμείνει το στέλνω.

Τώρα τα όσα αναφέρει ο φίλος παραπάνω δεν τα λαμβάνω υπ'όψιν γιατί απευθύνονται σε άλλες ηλικίες.

Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!

"

Καλησπέρα.Σήμερα έβαλα τον συναγερμό και δεν ξέρω που μου παν τα τέσσερα,γι¨αυτό αν σου είναι εύκολο, θα ήθελα να μου στείλεις τις οδηγίες.Θέλω να μάθω για τις πιο απλές μέχρι και τις πιο πολύπλοκες ρυθμίσεις.Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: galileos στις 24/01/2014 2:02 μμ.

maddog"
Καλησπέρα.Σήμερα έβαλα τον συναγερμό και δεν ξέρω που μου παν τα τέσσερα,γι¨αυτό αν σου είναι εύκολο, θα ήθελα να μου στείλεις τις οδηγίες.Θέλω να μάθω για τις πιο απλές μέχρι και τις πιο πολύπλοκες ρυθμίσεις.Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων! "


Οδηγίες σε Ελληνικά δεν ξέρω αν έχω σε ηλεκτρονική μορφή! Θα κοιτάξω τον κουτί του συναγερμού μήπως ...

Αναφορικά με τις εξειδικευμένες οδηγίες, αυτές αναγράφουν πάνω:

"*Restricted document for authorised Datatool dealers only*
This document is part of Datatool intellectual property rights. Any person(s)/company transferring this
document to any third party verbally, electronically or hard copy format may be liable to prosecution.
"

και περιέχει οδηγίες για τα εξής:

"Coding new transmitters, changing siren tones, passive arming selection and movement/shock adjustment"
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: shadow στις 24/01/2014 2:19 μμ.

παιδια πρεπει να τα εχω εγω στα ελληνικα της εργασιες του συναγερμου αν της θελει καποιος ασ μου πει να ψαξω να βρω .

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: billis 1050 στις 24/01/2014 3:26 μμ.

shadow"παιδια πρεπει να τα εχω εγω στα ελληνικα της εργασιες του συναγερμου αν της θελει καποιος ασ μου πει να ψαξω να βρω ."


Aν δεν σου κανει κοπο φιλε μου...

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 24/01/2014 5:57 μμ.

shadow"παιδια πρεπει να τα εχω εγω στα ελληνικα της εργασιες του συναγερμου αν της θελει καποιος ασ μου πει να ψαξω να βρω ."

ναι φιλε!!!!!!!!!!!!!αν δεν σου κανει κοπο θα τις ηθελα κι εγω

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: shadow στις 24/01/2014 9:03 μμ.

Οκ θα ψαξω να της βρω να τα σκαναρω και να τα περασω

Re: Ρυθμισεις Datatool...  

  Από: maddog στις 24/01/2014 10:13 μμ.

shadow"Οκ θα ψαξω να της βρω να τα σκαναρω και να τα περασω"

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!