Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16/01

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 17/01/2011 11:59 πμ.

Ηταν σοφη η κινηση μου δηλαδης να ξαναχωθω στο κρεβατι με το που ειδα τον καιρο εχθες.....

Ελεγα να ερθω να σας γνωρισω αλλα τραβηξα ενα ξενερωμα με την βραδυνη βροχη του σαββατου και ειπα θα ειναι τα παντα βρεγμενα οποτε δεν πηγα πουθενα.....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: jimdom στις 17/01/2011 12:26 μμ.

μη το λες,αν εξαιρεσεις τη βροχη στο τελος μονο,περασαμε τελεια

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: doohan στις 17/01/2011 12:58 μμ.

.........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:46, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: dimchrist στις 17/01/2011 3:31 μμ.

Με τέτοιο καιρό δεν περίμενα να πάτε...
Μπράβο σας!
Για πείτε λεπτομέριες...
Το φαγητό καλό?
Περάσατε από Μπράλο?

Triple Way

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 17/01/2011 3:46 μμ.

jimdom"μη το λες,αν εξαιρεσεις τη βροχη στο τελος μονο,περασαμε τελεια"


Οσο καλα και να περναγα (που σιγουρα θα περναγα καλα δεν αντιλεγω) αυτο στο τελος πως το λετε ...βροχη?Ναι αυτο ε δεν ειμαι γεννημενος εγω για τετοια πραγματα με τους μαντεμενιους δισκους και τα semislicks και χωρις αδιαβροχα θα ητο σιγουρο το κακο αποτελεσμα (βρεξιμο μεχρι την κ@λοτρυπιδ@ .... ) με τον ενα η τον αλλο τροπο.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: johnygalan στις 17/01/2011 5:18 μμ.

dimchris"Με τέτοιο καιρό δεν περίμενα να πάτε...
Μπράβο σας! "


Δεν μασάνε.... είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμιοί
Μπράβο και απο εμένα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: vagtyrp στις 17/01/2011 8:13 μμ.

χάσατε! ο καιρός ήταν μιά χαρά! φάγαμε βροχή από καμιά 50 χλμ μετά τα καμένα βούρλα και μέχρι αθήνα.....και σαν καλό παιδί που είμαι όταν ξέρω ότι θα έρθουν και νέοπες( triumphakia για σένα πάει αυτό ), πάντα κουβαλάω και έξτρα εξοπλισμό για παν ενδεχόμενο.......έχω σώσει και άλλο κόσμο από βροχές, κρύα κλπ....βέβαια βροχολάστιχα δεν θα είχα, οπότε θα αφήναμε το ποδήλατό σου στην εθνική και θα σε γύρναγα δικάβαλο.....πάντως με τόση βροχή κάτω από 160χλμ/ώρα δεν πέσαμε!

πάντως και μόνο να βλέπατε τον jimdom παπάκι......σκέτη απόλαυση!!!!!!!!!!!!!! ήταν τόσο μούσκεμα που παρολίγο να προκαλέσει βραχυκύκλωμα στο κάρο του!!!!!!!

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: vagtyrp στις 17/01/2011 8:23 μμ.

οδήγησα και το μουλτιμίξερ μετά την ευγενική χορηγία του ψηλού! ευτυχώς διαγράφηκε από τις επιλογές μου ( αν ήταν μέσα σε αυτές) . εκτός από το γκάζι που πραγματικά σε ξεκολάει, απογοητεύτηκα. πολύ μικρή θέση οδήγησης, χειρότερη προστασία από τον αέρα και από το τίγρη, και απαίσιο φόρυβο ο κινητήρας, ειδικά στις χαμηλές στροφές κάνει σαν ξεχαρβαλομένο......πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ φανατικός της ιταλικής εταιρίας για να ακούς αυτό το πράγμα....πού να ήταν και ξηροκάμπανο......όταν άνοιγε ο ψηλός το τιγράκι μου, άκουγα τη μελωδία του κινητήρα μου από μακρυά και με ζελατίνα κλειστή....σκέτη απόλαυση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οδηγικά είναι πολύ πιο παιχνιδιάρικο από το τίγρη, αλλά για ταξίδια είσαι πιο όρθιος και από τη γουρούνα του space χωρίς να μπορείς να κουνηθείς καθόλου.....ψηλέ πούλα το και πάρε το άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!


triumphakia την επόμενη δεν την γλυτώνεις........θα έρθεις με το ζόρι και μπορεί και να οδηγήσεις και κανα τιγράκι λευκό.....λέμε τώρα.....

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: johnygalan στις 17/01/2011 10:43 μμ.

Μήτσο θέλω και εγώ βόλτα με το μουλτιμίξερ
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: bonnie στις 18/01/2011 2:06 πμ.

πφφφφ... τι δουλεια εχει το ντουκατι αναμεσα σας ρε?

