στενή ευβοίας 6-2-11

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: vagtyrp στις 06/02/2011 6:57 μμ.

πράγματι περάσαμε τέλεια! μεγάλη προσέλευση και πολύ καλή παρέα! κρίμα που κάποια παιδιά έπρεπε να φύγουν νωρίτερα,λόγω οικογενειακών υποχρεώσεών τους......
ο καιρός σκέτη απόλαυση, και από χιόνι.......έτη φωτός μακρυά από τον προορισμό μας! άντε και στην επόμενη.....

ο jimdom πάλι παρολίγο να φάει ένα σκύλο στην επιστροφή......πρέπει οι φιλοζωικές οργανώσεις να κάνουν κάτι.....
το απαραίτητο άδειασμα...πριν την επιστροφή.....


ειδική μνεία πρέπει να γίνει στο κώστα( fragiask) που ξεκίνησε από τις 6:30 το πρωί για να έρθει μαζί μας, και αυτή τη στιγμή που ποστάρω επιστρέφει πάτρα!!!!!!!!!!! ευτυχώς έχει καλή παρέα μαζί του, αφού τον ακολούθησε η μελλοντική του σύζυγος Άννα, ή οποία φυσικά έμεινε αθήνα με την άννα μου.....να μας αφήσουν μοναχούς μας......χμμμμμ κάτι θα μας ζητήσουν για αντάλλαγμα φαντάζομαι......
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: vagtyrp στις 06/02/2011 7:01 μμ.

και μερικές φώτο εξαιρετικά αφιερωμένες στον space!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εκτός από εμάς τους...καθαρούς, είχαμε και βρώμικους!!!!!!!!!

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: ATN PANOS στις 06/02/2011 8:20 μμ.

μια χαρα βλεπω περασατε.

μπραβο σε ολους που καταφεραν να ερθουν.


@οποιος πειραξε τον δημητρη,ξεκιναει βεντετα.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: vagtyrp στις 06/02/2011 8:21 μμ.

ATN PANOS"μια χαρα βλεπω περασατε.

μπραβο σε ολους που καταφεραν να ερθουν.


@οποιος πειραξε τον δημητρη,ξεκιναει βεντετα."



χαχα...μάλλον το πουλάκι μου είχε ραντεβουδάκι χθες το βράδυ και...έπιασε κάτι που δεν έπρεπε...

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: Dennis G. στις 06/02/2011 8:25 μμ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!

Περάσατε ωραία και αυτό έχει σημασία

Εγώ γύρισα χθές το βράδυ μετά από πολλές μέρες εκτός.............
κια δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα..... κρίμα

την επόμενη φορά !!!

Πάντα τέτοια

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: dimchrist στις 06/02/2011 11:38 μμ.

Μπράβο ρε παιδιά! Σας έκανε σουπερ καιρό. Δε τα κατάφερα να έρθω. Περιορίστηκα πάλι μέχρι το Πόρτο Ράφτη...
Στην επόμενη να με υπολογίζεται.
Η διαδρομή τι έλεγε? Δε τι θυμάμαι καθόλου...

Triple Way

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: acratosa στις 07/02/2011 3:05 πμ.

όντως χασαμε..
σορρυ για την παραπληροφορηση περί χιονιου..σας μετεφερα οτι μου ειπαν ατομα στην περιοχη..
στο επομενο, I will be there..

παντα καλοταξιδοι να ειμαστε!

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 07/02/2011 11:55 πμ.

Μια χαρα τα περασατε βλεπω...μπραβο παιδες πολυ σας χαρηκα και ομολογω οτι το μονο που μου ελειψε ητο η μασα που ειδα στο τραπεζι.
Εγω λογω οικογενειακοσπιτικων υποχρεωσεσων επρεπε να παρευρεθω στην εκθεση επιπλου για ευνοητους λογους αλλιως θα επεφτε ξυλο ...βεβαια δεν την εχασα την ευκαιρια μιας και πηγα και γω με την μηχανη μεχρι εκει και εκανα και την βολτα μου μετα του ετερου ημιση μεχρι το Λαυριο και ευχαριστηθηκαμε δεν μπορω να πω.

Αντε και σε επομενες πολλες βολτες και παντα ορθιοι!!
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: HelenKoR στις 07/02/2011 12:32 μμ.



μπραβο παιδια! κοιταζω τις φωτογραφιες και μονο εγω λειπω απο κει μεσα! μπραβο που μαζευτικατε τοσα ατομα!

και εις αλλα με υγεια!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: στενή ευβοίας 6-2-11  

  Από: johnygalan στις 07/02/2011 12:59 μμ.

Costas"Καλά ρε τί του κάνατε του παιδιού,το δείρατε;
Μήτσο αμα έχεις όρεξη ανέβασε μερικές στη gallery να τις έχουμε μαζί με τις υπόλοιπες εκδρομές.
"

+1050

vagtyrp"
χαχα...μάλλον το πουλάκι μου είχε ραντεβουδάκι χθες το βράδυ και...έπιασε κάτι που δεν έπρεπε... "

Μήτσο αλήθεια

Μπράβο και απο εμένα παιδιά ωραία εκδρομούλα και με πολούς συμμετέχοντες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"