Ανταλλακτικα

Ανταλλακτικα  

  Από: Tasos1050 στις 05/08/2011 9:58 πμ.

Γεια σας.Γνωριζει καποιος να μου πει αν τα ανταλλακτικα που αλλαζοντε σε ενα τρακαρισμα ζηταει η ασφαλιστικη πισω τα χτυπημενα;

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: Native στις 05/08/2011 9:59 πμ.

Οχι, δεν τα ζητάει. Αλλα πρέπει να έχεις τιμολόγιο αγοράς για τα καινούργια.
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: redfoot στις 05/08/2011 10:06 πμ.

οποτε ή ξεχνας αυτο που εχεις βαλει στο μυαλο σου ή πληρωνεις το φουπουα του τιμολογιου και ολα πρίμα
the road is made clear when viewed from above..

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: Tasos1050 στις 05/08/2011 10:08 πμ.

Για να σας δωσω να καταλαβαιτε καλυτερα μου χτυπησε ενας την μασκα του τιγρη μου εκανε δηλωση ολα καλα.Στο συνεργειο ομως μου ειπαν οτι θα μου κρατησουν την παλια μασκα γιατι την ζηταει η ασφαλιστικη.

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: Native στις 05/08/2011 10:24 πμ.

Αν έχει περάσει ο πραγματογνωμονας και έχει εγκρίνει την επισκευή, το παίρνεις μετα την αλλαγή. Που στο είπαν αυτο αν επιτρέπετε?
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: Tasos1050 στις 05/08/2011 10:35 πμ.

Ο πραγματογνωμονας εχει εγκρινει την επισκευη.ΤΟ συνεργειο παντως ειναι εξουσιοδοτημενο.καλυτερα να μην πω γτ θα αρχισουν οι διαλογοι για το αν ειναι καλο ή οχι ενω εγω θελω να μαθω αν μου λεει παμπατσες ή ισχυει αυτο που μου ειπε.Αποτι φαινεται ειναι παμπατσα και θελει να κρατησει την μασκα.

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: dimchrist στις 05/08/2011 10:37 πμ.




Triple Way

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: Tasos1050 στις 05/08/2011 10:45 πμ.

Πες μας dimchrist τι σκεφτεσαι

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: dimchrist στις 05/08/2011 11:48 πμ.

Σκέφτομαι... ???
Γιατί να μην αναφέρεις το συνεργείο??? Κρυφό γιατί να το έχουμε. Εφόσον σου είπαν αυτά, τα ίδια θα πούνε και σε άλλους. Στην ασφαλιστική έχω ακούσει να αφήνεις αξεσουάρ εξοπλισμού τύπου κράνοι, μπουφάν σε περίπτωση που ζητηθεί αλλά και ολόκληρο το μηχανάκι σε περίπτωση ολικής. Τώρα για αυτό που λες...

Triple Way

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: chris34 στις 05/08/2011 1:04 μμ.

Το συνεργειο δεν κραταει τιποτα!!
Να το ζητησεις και να το παρεις!
Καλο θα ηταν να μας πεις κιολας σε ποιο συνεργειο σου το ειπαν αυτο!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: johnygalan στις 05/08/2011 5:32 μμ.

+1050 ότι ακριβώς είπε ο Χρήστος
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Ανταλλακτικα  

  Από: freud στις 05/08/2011 9:53 μμ.

Tasos1050"Γεια σας.Γνωριζει καποιος να μου πει αν τα ανταλλακτικα που αλλαζοντε σε ενα τρακαρισμα ζηταει η ασφαλιστικη πισω τα χτυπημενα;"

Προ 1 ετους σε παρομοια περιπτωση κρατηθηκε για 1 μηνα περιπου το κρανος....(κ αυτο το ειχα στο σπιτι μου,θα τους το πηγαινα αν το ζητουσαν)..τα ανταλλακτικα σε καμια περιπτωση..