Ζωνη ανασφαλείας, κράνος ξεκράνωτο

Ζωνη ανασφαλείας, κράνος ξεκράνωτο  

  Από: Sprinter στις 21/02/2011 10:52 μμ.

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/0 ... _7428.html

χαχαχα

Αμα το καλοσκεφτείτε, είναι το ίδιο μ' αυτούς που φοράνε κράνος χωρίς να το δένουν ή ακόμα χειρότερα, όπως έχω δεί τύπο με παπί να το φοράει στο πάνω μέρος του κεφαλιού σα κορώνα. Από το κούτελο και κάτω το κεφάλι ήταν απέξω..
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ζωνη ανασφαλείας, κράνος ξεκράνωτο  

  Από: Billie στις 21/02/2011 11:15 μμ.

"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Ζωνη ανασφαλείας, κράνος ξεκράνωτο  

  Από: Aris. στις 22/02/2011 12:23 πμ.

Αυτο με το κρανος-κορωνα ειναι κλασικος τροπος διανομεων για να βγαινουν εξω κατ'ευθειαν μετα την δουλεια , χωρις να αναγκαζονται να γυρνανε σπιτι για να βαλουν gel στο μαλλι...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Ζωνη ανασφαλείας, κράνος ξεκράνωτο  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 22/02/2011 12:27 μμ.

Ρε λες??
Εχω κατι τιραντες ξεχασμενες σπιτι...δεν θα εχω μεγαλυτερη ασφαλεια με αυτες?(τεσσαρων σημειων)



Παντως η αληθεια ειναι οτι,οχι παντα,το κανω και γω αυτο με το κρανος,το να μην το εχω δεμενο εννοω οχι να το φοραω σαν περικεφαλαια και οντως ειναι επικυνδυνο και μπορει να προκαλεσει μεγαλυτερη ζημια.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....