γλυκουλη, αμα δεν σου φερω εγω αδιαβροχα, παπι γινεσαι ε?

ωραιο βολτακι παιδια, ελπιζω την επομενη να μαι μαζι, εχω να κανω καλη βολτα ουτε που θυμαμαι απο ποτε..

ρε βαγγελη, τετοια λες στον ψηλο κ εχει χασει τον μπουσουλα με τα μηχανακια του! ικανος ειναι να παει να ξαναπαρει τον τιγρη τωρα... αααανεταααα....

γεια σας ρε μαχιμοι british bikers!!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: Native στις 18/01/2011 11:21 πμ.

Tiger

Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 18/01/2011 3:34 μμ.

vagtyrp"χάσατε! ο καιρός ήταν μιά χαρά! φάγαμε βροχή από καμιά 50 χλμ μετά τα καμένα βούρλα και μέχρι αθήνα.....και σαν καλό παιδί που είμαι όταν ξέρω ότι θα έρθουν και νέοπες( triumphakia για σένα πάει αυτό ), πάντα κουβαλάω και έξτρα εξοπλισμό για παν ενδεχόμενο.......έχω σώσει και άλλο κόσμο από βροχές, κρύα κλπ....βέβαια βροχολάστιχα δεν θα είχα, οπότε θα αφήναμε το ποδήλατό σου στην εθνική και θα σε γύρναγα δικάβαλο....."

Exmmm ...e oxi kai neopas re agorina....an erxomoun tha me evlepes osan ton Kyionari stin vroxi den masao (otan me petyxainei xoris na ksero oti tha vreksei,otan ksero oti tha vreksei den to koynao apo epae )

vagtyrp"
triumphakia την επόμενη δεν την γλυτώνεις........θα έρθεις με το ζόρι και μπορεί και να οδηγήσεις και κανα τιγράκι λευκό.....λέμε τώρα..... "


Xmmm...an ginei ayto kai ertho tote iiiisos na odigiseis kai sy epiteloys ena alithino mixanaki ektos apo ta papakia pou kavalas toso kairo....

ps:sorry paides thelei restart to ergaleio na gyrisei se ellinika alla ergazomai taytoxrona kai ta agglika einai h main language sto grafeio.

ps2:To mono poy me stenaxorei poy exasa einai oti pragmatika exasa tin eykairia na masampoykoso makrya apo to ksilo tis ginaikas poy moy exei epivalei diaita giati strogileuo siga siga.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: strani στις 18/01/2011 4:02 μμ.

vagtyrp"οδήγησα και το μουλτιμίξερ μετά την ευγενική χορηγία του ψηλού! ευτυχώς διαγράφηκε από τις επιλογές μου ( αν ήταν μέσα σε αυτές) . εκτός από το γκάζι που πραγματικά σε ξεκολάει, απογοητεύτηκα. πολύ μικρή θέση οδήγησης, χειρότερη προστασία από τον αέρα και από το τίγρη, και απαίσιο φόρυβο ο κινητήρας, ειδικά στις χαμηλές στροφές κάνει σαν ξεχαρβαλομένο......πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ φανατικός της ιταλικής εταιρίας για να ακούς αυτό το πράγμα....πού να ήταν και ξηροκάμπανο......όταν άνοιγε ο ψηλός το τιγράκι μου, άκουγα τη μελωδία του κινητήρα μου από μακρυά και με ζελατίνα κλειστή....σκέτη απόλαυση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οδηγικά είναι πολύ πιο παιχνιδιάρικο από το τίγρη, αλλά για ταξίδια είσαι πιο όρθιος και από τη γουρούνα του space χωρίς να μπορείς να κουνηθείς καθόλου.....ψηλέ πούλα το και πάρε το άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!


triumphakia την επόμενη δεν την γλυτώνεις........θα έρθεις με το ζόρι και μπορεί και να οδηγήσεις και κανα τιγράκι λευκό.....λέμε τώρα..... "
ΜΠΡΑΒΟ στα γεναια παληκαρια καλη φαση αλλα οχι για την ηλικια μου Παντως βαγγελη παρολο που εγω το σαββατο οδηγουσα για 2ωριτσες διαφορετικο μηχανακι απο το μουλτι[TENERE 1200] στο ιδιο συμπερασμα καταληξα TIGER TIGER TIGER

Re: Χειμερινή εξόρμηση για λουκάνικα και κοψίδια! Κυριακή 16  

  Από: fpapad στις 18/01/2011 9:22 μμ.

Τελικά Βαγγέλη θα συμφωνήσω ότι οι καλύτερες βόλτες είναι αυτές που η παρέα αποτελείται από 4 - 5 μηχανάκια το πολύ.

Μετά αλλάζει το πράμα.

Το είπε και ο Μήτσος στην Παύλιανη στην ταβέρνα.

Καλές βόλτες να έχουμε
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .