Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: patapios στις 05/07/2011 9 μμ.

Ωστε ησουν κ εσυ στο zoo χθες... καλα σε κοζαρα... αλλα δεν μιλησα μην εκανα κανενα λαθος.

Εγω ημουν με το ανθρακι tiger

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 05/07/2011 9:04 μμ.

patapios"Ωστε ησουν κ εσυ στο zoo χθες... καλα σε κοζαρα... αλλα δεν μιλησα μην εκανα κανενα λαθος.

Εγω ημουν με το ανθρακι tiger "



κ εγω το ιδιο... λεω μην πω μ@λ@κι@!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Gianno στις 11/07/2011 12:12 μμ.

Λευκό tiger στην παραλία του Σίμου στην ελαφονησο Σαββατο μεσημέρι, έσκασα απο την ζήλια μου γιατί ημουν αμαξατος.
http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: efthvag στις 11/07/2011 4:10 μμ.

Giann"Λευκό tiger στην παραλία του Σίμου στην ελαφονησο Σαββατο μεσημέρι, έσκασα απο την ζήλια μου γιατί ημουν αμαξατος."

Εγώ πάλι θα σκάσω από τη ζήλια μου που ήσουν Ελαφόνησο! Αλήθεια ο δρόμος για Σίμο έχει βελτιωθεί?
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 12/07/2011 6:45 μμ.

bonneville day today!

ενα μαυρο στην κολοκοτρωνη κ μετα Σταδιου, ησουν πισω μου, τυπος με πρασινακι κλασικ ανοιχτο κρανακι! ωραιος!!

κ δευτερο, αρχες βουλιαγμενης, με χρυσο το triumph στο ντεποζιτο, μαλλον τα καινουρια του 2010 ειναι αυτα, σου κορναρα!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 15/07/2011 4:18 μμ.

Eθεάθηκε προχθές στην Αιτωλικού στον Πειραιά αναβάτης μαυρου Tiger 1050 και δεν πρόλαβα να τον ρωτήσω για κάτι που είχε πάνω στο μοτόρι και μου άρεσε πολυ.

Φόραγε την κοντή double bubble ζελατινα της Fabbri αλλά δεν ήταν αυτό που μου άρεσε τόσο όσο ο μηχανισμός που χαμήλωνε και ψήλωνε την ζελατίνα κατά βούληση (αν καταλαβά καλά όπως την είδα) για καλύτερη προστασία αέρα σε ταξίδια και για την πόλη πιό καγκούρικο λουκ... .
Αν είδα καλα πρέπει να είχε και ενσωματωμένη βάση gps η κινητού τηλεφώνου.Μου θυμισε κάτι από κτήνη adventure (ktm & bmw) σε ομορφιά.Του πήγαινε παρα πολύ.

ps:Έψαξα σε touratech και γενικά για βάσεις ζελατίνων στο γούγλη αλλά δεν.
ps2:'Ετσι να μου φύγει η απορεία θέλω να δω τί βάση ήταν.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: denthnpalevw στις 15/07/2011 7:27 μμ.

[quote="bonnie"][/quote]

σου κορναρα χθες. ημουν με ενα beverly.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 15/07/2011 8:03 μμ.

denthnpalevw"
bonnie""


σου κορναρα χθες. ημουν με ενα beverly....."



περιφερειακο, στο φαναρι?
καποιος μου κορναρε εκει, αλλα ηταν πανω στην στροφη, κ δεν προλαβα να δω φατσουλα...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: lleonidas στις 15/07/2011 8:10 μμ.

Σήμερα κατά τις 3 το μεσημέρι στο μεγάλο carrefour του Γέρακα κάποιος(από εδώ;)με μια ωραία μαύρη μπλούζα triumph,κρανάκι κ τη γυναίκα μαζί του.Θα σου μιλούσαν αν δεν είχα κοψοχολιαστεί επειδή εκείνη την ώρα πήγα να πληρώσω κ νόμιζα ότι είχα χάσει την πιστωτική μου αλλά ευτυχώς είχε παραπέσει...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 20/07/2011 8:57 πμ.

εθεαθη buildet να ακουει το θραξτον κ να πεταγεται να βρει τον ιδιοκτητη!!

αυτες ειναι οι καλες οι γνωριμιες, στις γειτονιες, υπο τον ηχο κυλινδρων!





α, επισης...
καποιος μαυρος τριπλακος μαλλον δουλευει στην σπαρκο πριν την φραντζη... σχεδον καθε μερα με χαιρετανε τα αλληθωρα φαναρακια σου!
μποντζορνο!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: mastersam13 στις 22/07/2011 12:10 μμ.

Κόκκινο boneville στην Κορίνθου στην Πάτρα σήμερα το μεσημέρι. Γυναίκα οδηγός.
Καμία από εδώ, ή ζητάω πολλά?
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Ecobill στις 22/07/2011 12:26 μμ.

Εθεάθει......Tiger 800xc λευκό με πίσω βαλιτσάκι.....σήμερα το πρωί στις 9 στα διόδια Σπαθοβουνίου με κατεύθυνση προς Αθήνα....
Από δω κανείς?????

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 22/07/2011 1:21 μμ.

mastersam13"Κόκκινο boneville στην Κορίνθου στην Πάτρα σήμερα το μεσημέρι. Γυναίκα οδηγός.
Καμία από εδώ, ή ζητάω πολλά? "





κουλό....
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 22/07/2011 3:04 μμ.

Ecobill"Εθεάθει......Tiger 800xc λευκό με πίσω βαλιτσάκι.....σήμερα το πρωί στις 9 στα διόδια Σπαθοβουνίου με κατεύθυνση προς Αθήνα....
Από δω κανείς?????"

Πληρωσε?
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: mastersam13 στις 22/07/2011 3:24 μμ.

bonnie μπορεί να ήταν και μπροντώ και να μην είδα καλά... Μην βαράς ντε!
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