ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα

ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Costas στις 29/09/2010 9:55 μμ.

Πληροφορίες:
ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 35, ΠΟΛΥΓΩΝΟ
ΑΘΗΝΑ
Τ.Κ. 11476

Τηλ. : 210 6437773
Fax : 210 6437773

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: chris34 στις 27/06/2011 10:23 πμ.

Να αφησω και τα δικα μου σχολια μετα απο την περιπετεια που ειχα την Παρασκευη με τον τιγρη μου!
Ακουγα συνεχεια Σακης και Σακης αλλα λογο αποστασης και μαγαζιου το Πολυγωνο για μενα ηταν μακρια!
Τωρα με χρονο αφθονο επισκευθηκα το συνεργειο του!
Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την εξυπηρετηση που μου εκανε που αλλο συνεργειο και χωρις να σε ξερει δεν νομιζω να το εκανε!!(ξερει εκεινος).
Ο Φιλιππος αψογος στην εργασια του μου εκανε τον τιγρη να πεταει ξανα!!
Ευχαριστημενος στο επακρο!!


Υ.Γ εθεαθη γνωστο μηχανακι οχι το μελιτζανι,το αλλο(για οσους ξερουν θα καταλαβουν) χωρις τον ιδιοκτητη του που ευελπιστω να τον γνωρισω και αυτον!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Native στις 27/06/2011 11:53 πμ.

chris34"
Υ.Γ εθεαθη γνωστο μηχανακι οχι το μελιτζανι,το αλλο(για οσους ξερουν θα καταλαβουν) χωρις τον ιδιοκτητη του που ευελπιστω να τον γνωρισω και αυτον!!"


Αυτές οι βλάβες είναι off the record Βλέπεις τα 05-06 μοντέλα δεν χαλάνε
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 27/06/2011 11:54 πμ.

Πιστόνια δε παθαίνουνε..... ανορθωτές καίνε γιατί τους είχε βάλει ο Εγγλέζος σε πολύ ωραίο σημείο που το εκανε ωραιότερο όταν έβαλε και τα πετάσματα αφρού για τη ζέστη. Αργότερα τους μετακόμισε μπροστά στη μούρη να αερίζονται για αυτό και τα μελιτζανιά δε παθαίνουνε εύκολα ανορθωτές. Αλλα δυστυχώς δεν είναι απλή δουλειά να κάνεις την μόντα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Native στις 27/06/2011 12:02 μμ.

Σωστά...ξέχασα

Οσο μεγαλώνει ο Εγγλέζος μαθαίνει...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 27/06/2011 12:07 μμ.

Ναι αλλά εκεί που 'χε μάθει καμπόσα και ελπίζαμε, κατάργησε το μοντέλο. Καλύτερα όμως γιατί θα τρέχαμε τώρα για πιστόνια.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: crazyumpire στις 27/06/2011 5:02 μμ.

ειδικα στα ST...οι Αγγλοι πειραματιστηκαν ΠΟΛΥ!!!
με το πού.. θα χωρεσει η μπαταρια!!! και σε ποσα καμματια θα κανεις το μηχανακι...για να μπορεσεις να την βγαλεις!!!!
τους ατιμους επιτηδες μας το κανουν!!!!!
Καλο ειναι κουβαλας και εργαλειακια μαζι σου.....αν χρειαστεις να βγαλεις την σελα....κλπ!
Just Kidding!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 27/06/2011 5:03 μμ.

ελα ρε, ενα αλλενάκι θέλει μόνο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: crazyumpire στις 27/06/2011 9:18 μμ.

VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Rory στις 27/06/2011 9:44 μμ.

Aπλά καί εγώ ενα Ευχαριστώ στον Σάκη , βρέθηκα για δουλειές στην Αθήνα , ετυχε να καούν τα πηνία και με εξυπηρέτησε ΑΨΟΓΑ !!!!!!!!!!
Keep on Rockin

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: gran tiger στις 28/06/2011 10:14 μμ.

Rory"Aπλά καί εγώ ενα Ευχαριστώ στον Σάκη , βρέθηκα για δουλειές στην Αθήνα , ετυχε να καούν τα πηνία και με εξυπηρέτησε ΑΨΟΓΑ !!!!!!!!!!"


ησουν εγγυηση ?

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Rory στις 29/06/2011 1:49 μμ.

Eγγύηση ευτυχώς ναί !!!!!!!!
Keep on Rockin

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: fpapad στις 30/06/2011 1:42 πμ.

Το καλύτερο συνεργείο στην Αθήνα και κατ' επέκταση στην Ελλάδα γιατί όπως λέμε και εμείς οι χωριάτες "Ελλάδα" στα Triumph (και όχι μόνο) είναι μόνο η Αθήνα. . . . .

Ευτυχώς που τελειώνει η εγγύηση και δεν θα έχω ενδοιασμούς να συνεχίσω να πηγαίνω εκεί . . .
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Native στις 01/07/2011 10:27 πμ.

join the club....

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 4172534159



Με τον τρισμέγιστο Σάκη να φιγουράρει σε πρώτο πλάνο
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ | Αθήνα  

  Από: Sprinter στις 01/07/2011 4:44 μμ.

Αντε μωρέ με τον κοτσίδα Το χρυσόψαρο να βάλουνε φάτσα κάρτα
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε