Προτάσεις για το Φόρουμ

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Παντελής στις 02/11/2012 8:16 μμ.

Απο την στιγμή που είναι κανονισμένο για την κυριακή, γιατί να δηλώσω εδώ συμμετοχή. Θα ερχόμουν απευθείας στο ΣΕΦ.
Αλλά απο την στιγμή που δεν βρίσκεσαι Αθήνα και ίσως να μην μπορούν κάποιοι άλλοι, τότε καλύτερα με πμ.

Όταν κανονιστεί κάτι για καφέ θα περιμένω. (μπορώ Τετάρτες απογεύματα και σαββατοκύριακα).

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Ecobill στις 02/11/2012 8:25 μμ.

Costas"Λοιπόν παιδιά, η συνάντηση πάει για αναβολή γιατί δεν έχω γυρίσει ακόμα από Ξάνθη. Εκτός των άλλων δεν είδα ιδιαίτερες συμμετοχές οπότε αν είμαστε μόνο 1-2 άτομα μπορούμε να συννενοηθούμε και με μηνύματα δεν είναι ανάγκη να τρέχουμε στο ΣΕΦ.
Αν υπάρξουν συμμετοχές και ανάγκη να κανονιστεί συνάντηση από κοντά το συζητάμε."

Μα δεν είχαμε βάλει ....δηλώσεις συμμετοχής...
Εγώ ξέρω τουλάχιστον 5 άτομα που θα έρχονταν ....
Και η συνάντηση θα γίνονταν για να τα πούμε από κοντά και για να μην γράφουμε ο καθένας τα δικά του...

Μ αρέσει που ακύρωσα δουλειά για το σ/κ για να είμαι παρών στην συνάντηση

Εγώ ότι είχα να γράψω....το έγραψα.....

ΥΓ
Η ιαχή του Ντουφέ σκεπάζει την σιωπή των πλήκτρων.....

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Costas στις 02/11/2012 11:41 μμ.

Παιδιά sorry, άμα δεν είμαι εδώ δε μπορώ να κάνω κάτι. Μόλις το έμαθα ειδοποίησα όσο πιο γρήγορα μπορούσα.

Αν όντως είναι αρκετοί αυτοί που θέλουν να έρθουν, ας ποστάρουν εδώ και όταν γυρίσω κανονίζουμε κάποια έξοδο.

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: vagtyrp στις 03/11/2012 12:02 πμ.

Ecobill"
Costas"Λοιπόν παιδιά, η συνάντηση πάει για αναβολή γιατί δεν έχω γυρίσει ακόμα από Ξάνθη. Εκτός των άλλων δεν είδα ιδιαίτερες συμμετοχές οπότε αν είμαστε μόνο 1-2 άτομα μπορούμε να συννενοηθούμε και με μηνύματα δεν είναι ανάγκη να τρέχουμε στο ΣΕΦ.
Αν υπάρξουν συμμετοχές και ανάγκη να κανονιστεί συνάντηση από κοντά το συζητάμε."

Μα δεν είχαμε βάλει ....δηλώσεις συμμετοχής...
Εγώ ξέρω τουλάχιστον 5 άτομα που θα έρχονταν ....
Και η συνάντηση θα γίνονταν για να τα πούμε από κοντά και για να μην γράφουμε ο καθένας τα δικά του...

Μ αρέσει που ακύρωσα δουλειά για το σ/κ για να είμαι παρών στην συνάντηση

Εγώ ότι είχα να γράψω....το έγραψα.....

ΥΓ
Η ιαχή του Ντουφέ σκεπάζει την σιωπή των πλήκτρων....."



χμμμμμμμμμμμ....και εγώ ακύρωσα διάφορα για αυτή τη συνάντηση......επικοινωνία με μυνήματα κλπ δεν έχει κανένα απολύτως νόημα.....
αφού δεν μπορεί ο κώστας το βλέπουμε για άλλη φορά.....αν μπορούμε......

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Ecobill στις 25/11/2012 6:07 μμ.

Αφού ολοκληρώθηκε και ο διαγωνισμός φωτογραφίας της HelenKor για το νέο έτος , μήπως και να ετοιμάζαμε συνάμα και ένα calendary με συναντήσεις και εκδρομές ??

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: lazos str στις 11/12/2012 10:50 μμ.

πολυ καλη ιδεα! να βρεθουμε να το ξεκινησουμε απο κοντα!!!!

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Ecobill στις 14/01/2013 8:22 πμ.

lazos str"πολυ καλη ιδεα! να βρεθουμε να το ξεκινησουμε απο κοντα!!!!"


Επειδή από κοντά δεν βλέπω να μαζευόμαστε, και δεν βλέπω να κινείται τίποτα γενικώς (προγραμματισμός 0) .... όποιος έχει κάτι σχετικό, ας ποστάρει...

