Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 02/05/2011 2:09 πμ.

παιδια, ξερει καποιος κατι? ενας φιλος επεστρεφε από Χαλκιδική για θεσσαλονικη... στο ύψος της Ολύνθου ειδε street triple λευκο κομμένο στη μέση...γλύστρησε στη διαχωρηστική και έσκασε πάνω σε δέντρο...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: tharis στις 02/05/2011 11 πμ.



Ας ελπισουμε να ειναι καλα το παιδι ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 02/05/2011 12:38 μμ.

πειραιως στο γκαζι,speed triple μαυρο με λευκη ριγα,ξεκρανωτος,περναγε τα κοκκινα σαν να διεσχιζε τον διαδρομο στο σπιτι του.
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 02/05/2011 8:05 μμ.

Bonnie εσύ ησαντε η κοπελιά με το xr 1100 μπλε σκούρο με γκράφιτι δεξιά και αριστερά πλήρως εξοπλισμένη με το Αργαλείο κατά τις 19: 20 επί της καβάλας προς Αθήνα?
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 02/05/2011 8:24 μμ.

TRIUMPHAKIAS"Bonnie εσύ ησαντε η κοπελιά με το xr 1100 μπλε σκούρο με γκράφιτι δεξιά και αριστερά πλήρως εξοπλισμένη με το Αργαλείο κατά τις 19: 20 επί της καβάλας προς Αθήνα?"



γιαπ!! το 1100 πως το καταλαβες ρε? χαχαχαχα
μοβ με κατι γαλοτσες ζωγραφισμενες

σε κουτι ησουν ή με προσπερασες σφαιρα κ δεν προλαβα καν να σε δω?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 03/05/2011 12:45 πμ.

bonnie"
TRIUMPHAKIAS"Bonnie εσύ ησαντε η κοπελιά με το xr 1100 μπλε σκούρο με γκράφιτι δεξιά και αριστερά πλήρως εξοπλισμένη με το Αργαλείο κατά τις 19: 20 επί της καβάλας προς Αθήνα?"



γιαπ!! το 1100 πως το καταλαβες ρε? χαχαχαχα
μοβ με κατι γαλοτσες ζωγραφισμενες

σε κουτι ησουν ή με προσπερασες σφαιρα κ δεν προλαβα καν να σε δω? "
μπααααα εσύ με προσπερασες σφαίρα επειδής ημανε με το τουτουνί, έκανα κάνα δύο σφήνες να δω καλυτέρα το κράνος γιατί δεν είχα ξαναδεί το σχέδιο προφανώς το έχεις βάψει ε?
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 03/05/2011 1:48 πμ.

TRIUMPHAKIAS"
μπααααα εσύ με προσπερασες σφαίρα επειδής ημανε με το τουτουνί, έκανα κάνα δύο σφήνες να δω καλυτέρα το κράνος γιατί δεν είχα ξαναδεί το σχέδιο προφανώς το έχεις βάψει ε? "



ναι, αερογραφια ολο στον Καρετσο... γραφει κ bonnie πισω, σε περιπτωση που καποιος δεν καταλαβει οτι περναω εγω η ψωναρα...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Natassa_triple στις 03/05/2011 10:52 πμ.

Δουλεύω απέναντι από το Νομισματοκοπείο με θέα στη Μεσογείων κ καθημερινά κατά το μεσημεράκι περνά το ίδιο μαύρο triple.
Χαρακτηριστικός/γνώριμος ήχος κ αμέσως το βλέμμα στο παράθυρο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 03/05/2011 4:39 μμ.

bonnie"
TRIUMPHAKIAS"
μπααααα εσύ με προσπερασες σφαίρα επειδής ημανε με το τουτουνί, έκανα κάνα δύο σφήνες να δω καλυτέρα το κράνος γιατί δεν είχα ξαναδεί το σχέδιο προφανώς το έχεις βάψει ε? "



ναι, αερογραφια ολο στον Καρετσο... γραφει κ bonnie πισω, σε περιπτωση που καποιος δεν καταλαβει οτι περναω εγω η ψωναρα... "


Kαρετσος??ΠλΕροφοριες περικαλω πολυ....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 03/05/2011 6:10 μμ.

tiger se σημερα το μεσημερι παρκαρισμενο στην μ.ασιας στον πεζοδρομο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 04/05/2011 1:53 πμ.

λευκο tiger, κατα τις 12, στην Καλλιθεα, στον πεζοδρομο στο ποταμι..
ειχα σταματησει εκει στα ησυχα να κανω ενα τσιγαρο... κ ερχεσαι να με ρωτησεις, ευγενεστατος, για εναν δρομο..
ελπιζω να τον βρηκες...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 04/05/2011 2:05 πμ.

TRIUMPHAKIAS"

Kαρετσος??ΠλΕροφοριες περικαλω πολυ.... "



bafi-kranous-t3012.html


αν θες βοηθεια σε κατι, πες μου...
εγω το εφτιαξα στον καρετσο, οπως κ αρκετοι φιλοι ακομα οπως ο cpt haddock (φανταστικο κρανακι! ) κ ειναι πολυ ευχαριστημενοι απο την δουλεια.
επισης, απ οτι ξερω, βαφει κ πολυεστερικα κ τα παντα...
τιμες πολυ καλες, σε σχεση με τους υπολοιπους, after sales service σε περιπτωση πτωσης - γρατζουνιας κρανους
κ απιστευτα καλο παιδι ο τυπος!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 04/05/2011 2:18 μμ.

Αναστασια για στειλε μου το τηλ του γιατι και γω για μια επισκευη-βαφη κρανους τον θελω.Ελπιζω να μην μου ζητησει οσο παει καινουργιο ενα arai rx7
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: doohan στις 04/05/2011 3:15 μμ.

Μπορει να βγει λιγο ακριβοτερο σε σχεση με αλλους αλλα να ξερεις οτι θα στο κανει super! Δες ενα παλιο και ταλαιπωρημενο κρανος πως το εφτιαξε σε γνωστο μου!
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 04/05/2011 4:46 μμ.

TRIUMPHAKIAS"Αναστασια για στειλε μου το τηλ του γιατι και γω για μια επισκευη-βαφη κρανους τον θελω.Ελπιζω να μην μου ζητησει οσο παει καινουργιο ενα arai rx7 "



6944 898024
εγω ειχα δωσει 180 ευρω..
οι τιμες παιζουν απο 150-200 στο περιπου..
μιλα μαζι του.. αξιζει τον κοπο!!
πες απο την bonnie/αναστασια...
στριβω, αρα υπαρχω...