Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!

Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 26/10/2009 5:16 μμ.

Γεια χαρα σε ολους,μπηκα να πω κι εδω μια καλησπερα,εχω ενα μαυρo τιγρακο 2009 το τελευταιο που βγηκε σε μαυρο,εχοντας κανει ενα μεγαλο ταξιδι,ολα καλα! Το μονο που βλεπω να χρειαζεται περα απο τα λαστιχακια που του αλλαξα... ναι ναι..ειναι μια πατεντα στο πισω ελατηριο. Εννοω να βρεθει ενας ορεξατος μαστορας να το ανοιξει και να το κανει ανοιχτου τυπου..να δεχεται σερβις κλπ. Το αμορτισερ ειναι της SHOWA και ειναι παρα παρα πολυ καλο.Για καποιο λογο που μονο ενας εγγλεζος ιιιιισως να καταλαβενει το σφραγισανε οι ανθρωποι με τις δικες τους ρυθμισεις.Σε ολα τα ξενα φορουμ που κοιταω ,η πατεντα ειναι απλη ,το κοστος ανερχεται στα 340 ευροπουλα συνολο και αξιζει να το δω λιγο.Αυτα...απλα να πω πος το μηχανακι ειναι απολαυση,υστερα απο ενα XS 1100 , ενα FJ 1200, ενα ZX 10 TOMCAT σκοτωστρα 145hp, το τιγρακη μου ειναι τοσο ευελικτο οσο φενεται και γουσταρω πoλυ!!!

We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 26/10/2009 5:22 μμ.

nikbalance"Γεια χαρα σε ολους,μπηκα να πω κι εδω μια καλησπερα,εχω ενα μαυρo τιγρακο 2009 το τελευταιο που βγηκε σε μαυρο,εχοντας κανει ενα μεγαλο ταξιδι,ολα καλα! Το μονο που βλεπω να χρειαζεται περα απο τα λαστιχακια που του αλλαξα... ναι ναι..ειναι μια πατεντα στο πισω ελατηριο. Εννοω να βρεθει ενας ορεξατος μαστορας να το ανοιξει και να το κανει ανοιχτου τυπου..να δεχεται σερβις κλπ. Το αμορτισερ ειναι της SHOWA και ειναι παρα παρα πολυ καλο.Για καποιο λογο που μονο ενας εγγλεζος ιιιιισως να καταλαβενει το σφραγισανε οι ανθρωποι με τις δικες τους ρυθμισεις.Σε ολα τα ξενα φορουμ που κοιταω ,η πατεντα ειναι απλη ,το κοστος ανερχεται στα 340 ευροπουλα συνολο και αξιζει να το δω λιγο.Αυτα...απλα να πω πος το μηχανακι ειναι απολαυση,υστερα απο ενα XS 1100 , ενα FJ 1200, ενα ZX 10 TOMCAT σκοτωστρα 145hp, το τιγρακη μου ειναι τοσο ευελικτο οσο φενεται και γουσταρω πoλυ!!!

"

Ας μου πει καποιος πως να συναψω φωτο εδω πανω...........ευχαριστω!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nfot στις 26/10/2009 7 μμ.

Πατας "post reply" και κατω απο το λευκο πλαισιο καιτα τρια "πληκτρα" αποθηκευση-Προεπισκοπηση-Υποβολη σου δινει μια επιλογη "προσθηκη συνημμενου".
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 29/10/2009 11:34 μμ.

Κουκλαρα μου!!!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 29/10/2009 11:35 μμ.

nikbalance"
Κουκλαρα μου!!!
"

Πληρη επιτυχια φιλε μου,νασαι καλα!!!!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 29/10/2009 11:38 μμ.

Ετοιμη για βολτα!!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: johnygalan στις 30/10/2009 7:22 μμ.

Να είσαι πάντα καλα Νικο και να απολαμβάνεις τον τίγρη σου με ασφάλεια
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 30/10/2009 9:38 μμ.

johnygalan"Να είσαι πάντα καλα Νικο και να απολαμβάνεις τον τίγρη σου με ασφάλεια "

Thank you Johny, ωραια ευχη μου εδωσες φιλε,νασε κι εσυ καλα και παντα με αγαπη!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: ATN PANOS στις 06/11/2009 11:23 μμ.

καλως ηρθες και καλα χιλιομετρα!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: maik30 στις 07/11/2009 10:47 πμ.

καλως ηρθες.

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: vagtyrp στις 07/11/2009 7:35 μμ.

! και πάντα όρθια!!!.....ε και λίγο πλαγιασμένα!

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: Aris. στις 07/11/2009 10:08 μμ.

Καλως ηρθες !

Καλα , πολλα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Χαιρετω τα μελη,παλαια,νεα κι αυτους που ακομα ερχονται!  

  Από: nikbalance στις 13/11/2009 1:08 πμ.

Ευχαριστω πολυ,
Μηπως κατα τυχη εχει φορεσει κανεις καπελωτα απο αμερικη ...τα ROX RISERS....?? και αν ναι....πως ειναι με τα καλωδια??????
We dont need I.M.F
I.M.F needs us