Τι εστί Σάκης???????????????

Re: ΕΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΗ  

  Από: mixalakis στις 18/03/2009 6:16 μμ.

Sprinter"ΠΡΟΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Να κάνουμε έρανο να χαρίσουμε στον Σάκη 2-3 σκουτεράκια ΝΑ 'ΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ.

Σήμερα είταν να πάω το Sprint για service αλλά δεν το πήγα γιατι είχε μόνο ΤΟ ΑΘΛΙΟ GN125 ( ) να μου δώσει."


+1000!!

Re: ΕΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΗ  

  Από: coot στις 18/03/2009 11:41 μμ.

fethry"
Sprinter"Σήμερα είταν να πάω το Sprint για service αλλά δεν το πήγα γιατι είχε μόνο ΤΟ ΑΘΛΙΟ GN125 ( ) να μου δώσει."

τη δευτέρα πήγα το μοτοσακό μου εκεί και κατέβηκα πλατεία κάνιγγος, στο γραφείο μου, με το πόδια...
σήμερα πήγα με τα πόδια την ανάποδη διαδρομή, πήρα το ταλαίπωρο το ψυγείο μου και πήγα με τα πόδια μετρό πανόρμου, μετά δάφνη (με το μετρό έ?) κι απο μετρό δάφνης με τα πόδια 6 στενά πιο πέρα για να το δώσω σ'ένα μάστορα μπας και το φτιάξει προσωρινά...
όλα αυτά εξ'αιτίας μιας ανεξήγητης τάσης που έχω να μην παίρνω ταξί (που μ'έχει μεταφέρει ο πατέρας μου) και της πλήρους άγνοιας δρομολογίων λεωφορείων...
κι εσύ παραπονιέσαι για το GN125?
αν το είχα θα είχα πάει σαλόνικα για πίτα-γύρο-σαλάτα κηπουρού... "

τρελη η ανηφόρα για να πας από πανορμου στη βριλυσου.... ερχεται η σειρά μου σε 400km α ρε Σακη τι μας κάνεις.....
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: fethry στις 19/03/2009 10:30 πμ.

εντωμεταξύ, η περιοχή ανάμεσα απο βριλυσσού, πανόρομου και δεξιά απο το άλσος των δικαστηρίων πρέπει να έχει τη χειρότερη ρυμοτομία του γαλαξία...
για να κόψεις δρόμο από τα στενά πρέπει να έχεις 2 gps, πυξίδα και χάρτη road...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: Sprinter στις 24/03/2009 11:17 πμ.

mr dee"Επανόρθωση:
Βιάστηκα να εκτιμήσω λάθος διάγνωση απο τον Σάκη. Απο οτι φαίνεται πρόκειται για δυο διαφορετικές βλάβες που έτυχε να εχουν το ίδιο σύμπτωμα: υπερχείλιση ψυγείου. Την δεύτερη φορά η βλάβη ειναι πολύ μεγαλύτερη και ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ για τα χιλιόμετρα της μοτοσυκλέτας, αλλά γι αυτό δεν φταίει σε καμμία περίπτωση ο Σάκης ή οποιοσδήποτε μηχανικός.

Δεν είναι πρόθεσή μου να θίξω το κύρος του Σάκη και του Φίλιππου, για τους οποίους άλλωστε δεν έχει ακουστεί κανένα αρνητικό σχόλιο μέχρι σήμερα. Η αντίδρασή μου βασίστηκε στο (δικαιολογημένο ελπίζω) θυμό για μια αδικαιολόγητη βλάβη σε μια μοτοσυκλέτα που υποτίθεται οτι είναι αξιόπιστη.

Ελπίζω να λύθηκε η παρεξήγηση, καμμιά φορά δεν υπάρχει δίκιο κι άδικο, απλά δυο όψεις να βλέπει κανείς τα πράγματα. Η δική μου αποδείχτηκε υπερβολική και γι αυτό χρωστώ αυτή την επανόρθωση στον Σάκη και τον Φίλιππο."


mr dee,

Είδα τη φλάντζα σου που την είχε βγάλει ο Φιλλιπας. Ειναι καμμένη, σα σουρωτήρι είναι. Εκείνη την εποχή η Τ εβαζε για κάποιο λόγο χάρτινες, η καινούργια που θα σου βάλει θα είναι μεταλλική - άρα καλύτερο από καινούργιο θα το πάρεις
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΕΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΗ  

  Από: Cpt. Haddock στις 24/03/2009 11:54 πμ.

Sprinter"ΠΡΟΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Να κάνουμε έρανο να χαρίσουμε στον Σάκη 2-3 σκουτεράκια ΝΑ 'ΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ.

Σήμερα είταν να πάω το Sprint για service αλλά δεν το πήγα γιατι είχε μόνο ΤΟ ΑΘΛΙΟ GN125 ( ) να μου δώσει."


Α, το GN125 σας δίνει εσάς;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: Sprinter στις 24/03/2009 12:27 μμ.

Ξέρνατα όλα ΤΩΡΑ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: Cpt. Haddock στις 24/03/2009 12:38 μμ.

χι χι χι...

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: mr dee στις 24/03/2009 7:18 μμ.

Spinter, ευχαριστώ για την ενημέρωση, όντως ήταν σα σουρωτήρι. Χάρηκα που σε γνώρισα κι απο κοντά.

Πάντα όρθιος!

Mr Dee

Re: ΕΡΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΚΗ  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 21/05/2009 4:48 μμ.

Σήμερα είταν να πάω το Sprint για service αλλά δεν το πήγα γιατι είχε μόνο ΤΟ ΑΘΛΙΟ GN125 ( ) να μου δώσει.[/quote]


ΝΑ ΛΕΣ{ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ} ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΠΟΔΑΡΑΤΟ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ!!!!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: john_street_triple675 στις 21/05/2009 5:02 μμ.

Αααα.... εμένα με πήγε ο ίδιος στη δουλειά με ένα 955 δεν θυμάμαι τί ήταν...!!!

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: fethry στις 22/05/2009 11 πμ.

το gn είναι απόλυτο μηχάνημα οδήγησης...
απλά δεν το εκτιμάτε γιατί έχει κάποιες ιδιοτροπίες που αν ήταν ducati θα τις λέγατε χαρακτήρα...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: Piki στις 15/09/2009 5:59 μμ.

Σάκης εστί:
Αλλαγή λαδιών, αλλαγή φίλτρου, συμπλήρωμα ψυκτικού υγρού = 70 ευρώ. Όλα αυτά για τα 15.000 km της μοτοσυκλέττας μου.
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: mixalakis στις 16/09/2009 11:32 πμ.

Στα daytona κάνει καλύτερες τιμές γιατί είναι καλοί πελάτες...

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: jimdom στις 18/09/2009 11:51 μμ.

Piki"Σάκης εστί:
Αλλαγή λαδιών, αλλαγή φίλτρου, συμπλήρωμα ψυκτικού υγρού = 70 ευρώ. Όλα αυτά για τα 15.000 km της μοτοσυκλέττας μου."


Απο τα λιγα που ξερω μονο τα λαδια εχουν 80 ευρω τα 3 λιτρα...εχεις καποιο μεσο?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Τι εστί Σάκης???????????????  

  Από: mixalakis στις 19/09/2009 10:09 πμ.

Όχι και 80€ τα 3 λίτρα!!

Αυτό ισχύει για τα tiger που θέλουν 4 λίτρα, άσε που δεν δίνει ο Σάκης 20€ το λίτρο!
Αν το daytona θέλει 3 μπουκάλια με 17,5 € το ένα λογική είναι η τιμή.