Προς το παρόν, μετά την πρώτη εκδρομή , η επόμενη μεγααάλη (μονοήμερη) βόλτα που θα σας προτείνω θα είναι το σ/κ 16-17/2 που μάλλον δεν θα χει βροχές και χιόνια, με προορισμό το ακρωτήριο Ταίναρο στην Λακωνία. (Θα ποσταριστεί με τα... σχετικά, αρχές Φλεβάρη).

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: PTiger800 στις 14/01/2013 10:26 πμ.

Ecobill"το σ/κ 16-17/2 που μάλλον δεν θα χει βροχές και χιόνια"



Ρε φίλε, όχι Καντερές, ινδιάνος μάγος έχεις γίνει.
Δηλαδή, άντε και με ορίζοντα εβδομάδας μπορώ να πω ότι εντάξει...δεν είναι και απίθανη η πρόβλεψη.
Με ορίζοντα μήνα;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Costas στις 14/01/2013 10:38 πμ.

Καλημέρα σε όλο τον κόσμο

Πέρασε αρκετός καιρός ομολογουμένως αλλά με την ευκαιρία του νέου έτους είναι ώρα να οργανωθούμε. Ποστάρω από τώρα για συνάντηση την Κυριακή ώστε να υπάρξει αρκετός χρόνος για να ενημερωθούν και να το βάλουν στο πρόγραμμα τα μέλη που θέλουν να συμμετέχουν. Το μέρος θα οριστεί λίγο αργότερα αλλά θα είναι κάπου στο κέντρο.

Σκοπός της συνάντησης (εκτός από τον καφέ πάντα) είναι ανταλλάξουμε ιδέες για το φόρουμ, να δούμε τί και πώς μπορεί να υλοποιηθεί και να δώσουμε την ευκαιρία σε μέλη που θέλουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω.

Αν χρειαστεί κάποια διευκρίνιση ρωτήστε ή εδώ ή με pm.

Καλημέρα και πάλι

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Costas στις 16/01/2013 3:41 μμ.

Κατόπιν συνεννόησης με κάποια ενδιαφερόμενα μέλη αποφασίστηκε η συνάντηση να γίνει το Σάββατο.

Με την ευκαιρία υπενθυμίζω πως όποιος θέλει να συζητήσει μαζί μας περι του Φόρουμ για να εκφράσει τις απόψεις του ή τις ιδέες του η συνάντηση αυτή είναι ευκαιρία.

Καλό μεσημέρι

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Ecobill στις 16/01/2013 4:19 μμ.

Costas"Κατόπιν συνεννόησης με κάποια ενδιαφερόμενα μέλη αποφασίστηκε η συνάντηση να γίνει το Σάββατο.

Με την ευκαιρία υπενθυμίζω πως όποιος θέλει να συζητήσει μαζί μας περι του Φόρουμ για να εκφράσει τις απόψεις του ή τις ιδέες του η συνάντηση αυτή είναι ευκαιρία.

Καλό μεσημέρι "




Aναμένουμε χρόνο κ τόπο

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Theozed στις 18/01/2013 8:14 πμ.

Τα πιο σημαντικά δεν τα ρωτάτε:

Κορίτσια θα παρευρίσκονται στη συνάντηση;;;

Και όχι, δεν αναφέρομαι σε θηλυκά μέλη του φόρουμ!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Costas στις 18/01/2013 5:59 μμ.

Γιατί να μην παρευρίσκονται, έχει βγει απαγορευτικό;

Σχετικά με τη συνάντηση να ενημερώσω οτι θα γίνει αύριο στις 6 στο Γκάζι. Επιλέχτηκε αυτό το μέρος γιατί είναι κέντρο και όσο το δυνατόν βολεύει περισσότερους.

Εκεί που είναι οι καφετέριες στη σειρά όπως βγάινεις από το μετρό στην πλατεία, όπως τις κοιτάμε στην πρώτη δεξιά δεν ξερω τα ονοματα τους (Hive απ' οτι μας ενημέρωσε η Ελένη).

Για σιγουριά όποιος σκέφτεται να έρθει ας μου στείλει ενα pm να του δώσω το κινητό μου για την περίπτωση που χαθεί/χαθούμε.

Αν δεν προκύψει τίποτα άλλο τα λέμε εκεί

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: Ecobill στις 18/01/2013 7:49 μμ.

ok
6 με γκάζι στο Γκάζι
Κώστα στείλε μου το κιν σου να το έχω ή κάνε μου αναπάντητη

Re: Προτάσεις για το Φόρουμ  

  Από: HelenKoR στις 18/01/2013 8:03 μμ.

Costas"[...]
Εκεί που είναι οι καφετέριες στη σειρά όπως βγάινεις από το μετρό στην πλατεία, όπως τις κοιτάμε στην πρώτη δεξιά (δεν ξερω τα ονοματα τους).
[...] "


Εννοείς την Hive
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.